Skocz do zawartości
KarawaningPl

Chłapowo - Pole namiotowe Lazurowe

Rekomendowane odpowiedzi

gusia-s

Ciekawe jak z miejscami na plaży w sezonie, bo trochę tych kampingów, pensjonatów i innych pewnie miejsc typu agrotyrystyka w Chłapowie jest. Wiem jak jest we Władysławowie, a to przecież bliziutko :hmm: Czy ten spokój nieoceniony to aby na pewno?

Zerknij sobie w galerię na strony kempingów jaki to spokój w sezonie na plaży w okolicy Lazurowego i Horyzontu, w niczym nie odstaje od plaż we Władku :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Pierzasty

o :hmm: Czy ten spokój nieoceniony to aby na pewno?

Moim zdaniem w Chłapowie nie ma spokoju wcale.......Pod tym wzglądem o niebo lepiej wygląda Karwia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
WojtEwa

Zdania nt spokoju w Chłapowie będą podzielone, gdyż jedni byli w sąsiedztwie brukowej ulicy i muzyczno/hałaśliwych miejsc zgiełkowych, inni natomiast byli jak najdalej od ulicy (np. ja) i naprawdę hałasować mógł tylko szum fal.

oczywiście nie wnikam o konkretnym kempingu, wszystkie w tym rejonie sąsiadują i są identycznie usytuowane.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ewa0208

Byłam w Chłapowie 7 sierpnia tego roku (wcześniej 20 lat temu :) ) Drogą losowania padło na "Keję". Ogólnie jesteśmy zadowoleni. Cena jak na 4 osobową rodzinę, nad samym klifem dobra (80 zł), czyste sanitariaty, ale... ta muzyka (discopolo na żywo) koszmar...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
jackech

Byliśmy na Lazurowym w tym roku na początku Lipca sanitariaty czyste trochę małe boksy na przyczepę poza tym wszystko ok zejście nad morze łagodne nie po schodach jak na dalszych polach widok ma morze piękny z przyczepy kilka fotek poniżej

polecam

DSC_0154.jpg

DSC_0171.jpg

DSC_0115.jpg

DSC_0562.JPG

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
WojtEwa

Na lazurowym pierwszy raz byłam 2 lata temu i można powiedzieć że była lipa, namioty wsród kempingów i samochodów - zero organizacji. Łazienki stare i brudne ale wróciłam w tym roku dzięki cenie, widokowi na morze i dobrym dojściu do morza i szok! Kempingi mają swoje oddzielne miejsce, namioty podzielone na 'romantyczne' i 'studenckie' miejsce parkingowe przy własnym namiocie, nie no bomba! Wchodzę do łazienki a tam czysto (może nie 24/h ale wiadomo że Panie które tam pracują nie będą szorowały kibla po każdej osobie, która z niego skorzystała) i po remoncie. Jak dla mnie warunki sanitarne na 5. Bomba że jest plac dla dzieci i wielki namiot z telewizorem i stołami, ale najlepsze co tam zobaczyłam to kuchnia w której jest wszystko czego potrzeba! Lodówki, czajnik a nawet pralka, jak dla mnie Lazurowe oceniam na 5 i gorąco polecam :) Za rok też tam jadę i mam nadzieje że już całe lazurowe będzie miało zrobione chodniki bo te kamyczki są wkurzające :)

Bzdurujesz reklamóweczko.

Byłem, szukałem, analizowałem.

Wybrałem lepsze , bo 10 groszy różnicy w cenniku nie robi żadnego znaczenia.

Klimat i bezinteresowność się liczy a włażenie bez wazeliny "tam", działa tak jak "promocja".

Sorry, lubię być szczery, wybrałem konkurencyjną cichą naturalną czystość.

Edytowane przez WojtEwa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
MagZyg

Dołączam się do opinii WojEwa, ciszy tam nie zastaniesz w sumie o zadnej porze. Lazurowe jak i Horyzint(sąsiadują tylko płotem} prowadzone są przez baci, od trzech lat skłóconych ze sobą.Znam obu ale to co wyprawia właściciel Lazurowego przechodzi ludzkie pojecie, tak jak pisano wcześniej, nagabywanie włażenie na siłę w d... żeby tylko przekroczyć brame Lazurowego-Fe,fe,fe itp. itd, dodatkowo namiot piwny czynny od rana z non stop grającą  muzyką.... Jak ktoś lubi!!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
TomaszOlkusz

Polecam kemping http://www.alexa.gda.pl/ u alexa czysto i bez rygoru jak na Lazuowym zniżki dla k.pl w tym roku zestaw 2+ 1 54 pln

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
MagZyg

Nie mieszkałem na kempingu Alexa ale oglądałem go i naprawdę zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie. Na pewno jest tam o wiele ciszej i spokojniej jak na Lazurowym i wydaje Mi sie że nie ma nam tyle młodzieży. Osobiście byłem trzy razy na Horyzoncie i mam miłe wspomnienia choć była to już końcówka sezonu po 15 sierpnia.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Cytrus

w  roku 2013 Horyzont był otwarty do 20 sierpnia - później już nic się nie może dziać na klifie - tak mówił właściciel.

byłem 2 razy na Horyzoncie zawsze bliżej klifu niz ulicy i jakoś hałas mi nie przeszkadzał, czy wchodzą w d.... nie wiem, ale miło jest jak obsługa pomaga ustawić przyczepę, toalety czyste ale jest ich za mało, ciśnienia wody pod prysznicem raczej brak :), w 2014 mają być już pralki, przykro mi było jak przyjechałem na kemping o 4 rano i pani w recepcji kazała zapłacić za całą dobę która się kończyła o 6 rano.Nigdzie takiej informacji nie było i pani mnie odesłała na stronę internetową że tam mogę przeczytać, ochrona jak nas wpuszczała o 4 nic nie mówiła o płatności za właśnie mijającą dobę, no cóż

Alexa

osoba 11 pln x 2, dziecko 7 pln  x1, dziecko do 4 lat gratis,przyczepa 5 m 17 pln, przystawka do przyczepy 6 pln, samochód 10 pln, prąd 10 pln- mi wychodzi 72 pln

najtańszy kemping jest chyba ten przy samolocie ( ostatni po prawej str ) ale tam brak cienia, i ogólnie chyba brak wszystkiego

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
MagZyg

Wydaje Mi się kolego że Twoje żale z opłatą są nie do konca zasadne. Jak sam napisałeś że rozmawiałes z właścicielem-Ja także znam pana Piotra, {bedąc trzy lata pod rząd często się widzieliśmy} wystarczyło przedstawić problem i jestem pewny że nie policzył by za tą dobę. Ja zawsze przy dłuższym postoju dostawałem duży rabat - i to sam pan Piotr to proponował. Jeżeli chodzi o wodę to masz rację, toalet jaki miejsc do mycia naczyń jest zbyt mało, pani sprząta na okrągło ale przy dużym zaludnieniu to nie wystarcza. Kemping jest cały czs w rozbudowie i z roku na rok jest coraz lepiej.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
slapio

W 2013 roku Horyzont nie był zamknięty 20 sierpnia. Byłem na nim kilka dni,  do 29 sierpnia włącznie. Oczywiście było tylko kilkanaście załóg, ale wszystko działało normalnie, łącznie z bieżącą obsługą, np. sanitariatów, koszenia trawy. W tym okresie niskiego sezonu, na dzień dobry, opłata była pomniejszana o 10% rabatu - miłe.       

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
MagZyg

Było dokładnie tak jka pisze Slapio, kemping jest jeszcze czynny we wrześniu choć juz jest mało gosci, ale wszystko działa. Zresztą na stronie jest kamerka online i zawsze można zobaczyć co tam się dzieje, nawet teraz gdy jest zamkniety.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Rybki

panowie. nie ma co się licytować jest 4 czy 5 kempingów w jednym miejscu można coś wybrać, kto co lubi. temat akurat dotyczy "lazurowego" więc mogę tylko powiedzieć, że zrobiłem rekonesans i wizualnie ładnie, ale patelnia niesamowita. słońca full jak ktoś lubi   :]    nt. "alexy" pisałem w innym wątku i powiem vieni vidi, ale czy vici ?  :-]  )   mogę potwierdzić, że cisza spokój, bo młodzież ląduje z przodu kempingu przy ulicy, choć imprezki się odbywały  nie powiem  :pub:    i gdy już w alexie robiło sie cicho w okolicach samolotu nadal ostro grali :-]   :gitara:    :bzik:     ale co tam w końcu wakacje   :ok:   do chłapowa po prostu trzeba jechać osobiście

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi