Skocz do zawartości

Burstner - wybór logo klubu


geloo77

Rekomendowane odpowiedzi

 

Zerknijcie do tematu wiodącego. Pan Jacek nam "pogroził palcem ", przy okazji pociachał toczący się temat.:brawo:

W wąskim temacie zagadnień dotyczących tylko marki Burstner pewnie nie będzie rozwoju... :wrrr: Jesteśmy chyba w groźnej opozycji. To dużo mówi o stosunku :sex:

 

 

burstner chyba za "młodym" użytkownikiem jesteś na pewne sprawy oslabiony.gif. Ja nie jestem w żadnym klubie, w żadnej opozycji czy koalicji więc powiem Ci to jeszcze raz:

- dawno, dawno temu użytkownicy forum stwierdzili że fajnie było żeby sympatycy jednej marki mieli swoje miejsca. Ustaliliśmy że aby nie podzielić forum "na drobne" spróbujemy założyć takie kąciki ale podstawowy warunek jest że dyskusje techniczne lądują w kąciku technicznym. Nie robimy tego żeby nie promować marki Twojej przyczepy. Robimy to tylko po to aby osoba która potrzebuje znaleźć informację nie musiała szukać w 3 kącikach. Czy to jest jasne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 122
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Witaj Tomii :)

Rozumiem

Przyjąłem do wiadomości, wcześniejsze ustalenia postaram się uszanować.

Forum ogólne nie jest wszak nasze (20 osobowe), więc nie nalegam.

Boli mnie parę rzeczy które działają destrukcyjnie...

Zbudować - ciężko, podtrzymać także. Szczególnie w określonym przez Administrację stanowisku zburzyć tak mozolnie budowany Klub Bustnera - bezproblemowe. :no:

Pytanie po co?

 

Pozdrawiam

"Burnster"

 

P.S>

Powiem już na koniec tak: Jestem na różnych Forach. Z racji hobby bywam na żeglarskim, z racji wykoinywanej profesjii która jeszcze sprawia mi frajdę także na branżowych. Takie rzeczy nie mają miejsca Jak już to są przez właściciela lub Administrację szybko i skutecznie naprawiane. Moderator z mniejszymi czy większymi uprawnieniami też człowiek. Na znanym pewnie Wam forum elektroda.pl , w dziale branżowym drukarek i xerokopiarek był kiedyś pewien Pan o loginie Szakal (udzielający się)

Dziwnym trafem tematy na temat pewnej marki (Konica Minolta) były torpedowane, cenzurowane... itd

Spowodował swoją działalnością odejście z Forum wielu rzeczowych, uczciwych fajnych i niezastąpionych Kolegów.

Do tego doszło że nazwa producenta widniała na Forum jako "XXX" a nie jako "Konica Minolta" - tabu !

Wreszcie, trochę przypadkiem przez paru dociekliwych ludzi został zdemaskowany. Okazało się że pracował u jednego z przedstawicieli na stanowisku Menagerskim, miał jeden cel. Rozwalić i zantagonizować społeczność xero-kopiarkową. Po części na jakiś czas mu się to udawało. Został wyrzucony nawet z pracy a jego szefostwo stwierdziło że nic o tym nie wiedziało.

Dokumentację katalogową próbował sprowadzać do wiedzy tajemnej, wreszcie na koniec groził pozwami od producenta XXX. To było wszystko razem chore !

Edytowane przez burnster (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

burnster prędzej Ciebie bym podejrzewał o nieuczciwą promocję marki (w końcu taki nick skądś się bierze) niż Jacka o to samo.

 

Dla mnie najzwyczajniej zachowujesz się jak małe rozkapryszone dziecko któremu ktoś zwrócił uwagę oslabiony.gif. Pamiętaj to że udzielasz się na innych forach nie czyni z Ciebie osoby która może łamać ustalone na tym forum zasady. Jeszcze robisz niepotrzebne wycieczki w stronę moderatora...

Po co? W jakim celu? Dla mnie jesteś jak ten wspomniany przez Ciebie Szakal... niepotrzebnie chcesz skłócić społeczność bo nie spodobało Ci się że rozmowy techniczne prowadzimy w kąciku technicznym...

 

Z mojej strony kończę dyskusję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

burnster prędzej Ciebie bym podejrzewał o nieuczciwą promocję marki (w końcu taki nick skądś się bierze) niż Jacka o to samo.

 

Dla mnie najzwyczajniej zachowujesz się jak małe rozkapryszone dziecko któremu ktoś zwrócił uwagę oslabiony.gif. Pamiętaj to że udzielasz się na innych forach nie czyni z Ciebie osoby która może łamać ustalone na tym forum zasady. Jeszcze robisz niepotrzebne wycieczki w stronę moderatora...

Po co? W jakim celu? Dla mnie jesteś jak ten wspomniany przez Ciebie Szakal... niepotrzebnie chcesz skłócić społeczność bo nie spodobało Ci się że rozmowy techniczne prowadzimy w kąciku technicznym...

 

Z mojej strony kończę dyskusję.

 

 

Witaj Tomii :)

dla informacji:

moje logo "Burnster" wpadło mi do głowy od-tak, przypadkowo.

Pomyślałem: "Burn -" bo: nowy, świeżo upieczony użytkownik akurat takiej marki, a "- ster" bo lubię żagielki (sternik).

Ale to szybko załapałeś... ;)

 

Nie łączy mnie nic z tą branżą po za tym że firma w której pracowałem obsługiwała jako zleceniobiorca techniczny firmy, które zajmują się przypadkowo przyczepami. Ale nie jestem w pozycji zależnej. Do głowy by mi nie przyszło to wykorzystywać.

Także jestem obiektywnie neutralny. (no, po za tym że pokochałem moją cepkę, cepkę marki Burstner)

Nie załapałeś natomiast porównania. :bzik:

Szakal" torpedował i doprowadzał do cięć ( ! ), modyfikacji wszystkiego co łączyło się z daną nazwą producenta. Inne marki były ok. Nikt nie wiedział że jest pracownikiem na tzw.szczeblu. Też Koledzy pisali do innych moderatorów. Także Admini nie chcieli reagować na prośby o wydzielenie, zmianę "szeregu" i kompetencji. Po prostu był, tak sobie i sprytnie wykreślał, oponował o usunięcie tego czy tamtego (bo nie istotne, bo łamie regulamin, bo niezgodne z prawem RP). Wreszcie na Forum najpierw degradowany powoli w dół. Potem Wyrzucony.

To kto to jest wyszło przypadkiem i nie miało już znaczenia. Czas zagrał rolę, wyszło szydło jakie miał intencje.

Chodzi o to żeby nie traktować wszystkich i każdego różnymi kryteriami (już o tym było) Jak są na tym Forum Kluby Knaus czy innych marek to dlaczego nie Burstner. Czy to uczciwe ?

:palacz:

 

Będę "tupał nóżkami" ale nie jako cyt: "...rozkapryszone dziecko..." tylko jako świadomy Użytkownik Forum :palacz: , a "strusiem" chowającym głowę w piasek i udającym że nic się nie dzieje nie będę !

Jak ma być fajnie i czysto, nie zasłaniajmy oczu, zatykajmy nosa.

Możesz "Tomii" mnie wyrzucić na pysk z tego "Forum" albo poukładać to co niepoukładane (internet jest wielki)

Proszę uprzejmie o wydzielenie Klubu marki "Burstner" tak jak innych marek !

Jeszce raz powtórzę prostą - uczciwą zasadę: wszyscy to wszyscy, babcia (Burstner) też ...:slina::)

 

Pozdrawiam ;)

"Burnster"

Edytowane przez burnster (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz burnster znów wychodzi że nie czytasz, nie wiesz a zaczynasz od domagania się i w pewnym sensie straszenia... Przykre to jest i dla mnie mało kulturalne oslabiony.gif, odnoszę wrażenie że niekoniecznie potrafisz się zachować.

 

Kluby zakładają sami użytkownicy danej marki w konkretnym temacie. Tak jak i Burstner miał swój temat (nawet dwa bo stworzono nowy temat z ankietą). W momencie gdy w temacie cały czas jest dyskusja, jest żywy wtedy zakładane jest odpowiedni kącik tak jak to było w przypadku Knausa czy Hobby. Kącik Burstnera tak jak wcześniej powiedziałem będzie założony, ale nie dlatego że mnie postraszyłeś tylko dlatego że w temacie sympatyków Burstnera zostało sporo napisane. To by było na tyle, szkoda tylko że młody jesteś a już postanowiłes wywrzeć negatywne wrażenie oslabiony.gifoslabiony.gifoslabiony.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz burnster znów wychodzi że nie czytasz, nie wiesz a zaczynasz od domagania się i w pewnym sensie straszenia... Przykre to jest i dla mnie mało kulturalne oslabiony.gif, odnoszę wrażenie że niekoniecznie potrafisz się zachować.

 

Kluby zakładają sami użytkownicy danej marki w konkretnym temacie. Tak jak i Burstner miał swój temat (nawet dwa bo stworzono nowy temat z ankietą). W momencie gdy w temacie cały czas jest dyskusja, jest żywy wtedy zakładane jest odpowiedni kącik tak jak to było w przypadku Knausa czy Hobby. Kącik Burstnera tak jak wcześniej powiedziałem będzie założony, ale nie dlatego że mnie postraszyłeś tylko dlatego że w temacie sympatyków Burstnera zostało sporo napisane. To by było na tyle, szkoda tylko że młody jesteś a już postanowiłes wywrzeć negatywne wrażenie oslabiony.gifoslabiony.gifoslabiony.gif

 

Witaj Tomi

Widzisz, jak to powiadał pewien kontrowersyjny Pan od stanu wojennego cyt : "...bzdura często powtarzana staje się z czasem prawdą powszechnie uważaną za prawdziwą..." tak może i być z oceną mojego sposobu komunikacji.

Taki jestem. Z grubsza ciosany, nie okrzesany gbur. :palacz:

Nie przebieram w formie ani zbytnich konwenansach. Być może ! ;)

Może dlatego nie będę nigdy pracować w firmie gdzie moim szefem jest podobny Pan z nominacji czy układu, a nie fachowiec bez przerostu formy.

I tu prośba, bez urazy nie piję do Ciebie - bez podtekstów. Z całym szacunkiem ! Po prostu - czytaj w prost.!

Mi chodzi o fakt, zasadę. Przeczytałem post Kolegów że na razie nie otrzymamy zgody na Klub to zacząłem pisać w jednym miejscu o tym co dotyczy jednej marki. Burstner Tylko jednej marki !

Żeby uświadomić te niuanse w wolnej chwili ( o którą po za świętami nie łatwo) postaram dowiedzieć się (może nawet u źródła) czym różnią się w budowie, choć na razie do życia nie było mi to potrzebne.

I tak to jest ze mną, tyle ! Bez podtekstów i bicia piany ;)

Samokrytyki koniec ! :banan:

 

Pozdrawiam ;)

"Burstner"

Edytowane przez burnster (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hola hola Panowie bo nie ma sensu bić piany.

Powoli i po kolei

Kolego Burstner - Tomii ma rację. Klub powstaje w momencie ruchu w temacie i takie zapewnienie o powstaniu Klubu od kolegi Piotra dostałem

Kolego Tomii - jak widzicie ruch w temacie Burstner jest i to dość spory więc myslę że zasadne jest utworzenie subforum ale to na pewno nie będę naciskał ani wymagał tylko grzecznie proszę ( i nie pozwolę nikomu przypisywać na pewno sobie zasług że dzięki niemu powstanie subforum bo powstanie ono dzięki aktywności członków klubu)

I proszę mi się tu więcej nie kłócić ani obrażać bo nas wszystkich łączy miłość do cycepek i już.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hola hola Panowie bo nie ma sensu bić piany.

Powoli i po kolei

proszę mi się tu więcej nie kłócić ani obrażać bo nas wszystkich łączy miłość do cycepek i już.

 

:ok::ok::ok::ok::ok::ok::ok::ok::ok::ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i sprawa logo klubu jednogłośnie została rozstrzygnięta. Nie mam jeszcze uprawnień do zamykania tematu ale głosowanie uważam za zamknięte. Wszystkim głosującym serdecznie dziękuje za włączenie się w ten pomysł.Dzis jestem okropnie padnięty (od rana przejechałem po Polskich drogach ponad 800km więc zrozumcie :) ) Jutro załatwimy temat związany z dystrybucją

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech - i cóż na to poradzimy :)

Z drugiej strony lepsze aktywne 16 dusz niż 26 tylko zapisanych

ale oczywiście nikogo nie wyrzucamy ani nie wypisujemy - każdy właściciel Burstnera ma prawo być członkiem Klubu

W przyszłym tygodniu rozpoczynam opracowanie technologiczne projektu i wstawiam do druku

Zastanawiam się nad kolportażem ponieważ wiekszą część kosztów niestety zabierze Poczta Polska

Jak tylko wróci z drukarni wycena natychmiast zamieszczę informacje o kosztach i sposobie wysyłki ale i tak myslę że Poczta nam zostanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Cały czas obserwuję temat a że nie lubię bicia piany to się nie odzywałem, ale tak sobie pomyślałem, że może dorzucić parę groszy do ceny naklejki na koszty utrzymania serwerów ??? Do naklejek i flag jest coś tam doliczane to można by było i do polarów, smyczy czy naklejek sympatyków poszczególnych marek przyczep???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.