Skocz do zawartości

KarawaningPl

Rekomendowane odpowiedzi

21 minut temu, Damaranus napisał:

 wiesz co, zachwalam bo faktycznie poznałem właściciela i ludzie którzy tam pracują czy przebywają i  gdzieś się przez moje życie przewijają cały czas. Uważam, że jak ktoś ma zarabiać na biznesie to i tak zarobi czy to z moim poleceniem czy bez tego, a wiem, że w tym przypadku ilość przełoży się na kolejne inwestycje i moje wakacje (mniej lub bardziej urozmaicone). Natomiast z racji faktu że faktycznie przebywam na ośrodkach i z rodziną i często organizujemy wyjazdy grupowe (spotkanie na majówkę, wieczory kawalerskie, wyjazdy męskie, spływy) to jest mi łatwiej odnieść się do faktycznych korzyści jakie z tego mam(y) decydując się na ten czy inny ośrodek.

Wybacz, ale Twoje wpisy wyglądają na nic innego jak zwykły marketing szeptany. Zarejestrowałeś się na forum karawaningowym tylko po to aby zachwalać jeden ośrodek Tramp. Nawet się nie przywitałeś na początku. Sam przyznasz, że wygląda to dziwnie prawda? A takich kwiatków jest na forum mnóstwo, wpadają podobni userzy w wiadomym celu. Więc wybacz, ale w moich oczach nie brzmisz wiarygodnie. Ale mogę się oczywiście mylić w mojej ocenie ;)

Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam ten kemping również pasuje... szczególnie część niezadrzewiona kempingu, bo część zadrzewiona to nie moje klimaty... ciepłolubny jestem i nie lubię w nocy stukania szyszek o dach :-)

...stawiam latem budę na np miesiąc i dojeżdżam w weekendy oraz w tygodniu, do i z pracy... fakt w sezonie Tramp jest nabity, jak zresztą większość kempingów... ale wszystko mam na Trampie na miejscu, razem z atrakcjami dla dzieci oraz dla dorosłych :-)

...Choć muszę przyznać, że w tym roku jedzenie na restauracyjnej stołówce bywało nie do końca takie jak być powinno, no i najzwyczajniej zimne było... matka marudziła na kuchnię...

...A jak chcę wypocząć w ciszy i bez zgiełku to jadę sobie na jakieś np. łowisko lub na kempingi na tereny drawskie... 

 

pozdrawiam

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.