Skocz do zawartości

KarawaningPl

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 51
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Jedyne co nie do końca mi pasowało na "Echo" to cena i drzewostan (lipa-chyba- nie znam się na drzewach), ogólnie lubię jak jest trochę sosny. Ach i któregoś dnia po ulewie popłynęło wszystko, a ze względu, że kemping jest położony na płaskim to dłuuugo woda stała, kopały się auta, trawa zaorana... Ale generalnie miejsce b. schludne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rydzewo kojarzy mi się jednoznacznie z Czarnym Łabędziem jak ktoś tamtędy przejeżdża to "musi" odwiedzić tę knajpkę. Naprawdę smaczna może nie tania ale warta ceny.

 

P.S.

Wybaczcie małe OT ale nie mogłem się powstrzymać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam dzyndzołki z chreczką i soliankę :slina:

oj tak tak

 

a gorąca baba pod pierzyną albo plyndze z omacką o ichniejszym piwku nie wspominając. Kurcze zaplułem się tak mi ślinka poleciała :jesc:

Edytowane przez AKISSJG (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu muszę przyznać , że Arturo jest oblatany w knajpach z jedzonkiem .

Wracając z Nieborowa przez CB Radio co chwilę informował mnie o dobrym jedzonku w trakcie mijania kolejnych jadłodajni .

 

Wymiana informacji o miejscach z dobrym żarełkiem to powinien być standard przy okazji wymiany spostrzeżeń o kempingu i jego najbliższej okolicy .

PS - Mi też poszło uziemienie :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu muszę przyznać , że Arturo jest oblatany w knajpach z jedzonkiem .

Wracając z Nieborowa przez CB Radio co chwilę informował mnie o dobrym jedzonku w trakcie mijania kolejnych jadłodajni .

 

Wymiana informacji o miejscach z dobrym żarełkiem to powinien być standard przy okazji wymiany spostrzeżeń o kempingu i jego najbliższej okolicy .

PS - Mi też poszło uziemienie :slina:

Właśnie dlatego wybieramy się na początku lipca w kierunku Suwałk . Kartacze , serki i inne smakołyki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

byliśmy na Majówce i polecam ten kemping. Schludnie, czysto i położenie nad samym brzegiem jeziora, jest plac zabaw dla dzieci i boisko. Fajna baza wypadowa na Mazury .

z minusów to  sanitariaty (czyste ale brak możliwości regulacji temperatury wody jak dla nas za gorąca, i te zasłonki z ceraty w kabinach przyklejające się do pleców jak ktoś wchodzi i zrobi się przeciąg :zolta: )

ogólnie gdyby nie te łazienki to bym nie miał żadnych zastrzeżeń , za to dostęp do ciepłej wody nielimitowany co na mazurach nie jest wcale standardem ;)

 ceny nawet poza sezonem porównywalne z najdroższymi nadmorskimi kempingami w szczycie sezonu  (124 zł /doba za czteroosobową rodzinę  w tym nawet za niespełna dwuletnie dziecko liczone 15zł/doba - ceny maj 2018r)

Czarnego Łabędzia też polecamy, polecam w szczególności przystawkę do piwa smalczyk najlepszy jaki jadłem (gdyby nie zamówione danie główne zamówił bym jeszcze jedną porcję :brawo:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w ostatni weekend na campingu Echo (po raz drugi) i stwierdzam,że to najlepsze jak dla mnie miejsce na Mazurach.Standard wysoki jak na polskie warunki.Ceny wysokie,ale to zagłębie motorowodniactwa a jak wiadomo ci ludzie mają kasę.Warto dodać,że Rydzewo to taki trochę "szpanerski"klimat i nie każdy to lubi.Kulinarnie polecam Marina Lester Club w Czarnym nie byłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

@vrs zapomnij ? na ten moment full, pomieszali w rezerwacji i myśleli że kamper a nie zestaw z dużą budą. Stoimy na boisku ? jutro przestawiamy się bo zwalnia się w pierwszej linii od wody, gdyby nie to to byśmy stąd spadali. Jak jutro będę się meldował to podpytam czy przewiduje jakieś rozluźnienie czy będzie taki ścisk

Edytowane przez jacekzoo (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info z linii frontu. Na miejscu w pierwszym rzędzie przy wodzie mi nie zależy ale stanie obok boiska albo przy ognisku to żadna przyjemność. 

Ja mam rezerwację na tym kempingu od 17stego ale wiadomo jak z tym jest. 

Jak możesz to zrob pare zdjęć poglądowych tego co jest w tej chwili bo chciałbym zobaczyć co to znaczy że jest Full. Każdy to trochę inaczej interpretuje. My pewnie jutro podejmiemy finalna decyzje czy jechać na Mazury czy do Chorwacji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.