Skocz do zawartości
Tomii

Instrukcja obsługi do wszystkich przyczep

Rekomendowane odpowiedzi

Drogi forumowiczu!

Na wstępie proszę Cię o dokładne przeczytanie tego co tu napiszę.

Trafiłeś zapewne tu w poszukiwaniu instrukcji do Twojej nowej, używanej przyczepy. Niestety już na początku muszę Cię przykro rozczarować bo masz 95% że tej instrukcji nie znajdziesz. Dlaczego? Bo producenci przyczep rzadko kiedy dołączali takową do przyczep. Do przyczep za to kupujący mógł dostać instrukcje poszczególnych elementów.

Jeśli chodzi o instrukcje piecyków i bojlerów to zapraszamy na stronę producenta:

http://www.truma.com.pl/?1,3

Jeśli chodzi o odbiorniki gazowe to zapraszamy do poradnika na naszej stronie:

http://www.karawaning.pl/content/view/56/3/

Jeśli jednak dalej jesteście pewni, że znajdziecie na forum kogoś z instrukcją do Waszej przyczepy to proszę Was o nie zakładanie nowych wątków, tylko o zadawanie pytań w tym temacie, pozwoli nam to na utrzymanie forum w większym porządku.

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam wszystkich po raz pierwszy :hop1: .

Dla tych 5%, którzy jednak nie stracili nadziei :-] podaję odnaleziony link do instrukcji Hobby 460:

http://www.camptronic.de/Camper_Links/camper_links.html (Autarkpaket Vers 03 3.pdf (2,3Mb)). Schematy powinny się przydać.

Pozdrawiam.

[ Komentarz dodany przez: Piotrek: Pią 29 Maj, 2009 22:31 ]

Dodałem plik do postu :-]

Autarkpaket_ver03_3.pdf

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, ostatnio w sieci znalazłem ciekawe schematy chyba wszystkich piecyków CO gazowych PRIMUS. niestety nie mogę go zamieścić gdyż plik ma 2,12Mb ale gdyby ktoś potrzebował proszę o kontakt na PW, wyślę na e-maila.

Chyba że wiecie jak podzielić plik PDF

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Solifer Artic, mam Primusa 2490 więc jeśli możesz wyślij na maila, z góry dzięki :bzik:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Solifer Artic, mam Primusa 2490 więc jeśli możesz wyślij na maila, z góry dzięki :bzik:

Witam, poszło na pocztę proszę sprawdzić mam nadzieję że się przyda

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Solifer Artic, doleciało :bzik: serdeczne dzięki na razie Primus działa , ale kto wiem może się przyda - oby nie

:bzik:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

witam poszukuję jakiejś instrukcji do przedsionka ,dziś wypakowałem wszystko co było razem z przyczepką i załamałem się,samych rurek jest z 50kg i są nie opisane ,porażka nie wiem od czego zacząć,pomocy.Namiot pełny,ale tez zastanawiam się czy nie sa dwa,bo tego tez jest dużo :bzik:

wszystko od wilka 560

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pewnie może masz jeszcze boczną dostawkę i może daszek przed przedsionkiem i dlatego tyle tego , nie mam instrukcji mam ją w głowie, ale poprzez neta nie da się tak wyjaśnić :bzik:.

Czy masz jakoś oddzielone te rurki czy wszystko razem?? jak wszystko razem trzeba by było oddzielić te do przedsionka , od przystawki .

może najpierw rozłóż przedsionek i sprawdź co masz ??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Najlepsze ,że są trzy porcje(każda była w innym schowku) jedna nawet połączona gumkami po 3,4 i te mają cieńsze rurki, druga paczka część połączona gumkami grube rurki i trzecia największa paczka, grube i jeden wielki burdelik,w sobotę będę na działce to porobię zdjęcia ,ale jak narazie to mnie przerosło,miała być próba generalna prze wyjazdem 5 lipca,ale kiepsko to widzę,Może ktoś z warszawy bądz okolic ma ochote wyskoczyc na zalew zegrzyński (Serock),heeee piwko gwarantowane :bzik:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wirku, lecimy rozłożyć Maxowi przedsionek? Teraz czuję się już fachmanem w tej dziedzinie, ale i tak Ty jesteś moim Mistrzem...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

balthur, jak wspomnę Warkę - tam chyba rekord pobiłem w jednym dniu 8 przedsionków pomagałem rozbijać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Witam, ostatnio w sieci znalazłem ciekawe schematy chyba wszystkich piecyków CO gazowych PRIMUS. niestety nie mogę go zamieścić gdyż plik ma 2,12Mb ale gdyby ktoś potrzebował proszę o kontakt na PW, wyślę na e-maila.

Chyba że wiecie jak podzielić plik PDF

ja też poprosze :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Panowie proszę o nie zaśmiecanie wątku :bzik:

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ja też poprosze :-)

Witam, jak by co to poszło na e-maila

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ma ktoś instrukcje do przyczepy DETHLEFFS NOMAD rocznik 1992 ale produkcja była chyba od 1990-1997 bardzo podobne. Tomii może ty masz?? Mam podobną przyczepę. :hop1:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi