Skocz do zawartości

Hobby - Przewodnik po modelach


konrad_b

Rekomendowane odpowiedzi

zbiornik na brudną

w cepce czy pod cepka?

 

 

kilka pytan:

 

a jak to bylo z lodowkami czy byly lodowki bez zamrazalnika? w ktorym roku zaczeto stosowac oswietlenie w lodowce?

 

obudowy ogrzewania sa brazowe i biale - czy to zalezne od rocznika i modelu?

 

jakich producentow stosowano mikrofalowki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w cepce czy pod cepka?

 

 

kilka pytan:

 

a jak to bylo z lodowkami czy byly lodowki bez zamrazalnika? w ktorym roku zaczeto stosowac oswietlenie w lodowce?

nie zależy od opcji ? zawsze jest elektrolux ?

u mnie jest zamrażalnik, nie ma światełka, tzn nie było bo teraz już jest ;)

te starsze modele też chyba mają zamrażalnik

 

obudowy ogrzewania sa brazowe i biale - czy to zalezne od rocznika i modelu?

do białego wnętrza biała obudowa ? nie wiem czy od początku były białe trumy

z trumą to też jest kwestia modelu, ja mam np automat z bateriami, wcześniej były z pstryczkiem

potem weszły te obłe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

konrad_jak

 

zamontowałeś to światełko

 

 

taśma led samoprzylepna, cienki kabelek pod uszczelką i wyłącznik, coś jak krańcówka w drzwiach samochodowych, ja kupiłem w elektronicznym

coś takiego

Edytowane przez konrad_b (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zależy od opcji ? zawsze jest elektrolux ?

u mnie jest zamrażalnik, nie ma światełka, tzn nie było bo teraz już jest ;)

 

 

 

do białego wnętrza biała obudowa ?

 

 

Jeżeli chodzi o lodówkę to teraz jest Dometic chyba że to jakaś firma siostra Elektroluxa ale nie wiem.

Natomiast w poprzednim hobby Excellent z roku 98 miałem białe meble i białą Trumę teraz jest wnętrze jasno brązowe i brązowa Truma. Jedna i druga ma baterie do iskry

 

Może ktoś wie od kiedy w WC jest elektroniczny wskaźnik kasety i w jaki sposób on działa, bo u mnie nic nie pokazuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja ma tabliczce i w papierach 2001, ale może być tak, że wchodził nowy model razem z końcówką starego

 

na pewno tak jest, jak pisałem opierałem się na ogłoszeniach, a w D jest chyba tak że w papierach jest data rejestracji a nie produkcji ?

np model jak mój, ale niebieski był w roku 93, a z tego roku są też czarne :bzik:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemek na 100% ma światła 2002- (tak pewnie ma końcówkę 2001 i założyli nowy zderzak) , wcześniej były węższe.Zmaina przodu była od 2003r

 

Lodówki miały różne zamrażalniki starsze taki mały kwadratowy , nowsze duży prostokątny , ja mam Dometic z dużum zamrazalnikiem i oswietleniem (przejęcie Elektrolux w tym segmencie) ,najnowsze są wysokie.

Hobby daje zbiornik na szarą przenośne ,jest w bakiście.Odudowe pieca mam brazową (nowy wzrór) zapłon automatyczny, mikrofalówka LG (planuje wymiane na taka z grilem)

Edytowane przez piotrekbb (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piotrek - grill moze ci nie pociagnac na kempingu... instalacja tez w cepce bedzie wymagala ingerencji - wieszy bezpiecznik i grubsze kable bo grill ma duzy pobor

 

jak masz zakladac mikrofalowke z grilem o malym poborze pradu to lepiej nie zakladaj bo grill tam niczego ci nie upiecze ani nie usmazy - co najwyzej podgrzeje ;)

Edytowane przez bodzioklb (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrekbb wyposażenie mam takie jak Ty, tylko lodówka bez światła. Mam pytania o czystą wodę, bo miałem

wycięty oryginalny zbiornik i założyłem pod kanapą 70 litrów. wydaje mi się, że oryginalny był mały bo jest tam mały

luk hyba do wyciągania zbiornika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grill spokojnie pójdzie, używam przenośnego elektrycznego ,instalacja jest chyba "nadwymiar" po przekroju wygląda jak 3x2.5 ale sprawdzę.(instrukcja niestety podaje max1000W )Nie mam zamiaru piec ale zarumienić np,Lasagne

Zbiornik na czystą wode mam oryginalny pod podkową ,nie wiem ile ma ale chyba 50 lub 70l

Edytowane przez piotrekbb (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.