Skocz do zawartości

Członkowie BürstnerKlub


geloo77

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...

Dzień dobry:) od kilku dni jestem posiadaczem własnie Burstnera - więc dołączam do Was:)  Kupiliśmy przyczepę Premio 400 TS z 2008 roku. TO nasza pierwsza przyczepa, ale zarówno mnie jaki żonie przypadła bardzo do gustu już po pierwszym, krótkim zapoznaniu...a pierwsze wrażenie jest ponoć najwazniejsze...może i zdradliwe :)zobaczymy...przyczepa nie jest nowa, więc ma śaldy użytkowania, mam nadzieję, że nie będzie się do niej lać strumieniami woda:) A oto nasz nabytek. Pozdrawiam wszystkich:)

20180915_132235.jpg

20180915_124459.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super gratulacje ;-)
Musicie tylko dobrze opić, coby się nie rozeschła!

Holownik też poczciwy :-) nie do zajechania z tak małą cepką!


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękujemy:):) mamy zamiar się jeszcze wybrac jesienią na jakiś czynny camping ( np polana sosny ) i tego dokonać....:) holownik daje radę to partner diesel 120 KM. Radził sobie z nią podczas pierwszej podróży bardzo dobrze, choć górek i zjazdów było niezbyt wiele:):)być móże będzie te holowana przez mojego syna starą poczciwą cegłą czyli volvo 760 2,3 turbo... też da radę, bo te auto były stworzone do holowania przyczep:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam ciągam Saabem i to w cabrio ;-)
Ale skoro masz nie dość, że poczciwego osiołka ze skrzynią 6-biegową ( to akurat tu bardzo ważne) a w odwodzie jeszcze takiego Szweda, to zapasu że hoho!

Powodzenia i miłego wypadu! Wszak sezon trwa w najlepsze!


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

i my od tego sezonu jesteśmy użytkownikami Burstnera... w te wakacje przejechaliśmy z nim prawie 3000 km - było super

nie możemy się już doczekać maja i długiego weekendu...a  w wakacje gdzieś dalej na południe...

20180623_133710.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, wewnątrz taka sama jeśli chodzi o układ wnętrza ale już inny, nowocześniejszy design. nasza jest z 2008  -  niby rok różnicy ale z zewnątrz wygląda jak z innej epoki! piękna jest. Nasza przyczepa zimuje  w Elcampie  - ale nie wiem czy mają wagę. Zapytam, bo zaraz po nowym roku wybieram się tam na zakupy po parę dodatków i chcę się umówić na wiosenny przegląd przed sezonem. My też już nie możemy się doczekać wyjazdów( ale chcemy też prawdziwej zimy żeby pojeździć na nartach:):)  A na południe też się wybieramy...chyba znów do Grecji::) Wesołych Świąt !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, pawel1966 napisał:

Faktycznie, wewnątrz taka sama jeśli chodzi o układ wnętrza ale już inny, nowocześniejszy design. nasza jest z 2008  -  niby rok różnicy ale z zewnątrz wygląda jak z innej epoki! piękna jest. Nasza przyczepa zimuje  w Elcampie  - ale nie wiem czy mają wagę. Zapytam, bo zaraz po nowym roku wybieram się tam na zakupy po parę dodatków i chcę się umówić na wiosenny przegląd przed sezonem. My też już nie możemy się doczekać wyjazdów( ale chcemy też prawdziwej zimy żeby pojeździć na nartach:):)  A na południe też się wybieramy...chyba znów do Grecji::) Wesołych Świąt !

niemal taka sam - bo lodówka jest inaczej wstawiona. obejrzałem kilka filmików Waszą przyczepą na Ytube i widziałem,  gdzie  są  różnice w układzie wnętrza i z zewnątrz Ale konstrukcyjnie jest chyba bardzo podobna. Nie do końca się orientuję w czym są róznice pomiędzy wersjami Premio, Averso, belcanto - chodzi o wyposażenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też bym u nich zrobił przegląd przed sezonem bo mam najbliżej i chętnie wymienił opony (są jak nowe ale rocznikowo od nowości przyczepy więc może strach jechać w upały na starych gumach). Nasza to Averso Fifty...takie robili z okazji 50lecia firmy Burstner ale w środku wcale nie ma jakiś cudów w wyposażeniu... np. nie mam ogrzewania i ciepłej wody a reszta jak we wszystkich ...może ta lodówka większa z osobnym zamrażalnikiem (super można napakować arbuzów i piwka w upalne dni)

Te wakacje to albo Hiszpania albo Grecja...mam jeszcze kilka miesięcy wybór choć w te wakacje wyjechaliśmy z domu i dopiero na trasie w stronę Wrocławia zdecydowaliśmy gdzie tak właściwie pojedziemy...skończyło się na Czeskim Raju, Pradze potem Węgry Balaton, Budapeszt, Eger... teraz zobaczymy...

Wesołych Świąt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, pawel1966 napisał:

. Nie do końca się orientuję w czym są róznice pomiędzy wersjami Premio, Averso, belcanto - chodzi o wyposażenie?

Nie wyposażenie , a model . Ja mam np . Boelcanto z tego co Twoja budka i wygląda tak :

20180723_182828_HDR.jpg

20180723_182740.jpg

20180724_072403_HDR.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.