Skocz do zawartości

Tabliczka znamionowa


Sowa_77

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 66
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Panie kolego niech Pan nie panikuje jak młody żołnierz.Najprawdopodobnie musi Pan postąpić podobnie jak ja miałem w samochodzie.Diagnosta wydał zaświadczenie że pojazd nie posiada tabliczki znamionowej,z tym dynksem wycieczka do wydziału komunikacji,podanie ,opłaty i z kwitkiem pozwalającym na wybicie nowej blaszkiponownie do diagnosty.Pare zł. polskich i tabliczka jest.Myślę że gdybym miał cos takiego z przyczepą to nowa tabliczkę umieściłbym na nadwoziu lub na szafce wewnątrz pojazdu w okolicach drzwi wejściowych,tak jak to ma większość przyczep zachodnich.Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie już tak była nieczytelna i zadzwoniłem do Niewiadowa i bez problemu dorobili mi nówke sztuke . Potrzebne było ksero dowodu rejestracyjnego.

 

Czy to dawno temu było?

Pamiętasz może z kim to załatwiałeś,w jakim dziale?

afisz

 

Niestety nie pamiętam z kim rozmawiałem ale miła Pani mnie z kimś połączyła . Możesz też tą sprawe załatwić przez lokalnego dilera-Niewiadowa-. Czy mozesz jezdzić bez tabliczki ?trudno mi odpowiedzieć na jakiego policjanta trafisz. J zapytaj z ciekawości czy Twój rocznik miał fabrycznie te tabliczki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie kolego niech Pan nie panikuje jak młody żołnierz.Najprawdopodobnie musi Pan postąpić podobnie jak ja miałem w samochodzie.Diagnosta wydał zaświadczenie że pojazd nie posiada tabliczki znamionowej,z tym dynksem wycieczka do wydziału komunikacji,podanie ,opłaty i z kwitkiem pozwalającym na wybicie nowej blaszkiponownie do diagnosty.Pare zł. polskich i tabliczka jest.Myślę że gdybym miał cos takiego z przyczepą to nowa tabliczkę umieściłbym na nadwoziu lub na szafce wewnątrz pojazdu w okolicach drzwi wejściowych,tak jak to ma większość przyczep zachodnich.Powodzenia

 

Nie chcem straszyć, ale ja miałem z samochodem kiedyś sajgon z tabliczką na silniku. Była to naklejka, która się utleniła poprostu. Było to w Peugeocie 205, a nagminne to jest w fiatach palio/siena, puntach... Podania, badania, rzeczoznawcy, 3 tygodnie biegania, 400zł i nabicie numerów. Próbuj do Niewiadowa się dobić , bo z urzędem lepiej nie zaczynać :hop1::jump:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Niewiadowa dostaniesz orginalną a diagnosta napewno takiej nie posiada. Myśle ,że przy sprzedaży przyczepy w przyszłości mniej stresów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sowa nie jest tak żle :jump:

taka wiadomosc dostałem z pierwszej ręki , ze pojechac przyczepą do diagnosty , zeby stwiedził ze brak tabliczki , a jest numer nabity gdzie indziej i ten numer ma sie znależc na tabliczce , z tym pismem jedziezz do urzedu , tam wydaja pozwolenie ( jak masz juz nowy dowód na siebie rejstr. )odnosnie nabicia i wybicia takowej tabliczki ze wszystkimi danymi któree obowiazuja w krajch Unii Eur. . czyli MW, DMC , rok prod, model itd. zalezne od marki przyczepy. Z tymi wszystkimi wytycznymi (pismem) jedziesz znowy do diagnosty i on musi takowa tabliczke nabic w odpowiednim miejscu.

 

mam nadzieje ze choc troszeczke Ci pomogłem , jak cos to służe pomocą :hop1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maras tak załatwiał mój brat z diagnosta i wczoraj sprzedał te auto , a był to ford escord kombi 1999r. z brakiem numerów podwozia, koszt to podobno sto pare złotych ...nie wiem dokładnie , ale moge zapytac !!! :jump:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw spróbuję w Niewiadowie.

Z urzędami nigdy nic nie wiadomo.

Mam nadzieję,że wbiją mi masy takie jak mam w dowodzie,żeby się wszystko zgadzało.

Nie wiem jak mają niewiadówki,ale u mnie jest masa własna 320,a DMC 420.

Tak napisali mi w nowym dowodzie.

Dziwne bo z książki E.Klimka "Jeżdżę z przyczepą" autor podaje 420własna,a DMC 520.

Może napisze jakiś właściciel n126 jakie ma dane to porównamy.

 

P.S.

Panowie właśnie wcisnąłem Wam Wszystkim przycisk "pomógł"

Dzięki serdeczne..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sowa to racja z urzędami dobrze , ale z daleka , ja dałem Ci rade znajomego diagnosty ...służbisty z natury :jump:

...

 

mam prośbe o zakonczeniu sprawy poinformuj na forum :jump:

 

co do wpisów urzedowych http://www.forum.karawaning.pl/viewtopic.php?t=1252&postdays=0&postorder=asc&start=15 ( MW, DMC) to ja juz mam małe doswiadczenie :hop1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.