Skocz do zawartości

Wady i przypadłości HOBBY


MirasM

Rekomendowane odpowiedzi

Nasza Hobby też ma swoją wielką wadę, a mianowicie-żal się z nią rozstawać po wakacjach :serducha:

 

A tak serio- narożniki od spodu lekko zgnite- mąż fachowo to naprawił i całą podłogę zabezpieczył jakimś środkiem. Poza tą przypadłością nic naszej przyczepce nie dolega. Jedynym może jej minusem jest ściana po gradobiciu. Był to jednak świadomy zakup, kupując nową też można trafić gdzieś na grad i wtedy większy żal i rozpacz. Ważniejszy jest stan fizyczny niż walory estetyczne, nam to nie przeszkadza. Pozdrawiam Ela

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

:hmm: No to nie napawacie optymizmem.

 

 

 

Każda firma ma swoje wady i zalety kwestia tylko czy każdy właściciel/użytkownik się do tych wad przyzna, bo do zalet na pewno :swieca:

 

Wcześniej miałem knausa 30 letniego i był niezniszczalny ale po oględzinach nowszych budek wiem ,że żadna firma tej jakości z przed lat nie trzyma :sciana:

Edytowane przez maciek76 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każda firma ma swoje wady i zalety kwestia tylko czy każdy właściciel/użytkownik się do tych wad przyzna, bo do zalet na pewno :swieca:

 

Wcześniej miałem knausa 30 letniego i był niezniszczalny ale po oględzinach nowszych budek wiem ,że żadna firma tej jakości z przed lat nie trzyma :sciana:

 

Dobrze napisane :ok:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

ja tam kolejny raz otwieram hobby i ..... blacha naroznika przedniego nie wiem czy dobrze widoczne

 

krople wody tak się woda skrapla na gołej blasze nie dziwota ze parapety gniją

 

 

 

 

 

 

Ten post zawierał zdjęcia lub inne załączniki, które zostały utracone w wyniku awarii technicznej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak LMC jest ciężkie.Na razie nie narzekam.Jest z 1994r.Środek mebelki itd :ok: ,Też zacieka na narożniki,pomalowałem bitexem obrzeża złoncza itd, a resztę pokostem lnianym.Tak konserwuje co wiosnę.[podłogę].

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to już kolejna taka sytuacja jaka spotykam wiec pokażę aby uczulić was na miejsce do sprawdzania aby nie było tak drastycznie jak tu

 

miejsca to obrysówki zarówno górne jak i dolne

 

 

 

 

 

 

 

stosowne jest to skomentować tak :

 

jeśli ktoś widzi pierwsze objawy i myśli że wystarczy użyć silikonu czy innego podobnego środka to lepiej niech nic nie robi bo tylko pogorszy sprawę

 

lepiej dwa razy się zastanowić czy wydać np 10zł na silikon i potem odstawić do naprawy czy wydać 100zł i mieć pewność iż problem został usunięty

 

 

 

 

Ten post zawierał zdjęcia lub inne załączniki, które zostały utracone w wyniku awarii technicznej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

kolejne hobby otwarte i jestem zaskoczony bakista posiada fabryczne otwory do odpływu skraplającej sie w naroznikach

 

 

 

 

i parapet zdrowiutki czyli pomaga

 

 

Ten post zawierał zdjęcia lub inne załączniki, które zostały utracone w wyniku awarii technicznej.

Edytowane przez andrewa1 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrób proszę jakieś inne zdjęcie , gdzie te fabryczne otwory są:niewiem:

 

może bym tak fabrykę poprawił :hmm:

 

na moje oko i z tego co wcześniej pisaliśmy to tu

czyli na tym wyłukowaniu, tam jest pustka, a na dole zamyka to plastik kufra

 

widok od środka

 

:hmm:

 

dziury trzeba by zrobić od strony kufra, nie ma wtedy potrzeby rozbierania parapetu

 

 

Ten post zawierał zdjęcia lub inne załączniki, które zostały utracone w wyniku awarii technicznej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na moje oko i z tego co wcześniej pisaliśmy to tu

 

czyli na tym wyłukowaniu, tam jest pustka, a na dole zamyka to plastik kufra

 

widok od środka

 

 

:hmm:

 

dziury trzeba by zrobić od strony kufra, nie ma wtedy potrzeby rozbierania parapetu

 

Czyżby się fabryka poprawiła , a może to czysty przypadek. U mnie to " wyłukowanie " jest od spodu puste ( mogę tam głowę wsadzić) przez bagażnik przedni.:bevil:

 

Przyczepa z 2008 roku,

Edytowane przez maciek76 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyżby się fabryka poprawiła , a może to czysty przypadek. U mnie to " wyłukowanie " jest od spodu puste ( mogę tam głowę wsadzić) przez bagażnik przedni.:bevil:

 

Przyczepa z 2008 roku,

 

bo w nowszych nie ma górnej ścianki kufra, tzn tego jakby "sufitu" z plastiku w kufrze, jest tylko parapet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.