Skocz do zawartości
KarawaningPl

Chłapowo - Pole namiotowe Lazurowe

Rekomendowane odpowiedzi

marcin81

Przed i po sezonie nie jest źle, zresztą jak w całej okolicy, później myśle że jest znacznie gorzej. Byliśmy w zeszłym tygodniu i gdyby nie wiatr byłoby ok. Poza tym parcele są małe i nie zmieścisz przyczepy z przedsionkiem i auta. Co prawda jest parking ale niezbyt duży więc w sezonie może być problem. Alejki dojazdowe są wąskie i wszędzie wysoki krawężnik, gdyby nie wolne miejsca na szczycie sektora chyba bym nie wiechał. Ale imprezowy klimat miejsca był już odczuwalny ale nie uciążliwy (paradoksalnie najbardzej imprezowa grupa z małymi dziećmi w wózkach :pub::yay: .

)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ZuziaPerelka

no nie wiem, może jestem dziwna, ale chyba najbardziej na świecie drażnią mnie dzieci, w szczególności jak zaczynają drzeć się od wczesnych godzin porannych, nie mówię, że odpowiada mi zapijaczone towarzystwo, ale chciałabym spędzić wolny czas w miarę w spokojnych warunkach, dlatego tak się wypytuję właśnie o Lazurowe, bo zainteresowała mnie opcja sektorów

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Rybki

lazurowe to spore pole więc możliwości drażniących tematów możesz znaleźć cały wachlarz... :yes:  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
mot

no nie wiem, może jestem dziwna, ale chyba najbardziej na świecie drażnią mnie dzieci, w szczególności jak zaczynają drzeć się od wczesnych godzin porannych, nie mówię, że odpowiada mi zapijaczone towarzystwo, ale chciałabym spędzić wolny czas w miarę w spokojnych warunkach, dlatego tak się wypytuję właśnie o Lazurowe, bo zainteresowała mnie opcja sektorów

- zakładanie, że "sektory" cokolwiek wniosą do zachowania "dzieciaków" albo zapijaczonych dorosłych jest złudne. W zeszłym roku kilka razy nawiedziłem Pole-Horyzont. Owe "dzieciaki" uprawiały rodeo na moim pitch-u. Przebiegały sobie pomiędzy mną - siedzącym spokojnie na krześle - a stolikiem. Na grzecznie zwróconą uwagę odburknęły agresywnie coś pod nosem. Zahaczały o linki. Krótko mówiąc - rodzima dzicz.. Rzeczywistość jest smutna - "dzieciaki" odzwierciedlają potencjał wychowawczy rodziców.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Robak

To jest kwestia reakcji na takie zachowanie. Ostatnio pewna ekipa mocno dawała się we znaki, wyszedł gość z załogi obok i zgadaliśmy się, że przesadzają. Od słowa do słowa dogadaliśmy się, że jakby co będziemy reagowali. Jak się skończyło? Ja grzecznie poprosiłem o przyciszenie muzyki, człowiek z ekipy zakłócającej przyszedł do mnie na rozmowę, podeszliśmy do tego obok, który miał zaświadczyć, że ja nie jestem jedynym awanturnikiem, wyszedł z budki i co? Oczywiście! Generalnie, to jemu to nie przeszkadza.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
comsio

Zawsze można zmienić camp ,a w okolicy jest w czym wybierać. :hmm:   

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
tomala

W Chłapowie jest dużo kempingów zawsze można wybrać coś spokojnego my wybieramy się na mały kemping. nie lubimy tłoku.na plażę jest trzysta metrów wąwozem.będziemy od pierwszego lipca pozdrawiam i do spotkania w Chłapowie :nono:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
gusia-s

Nam na Horyzoncie trafiła się parcela na wprost placu zabaw :D ale za bardzo tego nie odczuliśmy. Kemping jest dla nas miejscem noclegowym raczej, większość dnia spędzamy i tak poza nim. Ważniejszy jest zatem spokój wieczorem i w nocy, więc gorsze jest towarzystwo podchmielonych imprezowiczów niż dzieci.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
rapid

Ważniejszy jest zatem spokój wieczorem i w nocy, więc gorsze jest towarzystwo podchmielonych imprezowiczów niż dzieci.

Oj,,,bywa różnie parę razy natknąłem się na towarzystwo, które właśnie imprezowało w nocy (na szczęście poza kempingiem) a w dzień odsypiało - im hałasujące dzieciaki bardzo przeszkadzały. Ja też uważam,że na kemping nie przyjeżdża się po to żeby siedzieć non stop w przyczepie lub przedsionku i nawet jak pogoda nie dopisuje to organizujemy sobie jakoś czas

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Daro99

byłem na tym kempingu w zeszłym roku na początku września - marzenie. cicho spokojnie, a pogoda przecież wtedy była wymarzona, nawet się w morzu pływać dało. a w sezonie to bywa różnie wszędzie. ogólnie mi to pole pasuje, ale każdy lubi co innego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Cytrus

pozdrawiamy z Horyzontu

cisza, spokój, jest dosłownie kilka załóg, kilka namiotów

wczoraj wykorzystaliśmy moment jak nie padało woda w Bałtyku - zimna

dziś leje

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Cytrus

przestało padać idziemy na spacer

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ZuziaPerelka

rozumiem, że dzieci mają swoją energię, tylko najgorsze jest to, że są całkowicie bezkarne, rodzice nie reagują, że ich pociechy są za głośne albo że zachowują się niewłaściwie, kiedyś dzieci były bardziej zdyscyplinowane :( dlatego pomysł z sektorami na Lazurowym wydał mi się bardzo ciekawym i praktycznym rozwiązaniem, chyba tak czy siak się tam wybiorę, tylko muszę pomyśleć nad terminem, zawsze jest ryzyko, że początek września może być kiepski, to jeszcze powiedzcie mi jak wygląda sprawa sanitariatów i ogólnych takich warunków

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Spablo1

powiedzcie mi jak wygląda sprawa sanitariatów i ogólnych takich warunków

Proponuję poświęcić trochę czasu na przeczytanie tego tematu od początku. To tylko cztery strony :ok: 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
comsio

Pod koniec Czerwca wc itd było :ok:

Lazurowe jest powiększone ,jest większy wybór.miejscówek . :smirk: 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi