Skocz do zawartości

Kemping Helkamp


KarawaningPl

Rekomendowane odpowiedzi

Masz wszystko w tym linku który zamieściłem. Musisz przeczytać temat cały i wszystko tam znajdziesz. Troszkę wysiłku :) A na PW wyślę Ci telefon bo to nie temat dotyczący tego kempingu. Powołaj się na karawaning.pl to dostaniesz jakiś rabacik na pewno. Możesz też w tamtym temacie się wpisać, Grzesiek Ci odpowie na wszystkie pytania.

Edytowane przez Robak70 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Serdecznie dziękuję wszystkim za opinię. Poczytałem i zmieniłem zdanie co do tego kempingu.Przyjazd na hel planuję 20 lipca , a w tym okresie jest bardzo tłoczno. Chętnie czekam na jakieś sugestie co do innych kempingów. na helu.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy do tego kempingu przy szkole masz jakies namiary , kontakt A może znajde go w wyszukiwarce .

Link do tego kempingu przy szkole masz tutaj: http://www.tanienocleginahelu.pl/wakacje-hel-camping.html

Tam byłem i z pobytu byłem zadowolony. Cena niska i wszystko co potrzebuję to było. Ale nie nastawiaj się na wodotryski, bo to nie jest komfortowy kemping z rozbudowaną infrastrukturą. Dla mnie jednak wystarczało całkowicie. Lokalizacja bardzo przyjemna jak na pobyt z dziećmi. Na miejscu można wykupić obiady stołówkowe, ale dobre. Rano możesz się zapisać albo nie zapisać - żadnych zobowiązań na cały tydzień itp. Cena lepsza niż na mieście. Ale i tak czasem chodziłem do miasta dla odmiany.

Poczytaj podlinkowany przez Robaka temat to wyrobisz sobie opinię i nie będziesz później zaskoczony. Moim zdaniem to dobra miejscówka.

 

W Helu (mieście) to więcej kempingów nie znam, ale wcześniej na półwyspie to byłem jeszcze np. na kempingu o nazwie Kaper czy jakoś podobnie. Jest chyba kilka Kaprów i oznaczone są numerami, ale parę lat już minęło więc szczegółów nie pamiętam. Tam było też bardzo tłoczno, bo kemping był nad samą wodą od strony Zatoki Puckiej. Większość stanowili surferzy, którzy pływali na deskach po zatoce. Mankamentem był okropny tłok. Tam byłem z większym towarzystwem i zajęliśmy miejsca obok siebie, ale żeby jeden mógł wyjechać autem do Władka do dwóch innych musiało swoje samochody przestawić na chwilę. Jak jesteś w grupie to nie jest aż takie uciążliwe, ale samemu to gorzej. Plusem był dostęp do wody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Inhalt , zdecydowałem się na kemping za szkołą i dziękuję Tobie i innym którzy sie wypowiedzieli. Wymagania mamy podobne , ważne jest jak bedę palił grila czy pił drinka , to żeby wycieczki mi nie chodziły przez środek podwórka. I tak 80 % czasu to będzie na plaży i w wodzie. Dzwoniłem już na ten kemping i ustaliłem szczegóły. Wybieram sie tam z kolegą Norką9 około 20 lipca , a może dołączycie do nas. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za zaproszenie. Może się pojawię  na Helu, bo w tym roku jeśli pogoda pozwoli to zostajemy na wakacje w kraju. Trochę objazdówki i trochę lenistwa. Ale ja żadnych terminów nie planuję więc nie mogę się umawiać. Jeszcze dwa dni przed wyjazdem nie wiem gdzie jadę, bo mam zawsze ze dwa warianty obmyślone. W ubiegłym roku jechałem do Czarnogóry i dwa dni przed wyjazdem okazało się, że jednak jadę do Słowenii.

Zatem do zobaczenia na Helu - jeśli akurat poskładają się terminy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Inhalt , zdecydowałem się na kemping za szkołą i dziękuję Tobie i innym którzy sie wypowiedzieli. Wymagania mamy podobne , ważne jest jak bedę palił grila czy pił drinka , to żeby wycieczki mi nie chodziły przez środek podwórka. I tak 80 % czasu to będzie na plaży i w wodzie. Dzwoniłem już na ten kemping i ustaliłem szczegóły. Wybieram sie tam z kolegą Norką9 około 20 lipca , a może dołączycie do nas. Pozdrawiam

Tak tak kolego my przy paleniu grilla albo piciu drinka lubimy mieć spokój i skupienie  :ee: . Fajnie, że sprawdziłeś temat żeby nie było takiej wpadki jak w tamtym roku w Ustroniu, tam tez był spory tłok nawet bym powiedział bardzo spory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Absolutnie nie polecam, jeśli ktoś chce wypocząć. 

Przede wszystkim niesamowita ciasnota. Ustawiając namiot musieliśmy się mocno nakombinować, żeby innym nie zasłonić wejścia do ich namiotu. Namioty jeden obok drugiego, więc słychac absolutnie wszystko co się dzieje. Dodatkowo jest tam bardzo głośno, ludzie z zewnątrz mogą wchodzić bez problemu. Na terenie campingu jest knajpka, nie wiem jak długo czynna, ale w nocy słychać pijących, szlajających się ludzi i tłukące się butelki. Jeśli ktoś lubi takie klimaty to ok, ale na pewno nie jest to miejsce ani dla rodzin z dziećmi ani dla tych, którzy cenią sobie spokój.

Na plus łazienki, całkiem niezłe jak na campingi w Polsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dwukrotnie, kemping przyjemny, czysto, spokojnie, dużo rodzin z dziećmi. Trzeba tylko pobyt zaplanować dużo wcześniej , bo kemping jest mały i w sezonie może być ciasno.Kemping znajduje się wzdłuż głòwnej drogi prowadzącej na Hel i ustawienie się bezpośrednio przy ogrodzeniu w sąsiedztwie drogi może być dla niektòrych osób uciążliwe że względu na przejeżdżające samochody. Poza tym Jurata jest bardzo spokojna ,uroliwa, piękna i niezatłoczona plaża, jedynym minusem mogą być ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Bartek. A czy dojście doo plaży jest bezpośrednio z kempingu czy trzeba iść ulicą?

Kemping znajduje się blisko plaży , łączy go urokliwy lasek ktòrym przechodzisz może z 200 metròw i jesteś już nad morzem . Bardzo przyjemna okolica na skraju Juraty. Mogę naprawdę polecić , mam 2 dzieci i byliśmy wszyscy bardzo zadowoleni z pobytu. Edytowane przez Bartek879 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.