Skocz do zawartości
KarawaningPl

Chłapowo - Pole namiotowe Lazurowe

Rekomendowane odpowiedzi

gusia-s

rozumiem, że dzieci mają swoją energię, tylko najgorsze jest to, że są całkowicie bezkarne, rodzice nie reagują, że ich pociechy są za głośne albo że zachowują się niewłaściwie, kiedyś dzieci były bardziej zdyscyplinowane :( dlatego pomysł z sektorami na Lazurowym wydał mi się bardzo ciekawym i praktycznym rozwiązaniem, chyba tak czy siak się tam wybiorę, tylko muszę pomyśleć nad terminem, zawsze jest ryzyko, że początek września może być kiepski, to jeszcze powiedzcie mi jak wygląda sprawa sanitariatów i ogólnych takich warunków

Myślę ze przesadzasz, moje dzieci są już dorosłe więc nie przemawia przeze mnie jakaś matka lwica broniaca swych kociąt, nie spotkałam się z taką sytuacją na kempingach aby dzieci zachowywały się tak źle ze przeszkadzało to innym.

Sanitariaty ogólnodostępne, ogólnie sprzątane - czasem papieru brak, czasem ktoś nafajda lub puści pawia i nie spuści, obsługa po każdym użytkowniku nie sprząta więc wszystko może się zdarzyć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ZuziaPerelka

@gusia-s

dzięki :)

@comsio 

czyli zmiana na korzyść? 

myślę, że chyba wystarczy tego wypytywania i wybiorę Lazurowe, możecie czekać na moją relację, chociaż terminu wyjazdu jeszcze nie sprecyzowałam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
tomekk

Witam !

@gusia-s

dzięki :)

@comsio 

czyli zmiana na korzyść? 

myślę, że chyba wystarczy tego wypytywania i wybiorę Lazurowe, możecie czekać na moją relację, chociaż terminu wyjazdu jeszcze nie sprecyzowałam

No cóż poczekamy, zobaczymy.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Peter999

Jaki jest stan przyczep, które można wypożyczyć w lazurowym?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
marcin81

W pierwszej lini od drogi, obok masz takie małe Knausy z lat 90-tych. Dalej w stronę morza już troche gorzej sprzęty bardzej zabytkowe, niektóre były łatane w czerwcu (wymiana okien na szklane :look: ), ale w żadnej w środku nie byłem. Zapewne rewelacji nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Peter999

ok, dzięki mam nadzieję, że przed wynajęciem będę mógł zerknąć jak przyczepa wygląda w środku, w najgorszym wypadku rozbiję sobie namiot, chociaż myślę, że nie będzie to konieczne

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
TommyM

niestety nie wiem jak dokładnie wygląda kwestia najmu, bo zawsze mam swój sprzęt i nie korzystam z wypożyczalni, ale na pewno jest ok, przecież byle czego, jakiegoś złomu, by nie oferowali

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
derylboss

Hej Wam

W związku z faktem, iż nie dawno wróciłem z wakacji, pragnę się z Wami podzielić pewnymi spostrzeżeniami na temat pięknego miejsca dla Waszej cepki :)

Po pierwsze byłem w Chłapowie obok Władysławowa na Campingu Lazurowe. W mojej ocenie camping jest na prawdę godny uwagi i polecenia. Bardzo czysty, zadbany pod każdy względem i do tego tani (dodatkowo często sa fajne promocje - sam skorzystałem z  dwóch w czasie pobytu) . Byłem z dzieckiem 1,5 rocznym i bardzo mile wspominam to miejsce. Jak ktoś nie wie gdzie jechać to polecam. Jest dużo miejsca, są czyste i nowe toalety oraz sporo dodatkowych fajnych miejsc jak np.: plac zabaw dla dzieci, przy wejściu sklepiki(piekarnia, spożywczy, kiosk, cukiernia, restauracja, upominki, smażalnia ryb, ... ).  Dużą zaleta jest bliskość plaży. Camping co prawda leży przy samej plaży ale nie ma bezpośredniego wejścia z campingu ze względu na wysoki klif. Do plaży jest bardzo blisko - ok. 5 minut drogi spacerkiem. 

Bardzo miła i pomocna obsługa. Byłem tam 3 tygodnie i ani jeden dzień mnie nie rozczarował. Jeździłem po wielu campingach w PL i ten jako pierwszy mogę ocenić na 6-kę. Właściciel campingu jest praktycznie cały czas na terenie obiektu więc wszystko odbywa się pod czujnym okiem wodza :). Pięknie położony camping, w niedalekiej odległości od Władysławowa - piechotką ok 10-15 minut. 

Polecam !!!!

Oto link do ich strony:

http://www.lazurowe.com.pl/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
WojtEwa

...

nie ma bezpośredniego wejścia z campingu ze względu na wysoki klif.

....

A Keja jest wyżej i ma, więc to dyskwalifikuje przechwalane Lazurowe... :ee:

.

Cały Twój wpis zawiewa mi kryptoreklamą  :hmm:  no ale masz prawo być zadowolonym "po swojemu". :yay:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
derylboss

A Keja jest wyżej i ma, więc to dyskwalifikuje przechwalane Lazurowe... :ee:

.

Cały Twój wpis zawiewa mi kryptoreklamą  :hmm:  no ale masz prawo być zadowolonym "po swojemu". :yay:

No cóż, mamy demokrację i każdy może mieć swoje zdanie. Uważam, że Lazurowe jest super bo odwiedziłem wiele miejsc gdzie bym nawet zdjęć z pobytu nie chciał oglądać. Jeśli uważasz, że zejście do morza to jedyne kryterium to po co Ci camping. Zjedź swoją cepką na plażę i będziesz miał raj i nic Ci więcej nie będzie potrzebne do szczęścia. Dla mnie jest wiele kryteriów do oceny. Kwestia gustu. Tak czy tak uważam, że warto polecić to miejsce. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
SpongeBob

Mi jakoś Lazurowe również nie przypadło do gustu. Byłem tam dwa dni i przeniosłem się do Alexa. Poza tym że Lazurowe nie ma swojego zejścia na plażę (Alex je ma) to dodatkowo jest bliżej Władka przez co jest bardziej zaludnione. Ja wolę dalej od centrum i w ciszy i spokoju. Ale być może dla innych to będzie wada.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
tomala

Byliśmy trzy tygodnie na Lazurowym staliśmy w  ostatnim boksie z widokiem na morze ,właśnie ten widok rekompensował wszystkie niedogodności ,jedynie wkurzające jest to jak ktoś chciał nas odwiedzić musi zapłacić 10 zł od osoby .POZDRAWIAM  ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
szary11

Tomala, a nie byliście przypadkiem pod koniec czerwca na Lazurowym? My byliśmy na Alexa, ale zwiedzaliśmy Lazurowe i Horyzont dla porównania. I coś kojarzę hobby z naklejką forumową...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
tomala

Byliśmy pod koniec czerwca do połowy lipca staliśmy w ostatnim boksie na klifie .szary a byłeś zobaczyć na nowym kempingu Mały Horyzont z drogi nawet fajnie wyglądał,dzisiaj wróciłem z NYSY piątek sobota to jest katastrofa w inne dni jest normalnie ,,,,,,,,Pozdrawiam.......

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
szary11

No to Wasz sprzęt widzieliśmy :) Was nie. Widok mieliście super :ok:

Mały Horyzont? Nawet nie wiem, który to. Zwykły Horyzont widzieliśmy. Chyba wizualnie najbardziej nam się podobał.

Pozdrawiamy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi