Skocz do zawartości

Tabliczka znamionowa


Sowa_77

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 66
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

dlaczego rozumnego nierozumnego....jak ja nie mialem tabliczki przy samochodzie - sprowadzilem go i przy remoncie belki gornej sie gdzies tabliczka zgubila to na stacji wyrobili od reki nowa bez decyzji starostwa... mysle ze tabliczka to pikus i komplikujecie sprawe... gorzej jest jak nie ma nr na ramie trwale nabitego lub jest bledny lub nie do odczytu lub go brak... sowa zdecyduj sie co naprawde chcesz czy nabic nr czy zrobic tabliczke... tabliczka nie jest wystarczajaca...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na szczescie na ramie nie ma zadnego numeru innego.

Czy aby dobrze to sprawdziles?

Pamietam jakie mialem ceregiele kiedy kupowalem knausa i za diabla nie dalo sie znalezc numeru na ramie. Musialem dopiero znalezc niemal identyczna cycepe i dopiero wtedy wiedzialem, w ktorym miejscu szukac wybitego numeru. Trzeba bylo troche farby zedrzec aby zobaczyc, ze jest tam cos co numer przypomina. Sami sobie stwarzacie problemy chlopy, jezeli producent powiedzial, ze te roczniki nie maja tabliczki to po diabla wpadac w koszty, to troche wychodzenie przed szereg. Ja w swojej nie mialem tabliczki (1978r), tylko wybity nr na ramie. Na twoim miejscu bym sie nie przejmowal i tylko poprosil producenta o odpowiedz na pismie abys mial pewnosc i do ew. kontroli drogowej no i do odsprzedazy bo teraz po przeczytaniu tego watku nikt nie kupi niewiadowki bez tabliczki :piwko: . Numer na ramie nabic to zaden problem, choc watpie aby go faktycznie nie bylo no chyba, ze Twoja przyczepa bylo skladana w dniu wyplaty dla pracownikow :hop1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numer na ramie nabić to żaden problem, choć wątpię aby go faktycznie nie było no chyba, że Twoja przyczepa było składana w dniu wypłaty dla pracowników :ok:

Marcin to były inne czasy wtedy była wieczna impreza :piwko::hop1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sowa i co robiłeś tabliczke , czy wybiłes numer na ramie , powiem Ci , ze ja w sobote szukałem na ramie i nie znalazłem , więc z tego wynika , ze w moim modelu jest tylko tabliczka znamionowa ... :swieca::jump:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

 

Jestem po rozmowie telefonicznej z urzędnikiem w urzędzie komunikacji.(innym niż wcześniej)

Mówię gościowi,że nie mam tabliczki znamionowej i co mam zrobić,żeby ją dorobić,a on pyta mnie kto to stwierdził.

Na to pytanie odpowiedziałem mu,że ja stwierdziłem przechadzając się w okolicach przyczepy,a gość ze zdziwieniem zapytał jakim cudem przyczepa przeszła przegląd techniczny,na co odpowiedziałem mu,że nie mam pojęcia bo przegląd jest bezterminowy i był zrobiony w 86roku :) i od tego czasu poszczególne urzędy przy rejestracji przepisują wpis BEZTERMINOWO.

Zapytałem czy musi oprócz mnie stwierdzić to rzeczoznawca.

Po chwili oczekiwania odpowiedział,że muszę napisać tylko oświadczenie o niemaniu takiej tabliczki i on wyda decyzję dla stacji diagnostycznej o wybiciu nowej.

 

Mam tylko nadzieję,że jak moja przyczepa będzie w stanie wyjechać na drogi publiczne ich procedury będą identyczne. :)

 

czyli powiedzial Tobie to samo co ja wczesniej napisalem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.