Skocz do zawartości

Hobby wikked'a


wikked

Rekomendowane odpowiedzi

Zaczęło się gdzieś w okolicach maja- czerwca kiedy po raz pierwszy zajrzałem na Wasze/ Nasze forum. Chciałem się wybrać do Rumunii pod namiot "na dziko". Czytałem, czytałem i trochę pytałem. Już nie pamiętam kto mnie uświadomił że przed sezonem to moje fundusze nie rokują najlepiej. Miałem wtedy do wydania coś lekko ponad 5tys. zł. Ktoś z forum polecił uzbroić się w cierpliwość, szukać, wąchać, szukać, jeździć, oglądać itd. Nie będę ukrywał że wtedy wydawało mi się to kompletnie nielogiczne, no bo przecież bez chec- nie mogą być wszystkie szrotami. Niedaleka przyszłość skorygowała moje pojęcie na ten temat i niestety muszę przyznać rację- szukanie przyczepy to masakra psychiczna, ale miałem czas. Moja przyczepa miała mieć DMC nie większe niż 1000kg, mieć dwie sypialnie, WC (najlepiej opróżniane z zewnątrz), umywalkę, zbiornik na wodę czystą, oświetlenie, ogrzewanie. Wiem, wiem powinienem napisać coś czego nie można znaleźć w typowej przyczepce, ale to moja pierwsza przyczepka i ..... tak naprawdę dalej nie wiem czego chcę docelowo. Ważne że od dzisiaj jestem dumnym posiadaczem przyczepy Hobby z 91 roku, która ma to co chciałem, wszystko działa i cieszę się jak dziecko co chwilę spoglądając przed okno podziwiając ją przed domem. Po cichu Wam powiem, że średnio co 15 minut wychodzę i coś tam sprawdzam jeszcze i sam z siebie się śmieję. Już planuję gdzie pojedziemy z dzieciakami. Jestem tak nakręcony i szczęśliwy że sam tego nie mogę zrozumieć, ale tak jest i nic na to nie poradzę. Do jutra jakoś wytrzymam, mimo że strasznie korci mnie popstrykać jakieś fotki i powrzucać na forum.

 

Pozdrawiam,

W.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

wiekszosc z nas miala podobne odjawy :)

 

pozdrawiam

Większości to zostało. :hehe: Tylko by dłubali przy cepie i picowali. :pad:No a potem te długie rozmowy na kempingach. :pub:

 

Pozdrawiam. Samych udanych wyjazdów. :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kilka obiecanych fotek mojej 370-ki

widok z przodupost-6711-0-82767500-1318169327_thumb.jpg

widok z tyłu

post-6711-0-58585800-1318169417_thumb.jpg

 

jeden z klinów i zawór spustowy szarej wody

post-6711-0-85939500-1318169492_thumb.jpg

 

druga strona od tyłu

post-6711-0-21733200-1318169637_thumb.jpg

 

trochę z innej strony

post-6711-0-82610900-1318169694_thumb.jpg

 

To tak na dzień dzisiejszy. Już został dołożony zestaw DVD z telewizorem dla dzieciaków, zabudowałem przetwornicę (na razie tylko 150W bo taką miałem), podokręcałem jakieś wkręty które były popuszczone, itd.

Niedziela upływa, i już jestem w trakcie planowania naszego wypadu w następny weekend. semisurvivalowa (nocleg w przyczepie) wyprawa z dzieciakami i bratankiem. Będziemy robić piec ziemny i takie tam.

 

Pozdrawiam,

W.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odnośnie zbiornika na szarą to jest to samoróbka poprzedniego właściciela. Zbiornik ponoć ok. 120L. Wszystkie oczywiście spływy do niego i jak widać na zdjęciu zakończony zaworem kulowym. Dodatkowo jest wąż który można założyć i odpowiednio upłynnić zawartość w wykopanym dołku. Zdjęcia zrobię w przyszły weekend bo "laseczkę" wezmę na kanał tak dla szczegółowego obejrzenia stanu podwozia.

poniżej zdjęcia ze środka budki:

szafa z licznikiem i zabezpieczeniem 230VAC

post-6711-0-36827200-1318183896_thumb.jpg

sypialnia z przodu budki aktualnie z zamkniętymi drzwiami

post-6711-0-12870400-1318183974_thumb.jpg

 

druga sypialnia (tył budki)

post-6711-0-65198300-1318184009_thumb.jpg

 

WC

post-6711-0-85665200-1318184050_thumb.jpg

 

radio z zeszłego wieku ale działa :D

post-6711-0-11403000-1318184080_thumb.jpg

kawałek kuchni

post-6711-0-07940700-1318184138_thumb.jpg

 

 

 

 

oryginalna nalepka z ciśnieniem ogumienia i rozmiarami

post-6711-0-20444300-1318184211_thumb.jpg

 

szczepan user_popup.png

Napisano dziś, 15:48

 

to jest 370 ? a nie 420 ?

W ogłoszeniu cepka była jako Hobby 400 ale tabliczka znamionowa nie kłamie a co dopiero "metrówka"

Edytowane przez wikked (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękna, piękna. :ok:

 

Dobrze, że dałeś naklejkę z ciśnieniami w oponach, bo tu się niektórzy upierali przy jakiś 3,5 at. :ee:

 

( dla ścisłości oczywiście chodzi o kapcie niewzmacniane ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem, wiem. Czytałem i właśnie ze względu na rozbieżności i te wszystkie dyskusje pstryknąłem fotkę. Ciekawe też są rozmiary opon. Przypuszczałem że jest jeden wymiar i ewentualnie +1 rozmiar w górę -1 w dół, a tu tyle różnych. Oby się "rozpiska" przydała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.