Skocz do zawartości

Pierwsza przyczepa:)


RULAK

Rekomendowane odpowiedzi

Ja osobiście sprawdziłbym miejsce wyglądające na zaciek na zdjęciach nr 19 i 20. Ważna rzecz: spytaj o butlę z gazem, koło zapasowe - bez butli nic nie sprawdzisz, a koło czasami ciężko dostać ( nietypowe wymiary felgi). Opony też trzeba obejrzeć ( pamiętaj, że przy tej masie muszą być wzmocnione - oznaczenie C, lub wysoki indeks nośności). Żadna z tych rzeczy nie dyskwalifikuje budki, ale jest podstawą do negocjacji cenowych. Poczekaj na przegląd Gfizyka.

 

Pozdrawiam

 

Na zdjęciach 19 i 20 to może być jedynie zabrudzenie po fabrycznie położonym kleju.

Zastanawia mnie zdjęcie nr.11 z przebarwieniami pod sufitem w łazience.:hmm:

Przy zdjęciu 1 zastanawiam się czy aby dach nie jest po gradobiciu ?:hmm:

Na zdjęciu nr. 3 widać wyrażnie że coś złego stało się z osią/belką skrętną - koło jest wyrażnie przesunięte do przodu w stosunku do nadkola i błotnika :hmm:

Edytowane przez rover (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rover,zastanawiam sie co do zdjecia nr3, czy to nie kąt z którego jest robione zdjecie powoduje to złudzenie,ale to tylko moja skromna sugesja.

Oś koła powinna być w okolicach środka nadkola/błotnika a nie aż tak przesunięta do przodu.

Takie jest moje zdanie.

Edytowane przez rover (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście zgadzam sie oś ,jak sama nazwa mówi musi sie mieścić na swoim miejscu,poprosze gościa o zdjęcie prostopadłe w stosunku do przyczepy,dzikuje za sugestje

Powinna wygladać jak na załączniku.

post-2288-0-53660700-1317153571_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem trochę problemów z forum. Wyrzucało mnie :-(

Wracając do tematu budki potwierdzam spostrzeżenia Kolegów.

Na fotki koła poczekamy, a tu takie podsumowanie:

 

I nie jestem pewien, czy mocowanie pokrywy bakisty jest oryginalne (nity).

 

Kocer - dzięki!

post-2768-0-46471500-1317155625_thumb.jpg

post-2768-0-82691200-1317155643_thumb.jpg

post-2768-0-97720500-1317155656_thumb.jpg

post-2768-0-97643200-1317155668_thumb.jpg

post-2768-0-78956300-1317155677_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje wszystkim za pomoc w ocenie przyczepy :dzieki: a gfizyk Ty to masz wprawne oko,poprosilem faceta jeszcze o kilka zdjeć tam gdzie znalazłeś problemy ,jak mi przyśle to sie podziele,bez was to był już nabył dawno jakąś padake i płakał w deszcz :dzieki:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów,mam pytanie a zarazem prośbę,wybieram sie w sobote do komisu z przyczepami ,który mi polecił kolega RYBAZGIERZ w Grodziski Mazowieckim ok 30km od Warszawy.

http://www.przyczepykempingowe.auto.pl/index.php?page=sprzedaz

Czy ktoryś z kolegów nie dysponowałby czasem w sobote aby mi towarzyszyć, a głownie pomóc w wyborze dobrej przyczepy(oczywiście zawioze i przywioze kolege na miejsce )taka wyprawa z kolegą który ma doświadczenie byłaby dla mnie nie złą lekcją,moja wiedza by sie mocno poprawiła ,bo jak na razie to jest czysto teoretyczna.Komis jest czynny do 14,podroż do grodziska z wawy to ok 30 minrazy dwa to godzinka i na miejscu też ok tak myśle1h wiec w sumie ok 2 do 3hjeżeli by ktoś był tak uprzejmy to prosze dać znać .Jak pisałem podjade gdzie trzeba i odwioze w wyznaczone miejsce,z góry bardzo dziekuje,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skalniaki,to może swoją mi sprzedacie :jump::jump: skoro taka sama i nie ciekniehehe%281%29.gifhehe%281%29.gifhehe%281%29.gif

 

 

Bardzo możliwe, bo okazała się za mała. Jak jej nie było, nie było chętnych, żeby z przyczepą śmigać. Jak jest ....to dla 4 osób za mała :niewiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam Pytanko

Witam kolegów,mam pytanie a zarazem prośbę,wybieram sie w sobote do komisu z przyczepami ,który mi polecił kolega RYBAZGIERZ w Grodziski Mazowieckim ok 30km od Warszawy.

http://www.przyczepy...p?page=sprzedaz

Czy ktoryś z kolegów nie dysponowałby czasem w sobote aby mi towarzyszyć, a głownie pomóc w wyborze dobrej przyczepy(oczywiście zawioze i przywioze kolege na miejsce )taka wyprawa z kolegą który ma doświadczenie byłaby dla mnie nie złą lekcją,moja wiedza by sie mocno poprawiła ,bo jak na razie to jest czysto teoretyczna.Komis jest czynny do 14,podroż do grodziska z wawy to ok 30 minrazy dwa to godzinka i na miejscu też ok tak myśle1h wiec w sumie ok 2 do 3hjeżeli by ktoś był tak uprzejmy to prosze dać znać .Jak pisałem podjade gdzie trzeba i odwioze w wyznaczone miejsce,z góry bardzo dziekuje,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.