Skocz do zawartości

Pokrowiec na przyczepe


Rekomendowane odpowiedzi

kmachacz, cos nam sie gdzies zgubil czy zawieruszyl i nie ma zadnych wiesci :hehe:

 

Nie, nie zgubił się. Jest i żyje !! Wasz kmachacz wykonuje tylko mało wdzięczny zawód jakim jest pracownik szkoły wyższej i od paźdzernika ma normalnie mówiąc urwanie :-] pisanek. Wtedy jak ma wolne od czasu do czasu zajmuje się dziećmi :blagac: lub je leczy :-] i tak w kółko Macieju. Jest przerąbane !! :lol:

Pokrowiec namierzyłem, chyba w Gliwicach na ostatniej aukcji na Allegro, jest to jakieś duże z tego co było napisane na ich stronie centrum campingowe. Już chciałem zamówić, choć z kasą pod koniec roku też jakoś nie najlepiej :-] (to dla moich szefów). Ale Pan doradził aby mieć zmierzoną całą przyczepę razem ze zderzakiem i wystajacą częścią kufra i dobrać długość taką jaka jest całkowita długość przyczepy i nawet na to nie miałem czasu. Więc wszystko się przesuwa w czasie

Aktualnie tutaj jest wszystko pod śniegiem i dopiero jak się stopi to zmierzę i zamówię. Cena jakieś 650 PLN, ale chyba warto.

Dzięki Jule za pamięć :-] . Widzę od nowa światełko w tunelu i już czekam jak tylko będę mógł opuścić z przyczepą nasz piękny kraj, bo choć go kocham to ogólna sytuacja mnie irytuje (nie tylko w polityce) :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ostatnio jeszcze myslelismy o pokrowcu z TZ-tem i doszlismy do wniosku, ze w gruncie rzeczy to najlepszy bylby taki jakby "kaptur" tz pokrowiec ktory naklada sie od gory (1/3 wysokosci przyczepy) tylko z przodu zeby miala dluzsza plachte ktora zakrywalaby skrzynie gazowa... zeby jak sie przyczepke przechyli do przodu w celu odprowadzania wody z dachu nie gromadzila sie woda i nie stala w rowku naokolo skrzyni.

 

Bylo by to w miare lekkie i nie uciazliwe do zalozenia... a dla mnie ogolnie by sie sprawdzalo. Bo u mnie bardziej chodzi o to zeby snieg nie lezal odrazu na dachu i przy rozmarzaniu zeby nie sciekala ta pampa po przyczepce. Bo to wiadomo ze ludzie pala w kominkach, do tego syfi sie ogolnie i caly ten brud osiada na dachu a pozniej leje sie czarnymi strumieniami bleeee

 

kmachacz, oby do wiosny :hop1: a sytuacja jest wszedzie ogolnie do dupy :czerwona: trzeba przetrzymac i w droge.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przesówa

 

Nieźle jak na pracowika szkoły wyższej. Błagam..... :czerwona:

 

Mój błąd. Możesz mi go wytknąć i ok, ale nie łącz zbyt wiele faktów na raz, bo zaczynasz mnie wtedy obrażać. Co ma jedno do drugiego? A może ja tam sprzątam. Co więcej jak miałbym mieć takie podejście do każdego to deukacja w Polsce by umarła. Jeżeli w coś wątpisz masz dylematy to mów wprost. Nie wiem co to oznacza błagam. Nie odbieraj źle mojego wrogiego stylu wypowiedzi, ale nie lubię ludzi. którzy sami nie są doskonali, ale lubią pouczać innych. Skąd wiem, że nie są doskonali, bo takich nie ma. Amen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kmachacz, W takim bądź razie przepraszam - dla mnie :czerwona: a dla Ciebie :hop1:

 

Dzięki za wyjaśnienie, to jest problem wzajemnego komunikowania się za pomocą pisma. Wg mnie jest to też słaba strona for internetowych, bo jednak nic nie zastąpi przyjemności rozmowy bezpośredniej. Nie miej za złe drugiej części wypowiedzi, ale odebrałem Twój post jako wrogi. Jest zatem wszystko w porządku, nie gniewaj się na mnie, za moje uszczypliwości przepraszam i dla wsyzstkich :hop1: .

Pozdrawiam i do zobaczenia w trasie !!

A ze swoim postem robię to co należy !! :hop1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
o podobnym pokrowcy pisze w PC :hmm:

 

 

Jako, że podupadłem na zdowiu ostatnimi czasy i niezbyt często wychodzę z domu, czy można zapytać w wielkim skrócie co napisałeś w PC na temat takiego pokrowca. Bo płakać mi się chcę jak patrzę na swoją niespełna 2 letnią przyczepę, która w tym roku na odmianę jest bez pokrowca (używałem niebieskiej chińskiej płachty - porysowała szyby i ściany podczas wiatrów) i jest cała czarna !! :ok: I już nie wiem co lepsze !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy można zapytać w wielkim skrócie co napisałeś w PC na temat takiego pokrowca. ściany !!

 

ja nic nie pisałem że mnie zrozumiałeś ...chciałem powiedziec ze jest tam wzmianka o pokrowcach na kamperki i przyczepy za pare set złotych ...teraz jestem w pracy i jest mi cięzko dokładnie cytować , ale jak cos to poszukaj na stronie PC http://www.polskicaravaning.pl/

 

polecam lekturę wirtualna jak sie nie ma dostepu do gazetki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy można zapytać w wielkim skrócie co napisałeś w PC na temat takiego pokrowca. ściany !!

 

ja nic nie pisałem że mnie zrozumiałeś ...chciałem powiedziec ze jest tam wzmianka o pokrowcach na kamperki i przyczepy za pare set złotych ...teraz jestem w pracy i jest mi cięzko dokładnie cytować , ale jak cos to poszukaj na stronie PC http://www.polskicaravaning.pl/

 

polecam lekturę wirtualna jak sie nie ma dostepu do gazetki...

 

Dzięki za wyjaśnienie źle zrozumiałem. To właśnie mój stan zdrowia :hmm: . Mam zapalenie płuc i główka źle pracuje. :ok: . Już tam pogrzebię, a nie wiesz czy pisali o tych pokrowcach źle czy dobrze ??

Pozdrówka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.