Skocz do zawartości
KarawaningPl

Chłapowo - Pole namiotowe Lazurowe

Rekomendowane odpowiedzi

WojtEwa

...

gdy już w alexie robiło sie cicho w okolicach samolotu nadal ostro grali

...

Tak , na kempingu Keja ale tylko przy ulicy i tylko do 23.00

Byłem tam prawie 2 tygodnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Cytrus

bardzo prosze cytować to co piszę i fałszywie nie interpretować, nigdzie nie napisałem że kemping był zamknięty - napisałem że właściciel mówił że będzie zamknięty bo na klifie nie może się nic dziać a to różnica, nigdzie się nie żale -piszę że było mi nie przyjemnie a to różnica, nie będę biegał po kempingu i prosił o zniżkę oraz skarżył szefowi na pracownicę która mnie odesłała na stronę internetową, opisuje to co mnie spotkało, w przyszłym roku nie wiem czy tam pojade bo to nie odemnie zależy, nad nasz bałtyk jeżdzą moi rodzice z moimi dziećmi a ja do nich zaglądam w weekendy, oraz zaciągnąć i przyciągnąć budkę, przez wiele wiele lat jeżdzili do Chałup od 3 lat jeżdzą do Chłapowa, im się tam podoba  ja mam dzieciaki z głowy - jestem najbardziej obiektywny i podkreślam opisałem to co mnie spotkało i jakie są moje odczucia  

jest stała zniżka dla klientów z poprzedniego roku 10 % i to jest napisane i na str internet, i w budce na kempingu i informują o tym pracownicy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
gusia-s

Byliśmy na Horyzoncie w 2011 roku. Przyjechaliśmy przed południem a odjeżdżaliśmy ok. 20 wieczorem, nie kazali nam dopłacać dodatkowo za kolejną dobę.

No ale może się zmieniło  :niewiem:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
WojtEwa

Mi się wydaje że nikt sztywno nie trzyma się ram czasowych. Dzień przy i wyjazdu bez spoglądania na zegarek.

Podchodzi się z reguły po ludzku, ale bywa, że "moje" zwalniane dziś miejsce, jest od dziś zarezerwowane dla kogoś innego i przecież za to płaci, wydaje się to jak najbardziej uzasadnione zwykłe grzeczne poproszenie o opuszczenie/zwolnienie miejsca bo kolejny wczasowicz właśnie przybywa.

Zresztą... ta inicjatywa jest zawsze z mojej strony i to ja dopytuję się czy moje miejsce nie stanowi konfliktu rotacji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Cytrus

nam kazano zapłacić za dobę która się kończyła, przyjechaliśmy nad ranem i musielismy zapłacić za kończącą się dobę,

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
WojtEwa

No, w takim przypadku przewidując przez te kilka godzin użycie toalety, prysznica, prądu... jakąś czystą symbolikę można zażądać, ale cenić jak za całą dobę...

Eeee, tak jest nie ładnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
makusz

byłem na długi weekend majowy tam pierwszy raz - w sumie pierwszy też własnym kamperem.

moje wrażenia: jesli chodzi o sanitariaty- poprawiło się, pole czyste, dość przyjemne, ludzi niezbyt wielu. ogólnie- gdyby nie pogoda, wyjazd byłby idealny.

no i ceny są przystępne, szczególnie poza sezonem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ZuziaPerelka

może się przeniosę do tego wątku - czy ktoś mi może jeszcze powiedzieć, czy w szczycie letnim pole jest bardzo zapchane? jak wygląda też ten podział na sektory, bo nie chciałabym mieć obok rodzin z dziećmi :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
gusia-s

byłem na długi weekend majowy tam pierwszy raz - w sumie pierwszy też własnym kamperem.

moje wrażenia: jesli chodzi o sanitariaty- poprawiło się, pole czyste, dość przyjemne, ludzi niezbyt wielu. ogólnie- gdyby nie pogoda, wyjazd byłby idealny.

no i ceny są przystępne, szczególnie poza sezonem.

:D

skąd wiesz, że się poprawiło skoro byłeś pierwszy raz :D

może się przeniosę do tego wątku - czy ktoś mi może jeszcze powiedzieć, czy w szczycie letnim pole jest bardzo zapchane? 

Nie wiem o które pole pytasz ale niestety :/ zapchane i Lazurowe i Horyzont.

jak wygląda też ten podział na sektory, bo nie chciałabym mieć obok rodzin z dziećmi :)

Bo??? dzieci nie gryzą ...

Sektory są podzielone na miejsca dla przyczep i namiotów. Wśród przyczep nie było podziału na sektory rodzinne i młodzieżowe. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Bartekzg

jak wygląda też ten podział na sektory, bo nie chciałabym mieć obok rodzin z dziećmi  :)

Bo??? dzieci nie gryzą ...

ale może  Zuzia gryzie ;) i chce zadbać o ich bezpieczeństwo  :laugh:

Edytowane przez Bartekzg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
rapid

We wrześniu dzieci są w szkołach a na kempingu luzik to może nie ryzykuj w wakacje?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ZuziaPerelka

skoro pytam w wątku Lazurowe, to raczej chodzi mi właśnie o te pole namiotowe :) no to się domyślam, że we wrześniu będzie mniej osób, ale bardziej interesuje mnie lipiec/sierpień, nie chodzi tutaj czy dzieci gryzą czy nie, ale zachowują się głośno, a rodziny z dziećmi zawsze uważają, że im wolno więcej, a jak zwrócisz uwagę takiej matce polce, żeby przypilnowała pociech to jest dramat w 4 aktach, dlatego jestem ciekawa jak wygląda w tym Lazurowym podział na te sektory

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Robak

Nie mogę się powstrzymać :) Zuzia, uważaj, bo zanim się obrócisz sama zostaniesz Matką Polką i co wtedy?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Cytrus

rodzina z dziećmi czy kilku kolesi którzy wyrwali się na kilka dni  :pub:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Robak

Wolę dzieci, ostatnio miałem Nenę w ostrych basach i na dodatek wprawki z wuwuzelami. Dzieci jak zasną jest już cisza.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi