Skocz do zawartości

Kemping Wodnik


KarawaningPl

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Ośrodek godny uwagi ze względu na usytuowanie . Blisko do miejscowości Mielno oraz w kierunku zach. do m. Kołobrzeg .

Miejscowość oraz sam kemping urzeka swoją ciszą , o którą ciężko w podanych wyżej miejscowościach .

Krótkie informacje oraz zdjęcia zamieściłem w tym wątku (post nr 85) - http://forum.karawaning.pl/topic/7543-wakacje-2011-kiedy-i-gdzie-urlopujemy/page__view__findpost__p__201689

 

Uwaga

Ceny z roku 2012 :

Osoba dorosła - 10zł , dzieci do 15lat - 7zł (dzieci młodsze do negocjacji)

Przyczepa/kamper - 10zł

Przedsionek - 10zł

Namiot - 10zł

auto - 10zł

motor - 5zł

prąd (zabezpieczenie 16A) - 2zł/kW

sanitariaty bez zmian (całodobowo czyste i pachnące) , prysznice w cenie

Przemiła obsługa ze strony właścicieli .

W roku 2011 robiłem rekonensans a roku 2012 w pełni sprawdziliśmy kemping i jestem bardzo zadowolony .

Fotografie zgodne z linkiem powyżej .

Sklep na miejscu z artykułami pierwszej potrzeby (świeże pieczywo , zimne napoje).

 

Namiary GPS na bramę -

N 54 14 24 07

E 15 51 39 64 (sprawdzone)

Edytowane przez finger (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam , byłem w tym roku  na tym polu ,co mogę powiedzieć ,wszystko super :yay: cisza i spokój .

Cisza i spokój, to fakt - zagwarantowane.

Podczas corocznego urlopowania w Gąskach (pole Arek) kilkakrotnie przejeżdżam obok Wodnika, ale tylko rowerem MTB (wycieczki do Kołobrzegu, Sianożęt, Ustronia Morskiego). Wszystko fajnie, jednakże ok. kilometrowy dojazd do pola WODNIK od strony Gąsek po szutrowej  pełnej dziur drodze  to masakra. Swojej przyczepki bym na takie tortury nie odważył się narazić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powolniaku , proszę abyś zwrócił uwagę na pewien fakt . Rzeczywiście dojazd jest drogą szutrową ale przyczepą przyjeżdżając na np. dwutygodniowy urlop jedziesz tylko 2 razy . Na pole i wracając już z urlopu . Aż takiej tragedii nie ma . Jadąc rowerem pewnie zauważyłeś , że jest tam dużo mniejszy ruch niż po przeciwległej stronie . Jaka jest tam walka pieszych , rowerzystów , aut , busów to sam wiesz najlepiej . Oj , przydałby się chodnik . Jadąc asfaltem i tak zmuszeni jesteśmy łapać pobocze . Wyjątek to pora nocna .

Dodatkowym plusem jest też to , że jest bliżej do latarnii , nazwijmy to centrum (ok.800m) . Z kempingów usytuowanych w okolicy Arka , Zosi czy Bursztynowego Brzegu jest troszkę dalej .

 

Na koniec powiem tak . Większość z pól kempingowych w Gąskach zasługuje na to by je chwalić .

Ja zaliczyłem tam 3 (każdego roku inne) z czego każde ma wiele swoich zalet , również minusów ale tych jest zdecydowanie mniej .

Tak naprawdę każde można polecić .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...
  • 11 miesięcy temu...

Numer znalazłam..liczyłam na opinie osoby, która tam była. Chyba po to jest ten dział?
Przeglądam to forum od dłuższego czasu i muszę powiedzieć, że wyczuwam Wasza alergie na nowych... Osobie która tu jest kilka lat też byś taka odpowiedź napisał?
Przykre :(

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedź. Przekopując się przez forum wybiorę chyba jednak Zacisze Wicie. Wydaje mi się że sttona z podstawowymi informacjami to też oznaka standardu i podejścia do gości. Pozdrawiam!

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Obecnie jesteśmy w Wodniku,obłożenie pełne,plac zabaw jest  ,sanitariaty ok,trochę wkurzajacy są ludzie grillujacy pod oknem naszej przyczepy,ale to raczej świadczy o braku kultury z ich strony.Ogolnie czysto  i schludnie,pole ogarnięte przez obsługę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.