Skocz do zawartości

Przyczepa Korrekt CAR 340


DANETY

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Od niedawna zostałem szczęśliwym właścicielem przyczepki Korrekt CAR 340. Oglądałem na forum jakie przyczepki mają forumowicze i nie spotkałem się aby ktoś miał takową. Wygląda prawie identycznie jak ta: http://allegro.pl/home-car-gti-362cm-b-ladna-cybinka-i1867780905.html. Czy któryś z kolegów miał takową przyczepkę? i mógłby mi podpowiedzieć troszkę na jej temat?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

teraz ok. Niestety nie znam tego modelu :niewiem:

 

 

Może ktoś inny. Życzę bezproblemowej eksploatacji :hej:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwnym trafem my mieliśmy taką przyczepkę:przyczepa: - i byliśmy z niej bardzo zadowoleni. Witam serdecznie panie Danielu w klubie. Mamy nadzieję że jest pan zadowolony z przyczepki. Nasza nowa :przyczepa: jest już opita :piwo: - wódeczka była super! Pozdrowienia dla żony i dla dzieciaczków...

Pozdrawiam Basia i Andrzej z Poznania :D

Edytowane przez basiaiandrzej (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Od niedawna zostałem szczęśliwym właścicielem przyczepki Korrekt CAR 340. Oglądałem na forum jakie przyczepki mają forumowicze i nie spotkałem się aby ktoś miał takową. Wygląda prawie identycznie jak ta: http://allegro.pl/ho...867780905.html. Czy któryś z kolegów miał takową przyczepkę? i mógłby mi podpowiedzieć troszkę na jej temat?

Pozdrawiam

 

Witam - fajna przyczepka,ale czemu pokazujesz podobną,a zrobisz zdjęć swojej ?,a wtedy może znajdą się fani tej marki,,,,,

 

pozdro,,,,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwnym trafem my mieliśmy taką przyczepkę:przyczepa: - i byliśmy z niej bardzo zadowoleni. Witam serdecznie panie Danielu w klubie. Mamy nadzieję że jest pan zadowolony z przyczepki. Nasza nowa :przyczepa: jest już opita :piwo: - wódeczka była super! Pozdrowienia dla żony i dla dzieciaczków...

Pozdrawiam Basia i Andrzej z Poznania :D

 

Witam serdecznie p.Basiu i p.Andrzeju bardzo mi miło że państwo też są na forum, próbowałem państwa szukać na forum pod nickiem Basia lecz nie znalazłem. Do jednej Basi napisałem lecz okazało się że to nie ta Basia. Ja jak i moja rodzina bardzo cieszymy się z naszej przyczepki, jest super choć jeszcze nie opita bo ja za bardzo nie piję a żona wiadomo bo niedawno urodziła. Bardzo się cieszę że będziemy mogli porozmawiać sobie na forum.

Pozdrawiamy Państwa serdecznie :piwo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam - fajna przyczepka,ale czemu pokazujesz podobną,a zrobisz zdjęć swojej ?,a wtedy może znajdą się fani tej marki,,,,,

 

pozdro,,,,,,

Słuszna uwaga, na razie nie było kiedy ale postaram się zrobić zdjęcia i dodam.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 1 rok później...

witam mój Home Car jest z 80 roku i wiem tylko tyle, że to belgijski producent i w większości produkował sprzęt pod innymi nazwami jako podwykonawca. widziałem kilka budek, które aż krzyczały że wyjechały z tego samego warsztatu ale nosiły inne marki. a znalezienie drugiego egzemplarza jak mój jest bardzo trudne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam mój Home Car jest z 80 roku i wiem tylko tyle, że to belgijski producent i w większości produkował sprzęt pod innymi nazwami jako podwykonawca. widziałem kilka budek, które aż krzyczały że wyjechały z tego samego warsztatu ale nosiły inne marki. a znalezienie drugiego egzemplarza jak mój jest bardzo trudne.

Zapodaj jakiś fotki swojej ciepki.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://forum.karawaning.pl/topic/6480-hippis-i-jego-homecar-r481/ tutaj jest kilka fotek ale dość starych poszukam wieczorem świeższych jakiś. z ciekawości wrzuciłem sobie home car'a w googla i znalazłem w tym samym kształcie ale inna blacha inne malowanie i wyposażenie zupełnie na odwrót, ale pisałem już w opisie swojej że mój egzemplarz chyba jest prototypem modelu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.