Skocz do zawartości

Warszawski zlot caravaningowy!!!


Rekomendowane odpowiedzi

Hej!

Nie wiem czy wszyscy wiedzą, że w ten weekend na terenie AWF Warszawa odbywają się targi połączone z "I Warszawskim Zlotem Caravaningowym" - w którym udział wezmą przedstawiciele klubów i kempingowych i caravaningowych.

Szkoda, że mam jutro zajęcia :D bo o 10 zaczyna się ciekawa konferencja.

 

 

 

Więcej info:

http://www.turystyka-ekspert.pl/news/news.php?dzial=134&id=13098&PHPSESSID=fbbfd0da496a85da6732ed08d7f3748e

http://www.targilato.pl

http://www.pzm.pl/turystyka.asp?ID2=t_menu_caravaning.html&ID=t_carav_komunikaty.html&komid=1043

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem... i jutro znów jadę. Tym razem wezme aparat i pokaże trochę zdjęć na forum. Na targach wystawionych jest kilka kamperów i jedna przyczepka, poza tym są wyporzyczalnie kamperów no i "Polski Caravaning". Napisze więcej jutro wieczorem!

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było naprawdę fajnie :D - w piątek pogoda była jak na zamówienie. Można było już się poczuć jak na wakacjach :D. Szkoda, że w piątek nie miałem aparatu przy sobie bo zdjęcia były by o niebo lepsze (piękny słoneczny dzień). W sobotę pogoda gorsza - zimno i momentami zaczynało kapać :D.

Wracamy jednak do tego co można było zobaczyć. Pierwsze stoisko zajmował Mobitech Caravan Center - przedstawiciel firmy Dethleffs. Na targach wystawili oni dwa campery :D. Oczywiście można było wejść do środka i wszystko dokładnie obejrzeć :D. Następnie wystawiał się Camp&Travel czyli przedstawiciel Knaus-Eifelland. Kamperek Knausa plus przyczepka Eifelland Holiday 465 TF. Trzeba wspomnieć iż przyczepa ta ma bardzo ciekawy układ wnętrza, który strasznie mi się spodobał. Toaleta i łóżko dwu osobowe znajdują się w przedniej części (łóżko wzdłuż przyczepy). Kuchnia jest na przeciwko wejścia, natomiast tył przyczepy w czasie dnia to przytulny salonik, w nocy zamieniany na dwu osobowe łóżko. Następne stoisko to wypożyczalnia camerów Blucamp. Można było obejrzeć ich campera. Dalej stoisko Adrii - z ciekawą roletą, montowaną bezpośrednio do listwy aluminiowej, bez wiercenia. Następny był camper www.duni.pl - zamieniłem nawet kilka słów z Panem Dunikowskim :D. Zaraz obok stoisko Polskiego Caravaningu, można było porozmawiać z Panem Dariuszem Wołudźko. Dalej jeszcze jedna wypożyczalnia camperów i dziś (czyli w sobotę) rozstawił się Go-Camp z przyczepami składanymi Fletwooda. Oprócz tego byli przedstawiciele klubów caravaningowych ze swoimi przyczepami.

Targi spodobały mi się głównie dlatego iż spotkałem ludzi których niby się zna, ale nie do końca (chodzi mi o znajomości przez Internet) - można było naprawdę miło spędzić czas. Oby więcej takich imprez!

Poniżej kilka fotek. Chciałem jeszcze powiedzieć, że na tych głównych targach (w hali) nic ciekawego dla caravanigowców nie znalazłem.

 

biph5aq17qklcap3m.jpg

ev02tyaox7uu0wwgm.jpg

ed0gllnv27eg3yu5m.jpg

g8bohvc5khxu25dsm.jpg

bfdt3snhr5ok68o0m.jpg

iwcehrblg2n6upiqm.jpg

sehv5ieudcezg2v7m.jpg

nzdjnxfcduvn8473m.jpg

8thodarqy06dq5iem.jpg

tnqf0ps2zbx8s2ckm.jpg

Zaraz jeszcze dodam kilka zdjęć :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.