Skocz do zawartości

Tabliczka znamionowa


Sowa_77

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 66
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

się tylko jak moja przyczepa zmieniła 3 właścicieli i na każdej umowie sprzedaży(mam wszystkie) jest ten właśnie numer,skoro nawet w Niewiadowie twierdzą,że w tych latach nadawano numer 4cyfrowe,a nie 7.???
Sowa gdzie ty żyjesz?? Myślisz że diagności a tymbardziej urzędasy mają choć trochę wiedzy na ten temat??? Ale powiedz im to to obraza majestatu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to prawda,są zakręceni.

Oczywiście nie wszyscy,żeby nie było,że dyskryminujemy diagnostów.

 

Szukając informacji o tabliczce trafiłem na ich forum.

Jak czytam niektóre tematy to włos na głowie mi się jeży.

Oni biedni sami nie wiedzą jak rozeznać się w gąszczu naszych bzdurnych przepisów.

 

Link do forum:

http://www.norcom.com.pl/nowe_forum/index.php?sid=6ede5f10b59d581134d2394739e90e3e

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

diagnosta ni wyda opinii bo nie moze po prostu... moze stwierdzic czy pojazd sie nadaje czy nie.. taki jego zawod i zakres uprawnien . od opiniii jest rzeczoznawca.. a procedure opisywalem juz kiedys...

 

Ale może potwierdzić na piśmie brak tabliczki znamionowej.

To może stwierdzić na przeglądzie i właśnie o takie zaświadczenie tutaj chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

opinię wydaje rzeczoznawca, diagnosta może jedynie nabić numerek jesli przedstawi się decyzję z UM. Kiszon ma rację, przechodziłem to z samochodem niestety :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

y i takiego oświadczenia nie wyda.

Kółko się zamyka

zrob kolezko jak chcesz... jezdzij od jesdnego do drugiego .. dla mnie od opinii jest rzeczoznawca .. no jeszcze dla wydzialu komunikacji w pyrzycach, obys skuchy nie mial jak przyniesiesz papierek od diagnosty a panienka powie ci z usmieszkiem ze no tak wlasciwie to sie pomylila i papierek od kogo innego potrzebny... ale powodzenia i koniczynki same 4listne w zalatwieniu sprawy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Serek za fotki.

 

Jestem po rozmowie telefonicznej z urzędnikiem w urzędzie komunikacji.(innym niż wcześniej)

Mówię gościowi,że nie mam tabliczki znamionowej i co mam zrobić,żeby ją dorobić,a on pyta mnie kto to stwierdził.

Na to pytanie odpowiedziałem mu,że ja stwierdziłem przechadzając się w okolicach przyczepy,a gość ze zdziwieniem zapytał jakim cudem przyczepa przeszła przegląd techniczny,na co odpowiedziałem mu,że nie mam pojęcia bo przegląd jest bezterminowy i był zrobiony w 86roku :piwko: i od tego czasu poszczególne urzędy przy rejestracji przepisują wpis BEZTERMINOWO.

Zapytałem czy musi oprócz mnie stwierdzić to rzeczoznawca.

Po chwili oczekiwania odpowiedział,że muszę napisać tylko oświadczenie o niemaniu takiej tabliczki i on wyda decyzję dla stacji diagnostycznej o wybiciu nowej.

 

Mam tylko nadzieję,że jak moja przyczepa będzie w stanie wyjechać na drogi publiczne ich procedury będą identyczne. :hop1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.