Skocz do zawartości

KarawaningPl

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 51
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Byłem na tym kempingu na rekonesans i uważam, że to jeden z ładniejszych i lepiej przygotowanych kempingów jakie widziałem. Standard wysoki, super organizacja miejsca i ładnie wykończone detale - bardzo mi się podobało i w przyszłości zamierzam tam powypoczywać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Ja jestem aktualnie na tym kempingu i mogę potwierdzić że jest bardzo fajnie ale żeby zbyt różowo nie był to powiem, że moim zdaniem sanitariaty są zbyt małe jak na tej wielkości kemping. A dokładnie to jest zbyt mało toalet i pryszniców. Dwa "kibelki" po meskiej stronie i dwa natryski oraz po trzy po stronie damskej to zdecydowanie za mało, zwłaszcza że na kempingu stoi już około 30 przyczep a to początek weekendu. Stanie w kolejce o poranku do toalety to mało zabawne zajęcie zwłaszcz przy nagłej potrzebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...

Właśnie wróciłem z długiego weekendu (Boże Ciało) z kempingu ECHO...

Absolutnie potwierdzam wysoki standard... począwszy od przygotowania terenu (przystrzyżona trawka, zadbana i przygotowana linia brzegowa, czysta woda w jeziorze), poprzez spokojnych współ-kempingowców... żadnych hałasów czy to dziennych, czy tym bardziej nocnych... Toalety czyste i z ciepłą wodą nonstop... 

Gospodyni bardzo uprzejma i pomocna...

 

Jeśli miałbym na siłę wskazać minus to jest jeden... w zlewach (które są na zewnątrz budynku sanitarnego) jest tylko zimna (lodowata) woda... Brak ciepłej utrudnia zmywanie...

 

Z dużym prawdopodobieństwem jeszcze w tym roku (w sezonie) zawitam ponownie na kempingu ECHO... i ciekaw jestem jak będzie to wszystko wyglądać przy pełnym obłożeniu...

 

Póki co jest SUPER i na prawdę POLECAM!!!

Edytowane przez bertosz (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.

 

Jeśli miałbym na siłę wskazać minus to jest jeden... w zlewach (które są na zewnątrz budynku sanitarnego) jest tylko zimna (lodowata) woda... Brak ciepłej utrudnia zmywanie...

 

!

Wtedy bierzesz wodę podgrzaną u siebie w czajniku, wlewasz ją do jednego z naczyń przeznaczonych do mycia i do mycia masz ciepłą, a spłukujesz zimną ...to takie proste, a mało osób tak robi :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtedy bierzesz wodę podgrzaną u siebie w czajniku, wlewasz ją do jednego z naczyń przeznaczonych do mycia i do mycia masz ciepłą, a spłukujesz zimną ...to takie proste, a mało osób tak robi :]

Wierz mi, że metoda jest mi znana... jednak jest to utrudnienie...

Tak jak napisałem, wśród wielu pozytywów... znalazłem jeden niewielki minus...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozna zauwazyc ze to co gdzie indziej jest standartem to my się bardzo tym podniecamy i uwazamy ze jestesmy na Riwierze ,ale pole powinno byc czyste , woda ciepła  ,plaza sprzątnięta  itp udogodnienia w koncu za to własciciel bierzę kasę i to czasami nie małą,tylko czasami własciciele nie mają umiaru i ten cennik ciągle się wydłuza tak jak nie mozna było by ując wszystko razem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Witam! Wraz z rodziną bywamy na Echu od paru lat, potwierdzam, że jest tam super. Zawsze czysto, miło, przyjemnie, gospodynie obie przemiłe!!!  

Mecze siatkówki o 18.00 niezapomniane. Fakt  w weekendy więcej osób niż w tygodniu ale  nie jest to tłok. Polecamy wszystkim szukającym komfortowego, zadbanego pola.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.