Skocz do zawartości

Pole namiotowe Sromowce, Laskowscy


KarawaningPl

Rekomendowane odpowiedzi

Pole namiotowe Sromowce, Laskowscy

Pole namiotowe leży tuż ok 100-200m od Dunajca, ogrodzony teren, podłoże trawiaste. Na terenie pola namiotowego znajduje się budynek kuchenny gdzie można sporządzać ciepłe posiłki. Jest on wyposażony w lodówki, radio, sprzęt kuchenny oraz duże stoły. Łazienki stosunkowo estetyczne. Jest miejsce na ognisko, jest podłącz do prąd w rejonie kuchni, sklep, wymiana bultli 11kg Cennik pola namiotowego: - cena za pole od osoby 8 zł plus: - za namiot opłata jednorazowa 2 zł - za przyczepę opłata jednorazowa 2 zł/na dobę - za samochód opłata 2 zł/na dobę - za prąd 5 zł na dobę
małopolskie
Sromowce Niżne

Sromowce Niżne
ul. Pienińska 77
34-443 Sromowce Wyżne


Zobacz cały kemping

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cena/jakość - dobra

jedyny mankament to parkujące autobusy przy wjeździe na pole

 

Bdb baza wypadowa w Pieniny, do Czerwonego Klasztoru, do Szczawnicy "drogą pienińską"

w pobliżu spływ Dunajcem, jezioro Czorsztyńskie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Camping rzeczywiście jest przyjemny i niedrogi

 

Dokładne współrzędne GPS: 49.39294, 20.39220

Edytowane przez petek (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Niestety nie pozielam opini przemówców owszem tanio, warunki znośne, niestety roga przez kemping (jeździli miejscowi traktorami) w piątek pojawiła się młodzieź i nici ze spokojnych nocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

''Przyjaźni i mili gospodarze'' -ale tylko wtedy gdy płacisz i nic nie żądasz.Przestrzegam przed taką'' pożalsięboże'' gościnnością.Byłem tam raz i ten pobyt nie należy do udanych,choć nie jestem osobą konfliktową,ale z takim lekceważeniem trudno się pogodzić.Nie jestem też donosicielem,dlatego tylko przestrzegam innych przed pobytem tam.Oszczędzę wszystkim detali,ale jeżeli ktoś tak jak ja kocha Pieniny to chyba lepiej zatrzymać się na kempingu w centrum Sromowiec 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

''Przyjaźni i mili gospodarze'' -ale tylko wtedy gdy płacisz i nic nie żądasz.Przestrzegam przed taką'' pożalsięboże'' gościnnością.Byłem tam raz i ten pobyt nie należy do udanych,choć nie jestem osobą konfliktową,ale z takim lekceważeniem trudno się pogodzić.Nie jestem też donosicielem,dlatego tylko przestrzegam innych przed pobytem tam.Oszczędzę wszystkim detali,ale jeżeli ktoś tak jak ja kocha Pieniny to chyba lepiej zatrzymać się na kempingu w centrum Sromowiec 

Daj znać co było nie tak. Na czym polega "pożalsięboże" gościnność gospodarzy tego kempingu, czym się narazili swoim chlebodawcom. Oskarżanie w swoim pierwszym poście na tym forum bez podawania przyczyn - to mi śmierdzi nieuczciwą konkurencją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.