Skocz do zawartości

Burstner - wybór logo klubu


geloo77

Rekomendowane odpowiedzi

Zgodnie z ustaleniami otwieram ankietę dotyczącą wyboru naklejki z logiem naszego klubu.Głosowanie będzie trwało do końca października ( no chyba że będzie b.małe zainteresowanie to wtedy przedłużę termin)

I najważniejsze: po odejściu od kasy reklamacji nie uwzględnia się :)

 

propozycja 1

post-4771-0-37443300-1318856619_thumb.jpg

 

propozycja 2

post-4771-0-64864900-1318856666_thumb.jpg

Edytowane przez geloo77 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 122
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Nie chcę nic krakać ale też widzę że propozycja druga wysuwa się na mocne prowadzenie. A po drugie to jak narazie mało mamy głosów

tak dla przypomnienia i sprawdzenia listy obecności

 

1. pjmlody_i_tusia

2. asic2

3. Spablo1

4. geloo77

5. Przemo.D

6. TURTL

7. Proper76

8. martini44

9. Lepciak

10. cosik3

11. beruang

12. przemas998

13. Arkady11

14. RobiBogna

15. Luksusowa_buda

16. major

17. radwan

18. Yans

19. jakobus1

20. Jery

21. gurskakresowianka

22. jagodek

23. Ufolz

 

Jesli kogoś pominąłem - proszę się dopisać a i tak po zakończeniu głosowań lista będzie zaktualizowana do czynnych członków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Radwan a nie pamiętasz jak na wiosnę mieliśmy mnóstwo projektów i nie mogliśmy się zdecydować? W końcu jakoś przeszła propozycja która tu jest oznaczona nr 1. W międzyczasie kolega Burstner wrzucił kilka swoich projektów a skoro założyciele klubu się wycofali z tematu trzeba było zrobić z tą sprawą porządek. I jeśli znów wrzucilibysmy wiele projektów temat ciągnął by się i ciągnął. Przyznaje - autorytatywnie wybrałem jedną z propozycji kolegi Burstnera ale to tylko dlatego że innym też sie podobała. Musisz zrozumieć - czas już zamknąć ten temat i zająć się ciekawszymi rzeczami związanymi z naszą kochaną marką budek

No i nie wiem jak mam rozumieć twój tok myslenia - mieliśmy wydrukować 2 wlepy? i jak to podzielić?. Jesli któryś projekt uważasz za ciekawy, proszę daj info - dołączymy go do ankiety, mamy jeszcze czas na głosowanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AAAAAAAAA. :):):)

To zmienia postać rzeczy.

No cóż mamy demokrację i wybór większości jest wyborem większości. Ale zauważ że zastanawiające jest że wiele osób pomimo wcześniejszej deklaracji wyboru opcji pierwszej teraz już tego nie deklarują.

Hm. Może i dobrze się stało że jednak zaczekaliśmy trochę i wybierzemy naprawdę fajną wlepę - bez wskazywania tu oczywiście na którąkolwiek z mojej strony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka mała sugestia:) Może zrobimy naklejkę polskojęzyczną- z napisem klub. Club to również model przyczep Burstner'a ..:)

 

Co fakt to fakt, a ja mam City i jak by to wyglądało :ee:

Ale o tym proponuję podyskutować po zakończeniu ankiety smirk%281%29.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tak - mam na myśli Burstner Klub. Mieszkamy w Polsce i posługujmy się polskim językiem. Zmiana literki c na k nie sądze że wpłynie na wygląd ani estetyczność naklejki a nie będzie się kojarzyła z konkretnym modelem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tak - mam na myśli Burstner Klub. Mieszkamy w Polsce i posługujmy się polskim językiem. Zmiana literki c na k nie sądze że wpłynie na wygląd ani estetyczność naklejki a nie będzie się kojarzyła z konkretnym modelem :)

 

Co prawda to prawda nie zaśmiecajmy naszego języka. Odchodząc od tematu może mi ktoś wytłumaczyc dlaczego na moim profilu wyskoczył mi jakiś "Status Ostrzeżeń"-inni tego ustrojstwa nie mają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda to prawda nie zaśmiecajmy naszego języka. Odchodząc od tematu może mi ktoś wytłumaczyc dlaczego na moim profilu wyskoczył mi jakiś "Status Ostrzeżeń"-inni tego ustrojstwa nie mają.

 

Koleżanko temat statusu ostrzeżeń był już przerabiany.Pokrótce żeby cię nie odsyłać do odpowiednich tematów status widzisz na swoim profilu tylko ty. I tak każdy z nas ma swój pasek statusu ostrzeżeń. Ważne żeby był on cały czas pusty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.