Skocz do zawartości

Pole namiotowe Cypel


KarawaningPl

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

to kolego specjalnie wyboru nie masz tam jest tylko jedno jezioro ( zalew ) :)

dużo dobrego słyszałem o http://rajskieow.pl/tylko to już nad rzeką


jest jeszcze kemping w Ustrzykach Górnych nr 150 - na nim byłem, dobra baza wypadowa, kemping trochę zaniedbany ale ciepła woda 24 H w cenie  :)


jest Tarnawa Niżna - zapomniana przez cywilizację

a tu masz naszą relację

http://forum.karawaning.pl/topic/19625-bieszczady-bo%C5%BCe-cia%C5%82o-2015-relacja/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na Cyplu. Kemping jest bardzo dobrze zorganizowany, właściciel jak i obsługa bardzo pomocna. Cennik dla ludu, bez żadnych ceregieli. Jedynie dojazd stanowi problem a spowodowane jest to remontem zjazdu (za kościołem w lewo) na ten i inne kempingi. Widoki nie zapomniane, jak w piosence "zielone wzgórza nad Soliną" nie da się opisać w jednym zdaniu.

POLECAM dla nie zdecydowanych z pełną świadomością. ☺☺☺☺

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli właściciel się nie zmienił to nie ma czego polecać. ...

Chyba że ktoś lubi zestaw zakazów na urlopie

Z pełną świadomością .......bylem tam widziałem i nie wrócę na to pole

Właściciel to gbur i nie szanuje klientów

Cennik dla ludu??????? No proszę Cię nie zartuj natrysk 5 zl za 5 minut od chwili wzięcia klucza masz ekstra 1 minute na dobiegniecie rozebranie sie .....czyli w minute masz sie rozebrac ubrac i wysuszyć wlosy...... po prostu ludzkie podejście do biznesu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karawaningiem zajmuję się od nastu lat, dużo wcześniej niż jestem na tym forum i potrafię odróżnić ludzi niekompetentnych w swoi fachu a tym bardziej standard pola kempingowego. Podobny standard nad morzem wychodzi o wiele więcej, wystarczy zerknąć na cenniki - uważam, że tutaj jest cena względna.

Czy właściciel się zmienił tego nie potwierdzę, ponieważ wcześniej nie miałem z nim kontaktu pisze jak jest dzisiaj. W relacjach z nim nie zauważyłem i nie poznałem żadnych nie przyjemnych scen - przynajmniej do tej pory.

Każdy normalny kemping powinien posiadać regulamin pobytu, trzeba się z nim dobrze zapoznać i stosować do niego, następnie zastanowić czy mi to odpowiada i dopiero tam jechać. Sam bym się wk....ył gdyby ktoś chciał np. rozpalić ogniska w pobliżu mojej zajmowanej parceli, ewentualnie wysłuchiwać wycia do księżyca przez niereformowalnych wyrostków przez poł nocy aż się uśpią, co sam kilkakrotnie miałem nie przyjemność doświadczyć - i nie należy to do przyjemnych sytuacji. Więc rozwieszanie tablic informujących o takowym zachowaniu, są jakby częścią regulaminu na danym polu i mnie one nie przeszkadzają.

Natrysk płatny 50gr za min, to za 5zł wychodzi 10min - tyle to nawet w domu się nie pluskam (chyba że mam ochotę na kąpiel w wannie to w tedy nawet dużo dłużej). Doliczane są 2 minuty gratis, co do przejścia z recepcji do natrysków zajmuje góra 20 sekund chyba że ktoś będzie się czołgał, a co do suszenia włosów pod prysznicem, nigdy tego nie stosuje na kempingach, natomiast żona i nie tylko ona suszy włosy w przyczepie. Gdy by ktoś robił to w pełni sezonu, a pod natryskiem stała by kolejka, jak za komuny po papier toaletowy to pewnie taki delikwent został by zlinczowany i sam bym się do tego dołożył.

Ja uważam i jest to wyłącznie moje zdanie, że korzystanie z prysznica w tej formie nie jest żadnym utrudnieniem ani nie prowadzi do bankructwa, znając z autopsji rożne przypadki - jak za darmo to korzystać do woli, a inny niech się martwi czy będzie miał ciepłą wodę i czeka w kolejce, ewentualnie przyjdzie za godzinę - niestety taka jest rzeczywistość.

Nadal uważam, że pole jest warte polecenia i pewnie kiedyś tu jeszcze z chęcią przyjadę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo prysznice potanialy :blagac: :blagac: :blagac: jeszcze jak dopiszesz ze ciepla woda jest od rana do wieczora to uwierze w cuda ze ludzie sie jednak zmieniaja....jak bylem w 2013r to byla minuta na dobiegniecie rozebranie ubranie i oddanie klucza no takim sprinterem to ja nie jestem..... a i 2 minuty to dla mnie zenada.....prysznic powinien byc wrzutowy ...jesli juz wogole ma byc dodatkowo platny placisz za wode a nie za czas wycierania i ubierania ew rozbierania patrz Polana Sosny jeden z najbardziej prestizowych kempingow i tam tak wlasnie jest i kolejek nie ma do prysznica Pozdrawiam i zycze udanego pobytu ....moja noga i tak tam wiecej nie postanie .....


ps ciekawe czy zlikwidowal wlasciciel automaty do gier przy wjezdzie .....bo jak bylem to dzieci nasze wrzucily tam dobre kilka stowek na zabawe a szef pola stwierdzil ze cyt: bachory sie drą.......no nóż się w kieszeni otwiera ......i pozostawie to bez komentarza bo takiego chama jak on to ja nigdzie nie spotkałem i mam nadzieję że nie spotkam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wyjeżdżając z pola po tygodniu na nim spędzonym gdzie 5 dni lało kila były całe w glinie podjeździe gdzie nie ma jak wziąść "rozpedu"bo wyjeżdżamy z zakrętu samochód z przyczepa nasza zaczął staczac się w dół na szczescie sytuacje udalo się opanować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Bylismy z zona na Cyplu w Polanczyku na dlugim weekendzie czerwcowym.Bardzo fajne pole campingowe ,czysto ,zadbane ,fakt wiele tablic z nakazami az do przesady ale da sie zyc .Toalety czyste ,camping polecam.Dojazd na spokojnie bez problemow ,troche polało a ze pole z leekim spadkiem to potrzebna byla pomoc sasiadow z autem 4x4 .Piekne widoki na jezioro Solinskie .Polecam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

My również byliśmy tam z żoną w czerwcu 14-17. B)  I coś mi się wydaję, że wrócę tam w przyszły długi sierpniowy weekend :rolleyes:

Nie za bardzo rozumiem skąd te powyższe, negatywne opinie o tym kempingu. Nie spotkało mnie nic z rzeczy, o których piszą Ci narzekający.

Wprost przeciwnie, obsługa uczynna i pomocna, jeśli chodzi o prysznic, to jest na żetony 3min - 2 zł co jest w zupełności wystarczające.

Ciepłą wodę pod prysznicem miałem za każdym razem, w różnych godzinach.

Jeśli chodzi o zjazd na dolne parcele - fakt jest dość stromy jednak obierając odpowiednią taktykę podjazdu nie ma z tym problemu. Chociaż długie cepki mogą lekko przyhaczyć podporami. Ja z moją Abbey niecałe 6m nie miałem problemu.

Wystarczy podjechać z odpowiedniej strony jak i nie zatrzymywać się, aż do wyjechania "na płaskie" pewnie z 15-20m od początku podjazdu.

Jeśli chodzi o rygorystyczny regulamin nie odczuliśmy go w ogóle, a może właśnie odczuliśmy - oczywiście na plus.

Odpoczynek w takim miejscu powinien być w ciszy i spokoju, których tam nie brakuje za co duży plus dla właścicieli :ok: .

Polecam każdemu bo naprawdę warto!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam o tym kempingu pozytywne zdanie . Oby więcej takich kempingów gdzie właściciel dba o ciszę i komfort odpoczynku wypoczywających a nie tylko liczy kasę .
A swoją drogą to co za czasy nastały że nad większością musi być jakiś bat ,jakiś zakaz bo sam z siebie nie uszanuje innych . Jak powstawało forum to nawet były nieśmiałe posty o etykiecie karawanigowca . Skończyło się na szeroko akceptowalnych etykietach na trunkach i tak to się kręci........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.