Skocz do zawartości

Strona używa cookies (ciasteczek). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.    Nie pokazuj więcej tej informacji

Zdjęcie

Modernizacje marki Bürstner

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
108 odpowiedzi w tym temacie

#106 strzelik

strzelik

Nowy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 13 postów
  • SkądPyskowice
  • Sprzęt:Przyczepa
  • Model:Burstner

Napisano 28 lipiec 2016 - 21:45

Dzięki za pomoc, niestety szukam oryginałów ze "wspomaganiem otwierania" ( sprężyna) jeszcze dzisiaj zauważyłem że urwał się zawias osłony nad zlewozmywakiem łączący dwie płyty, sporo strat jak na jeden wyjazd  :oslabiony: . Może orientujecie się czy można jeszcze kupić oryginały do tak starej czepki ? 

#107 Kristofer

Kristofer

Ekspert karawaningu

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 8155 postów
  • Telefon:Jest
  • SkądLubelskie
  • Model:Specjalny II
  • Holownik:Stary ale żwawy.

Napisano 29 lipiec 2016 - 02:48

Na przyszłość zamieść jakieś zdjęcia, czego szukasz - będzie łatwiej, a tak, to możemy zgadywać jeszcze przez sto lat :niewiem:

http://allegro.pl/za...6232330471.html

http://allegro.pl/za...5284724000.html

http://allegro.pl/za...6361954510.html

:hmm:

Użytkownik Kristofer edytował ten post 29 lipiec 2016 - 02:49

Cenię swój wzrok i czas, dlatego nie czytam niechlujnie pisanych postów!  :foch:   

Oczekujesz pomocy? Używaj poprawnej pisowni. Popieraj akcję na rzecz poprawnej pisowni i ortografii w Internecie: BYKOM-STOP!

Zezwalam na kopiowanie bez pytania mnie o zgodę, powyższego tekstu, dotyczącego poprawnej pisowni i umieszczanie go w sygnaturze własnego profilu.

"Inteligencja, to zdolność, przy pomocy której pojmujemy ostatecznie, że wszystko jest niepojęte"  ;) 

#108 marecki1981

marecki1981

Nowy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 2 postów

Napisano 29 lipiec 2016 - 20:06

Witam jestem tu nowy i mam buernstner city 4802 i będę miał pytania bo zamerzam się za nią praktycznie od podstaw
Potrzebuję info jak zdjąć szafki ściany i panele na suficie czy ktoś wie jak tak to proszę info w wiadomości Pozdrawiam

#109 beruang

beruang

Maniak karawaningu

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1574 postów
  • Skądprawie Kraków
  • Model:bürstner city 390tl
  • Holownik:octavia'n 1,6

Napisano 30 lipiec 2016 - 14:49

Witam jestem tu nowy i mam buernstner city 4802 i będę miał pytania bo zamerzam się za nią praktycznie od podstaw
Potrzebuję info jak zdjąć szafki ściany i panele na suficie czy ktoś wie jak tak to proszę info w wiadomości Pozdrawiam

U mnie szafki są przykręcone zwyczajnie od wewnątrz na takich plastikowych kątownikach. A szafki wiszące niestety raczej montowane są od zewnątrz.

Uwaga. w Burstnerach szafki przykręcane są nie do listew szkieletu, a do metalowej taśmy biegnącej w środku sandwicha. Jak Ci się przesunie to kaplica, nie ma do czego przykręcić  :czacha:

Tak przynajmniej było w rocznikach z lat 80-tych. 

Do zobaczenia gdzieś w Polsce ;-)

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych