Skocz do zawartości

Pole namiotowe Lazurowe


KarawaningPl

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 miesiące temu...
  • Odpowiedzi 54
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

byłem na długi weekend majowy tam pierwszy raz - w sumie pierwszy też własnym kamperem.

moje wrażenia: jesli chodzi o sanitariaty- poprawiło się, pole czyste, dość przyjemne, ludzi niezbyt wielu. ogólnie- gdyby nie pogoda, wyjazd byłby idealny.

no i ceny są przystępne, szczególnie poza sezonem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

byłem na długi weekend majowy tam pierwszy raz - w sumie pierwszy też własnym kamperem.

moje wrażenia: jesli chodzi o sanitariaty- poprawiło się, pole czyste, dość przyjemne, ludzi niezbyt wielu. ogólnie- gdyby nie pogoda, wyjazd byłby idealny.

no i ceny są przystępne, szczególnie poza sezonem.

:D

skąd wiesz, że się poprawiło skoro byłeś pierwszy raz :D

 

 

może się przeniosę do tego wątku - czy ktoś mi może jeszcze powiedzieć, czy w szczycie letnim pole jest bardzo zapchane? 

Nie wiem o które pole pytasz ale niestety :/ zapchane i Lazurowe i Horyzont.

 

 

jak wygląda też ten podział na sektory, bo nie chciałabym mieć obok rodzin z dziećmi :)

 

Bo??? dzieci nie gryzą ...

Sektory są podzielone na miejsca dla przyczep i namiotów. Wśród przyczep nie było podziału na sektory rodzinne i młodzieżowe. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro pytam w wątku Lazurowe, to raczej chodzi mi właśnie o te pole namiotowe :) no to się domyślam, że we wrześniu będzie mniej osób, ale bardziej interesuje mnie lipiec/sierpień, nie chodzi tutaj czy dzieci gryzą czy nie, ale zachowują się głośno, a rodziny z dziećmi zawsze uważają, że im wolno więcej, a jak zwrócisz uwagę takiej matce polce, żeby przypilnowała pociech to jest dramat w 4 aktach, dlatego jestem ciekawa jak wygląda w tym Lazurowym podział na te sektory

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed i po sezonie nie jest źle, zresztą jak w całej okolicy, później myśle że jest znacznie gorzej. Byliśmy w zeszłym tygodniu i gdyby nie wiatr byłoby ok. Poza tym parcele są małe i nie zmieścisz przyczepy z przedsionkiem i auta. Co prawda jest parking ale niezbyt duży więc w sezonie może być problem. Alejki dojazdowe są wąskie i wszędzie wysoki krawężnik, gdyby nie wolne miejsca na szczycie sektora chyba bym nie wiechał. Ale imprezowy klimat miejsca był już odczuwalny ale nie uciążliwy (paradoksalnie najbardzej imprezowa grupa z małymi dziećmi w wózkach :pub::yay: .


)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sanitariaty ogólnodostępne, ogólnie sprzątane - czasem papieru brak, czasem ktoś nafajda lub puści pawia i nie spuści, obsługa po każdym użytkowniku nie sprząta więc wszystko może się zdarzyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

W pierwszej lini od drogi, obok masz takie małe Knausy z lat 90-tych. Dalej w stronę morza już troche gorzej sprzęty bardzej zabytkowe, niektóre były łatane w czerwcu (wymiana okien na szklane :look: ), ale w żadnej w środku nie byłem. Zapewne rewelacji nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Hej Wam

 

W związku z faktem, iż nie dawno wróciłem z wakacji, pragnę się z Wami podzielić pewnymi spostrzeżeniami na temat pięknego miejsca dla Waszej cepki :)

Po pierwsze byłem w Chłapowie obok Władysławowa na Campingu Lazurowe. W mojej ocenie camping jest na prawdę godny uwagi i polecenia. Bardzo czysty, zadbany pod każdy względem i do tego tani (dodatkowo często sa fajne promocje - sam skorzystałem z  dwóch w czasie pobytu) . Byłem z dzieckiem 1,5 rocznym i bardzo mile wspominam to miejsce. Jak ktoś nie wie gdzie jechać to polecam. Jest dużo miejsca, są czyste i nowe toalety oraz sporo dodatkowych fajnych miejsc jak np.: plac zabaw dla dzieci, przy wejściu sklepiki(piekarnia, spożywczy, kiosk, cukiernia, restauracja, upominki, smażalnia ryb, ... ).  Dużą zaleta jest bliskość plaży. Camping co prawda leży przy samej plaży ale nie ma bezpośredniego wejścia z campingu ze względu na wysoki klif. Do plaży jest bardzo blisko - ok. 5 minut drogi spacerkiem. 

Bardzo miła i pomocna obsługa. Byłem tam 3 tygodnie i ani jeden dzień mnie nie rozczarował. Jeździłem po wielu campingach w PL i ten jako pierwszy mogę ocenić na 6-kę. Właściciel campingu jest praktycznie cały czas na terenie obiektu więc wszystko odbywa się pod czujnym okiem wodza :). Pięknie położony camping, w niedalekiej odległości od Władysławowa - piechotką ok 10-15 minut. 

Polecam !!!!

 

Oto link do ich strony:

http://www.lazurowe.com.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi jakoś Lazurowe również nie przypadło do gustu. Byłem tam dwa dni i przeniosłem się do Alexa. Poza tym że Lazurowe nie ma swojego zejścia na plażę (Alex je ma) to dodatkowo jest bliżej Władka przez co jest bardziej zaludnione. Ja wolę dalej od centrum i w ciszy i spokoju. Ale być może dla innych to będzie wada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Byliśmy trzy tygodnie na Lazurowym staliśmy w  ostatnim boksie z widokiem na morze ,właśnie ten widok rekompensował wszystkie niedogodności ,jedynie wkurzające jest to jak ktoś chciał nas odwiedzić musi zapłacić 10 zł od osoby .POZDRAWIAM  ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zeszłym roku byłam na Lazurowym i byłam zadowolona poza zbyt małym boksom ledwo wszedł nam namiot 6 osobowy :( zła byłam że zmienił się w trakcie pobytu w lipcu cennik.. Pewnie nadal byłabym zadowolona gdyby nie fakt że w tym roku postanowiliśmy odwiedzić kemping alexa no i powiem jedno pod każdym względem lazurowe się chowa... Alex ma więcej miejsca niebo lepsze sanitariaty papier toaletowy no i co mnie bardzo ucieszyło super animacje dla dzieci od 12 gdy pogoda jest brzydka :) no i aspekt finansowy też taniej bo honoruja kartę dużej rodziny :) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.