Skocz do zawartości

Pole namiotowe Horyzont


KarawaningPl

Rekomendowane odpowiedzi

Jest to pierwsze pole jadąc od Władysławowa w stronę Karwi.

Na plus trzeba zaliczyć:

- czyste nowe toalety

- zrzut wody szarej

- zrzut chemii z toalet

- ciepłą wodę non-stop w toaletach i w zmywalni naczyń

- pole ogólnie sprawia wrażenie zadbanego (wykoszone, pozamiatane itp.)

- bliskość dobrego jak na Chłapowo zejścia do wody (bez schodków)

- piękny widok

- skrzynki z przyłączem elektrycznej praktycznie przy każdej parceli

- teren ogrodzony wchodzący na kemping legitymowani

 

Minus:

- tak jak wszystkie pola namiotowe w Chłapowie czyli słychać samochody jadące po brukowanej drodze

- niezbyt duże parcele

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

ja od siebie napiszę że z tą ciepłą wodą non stop to przesada troche, moze przed lub po głównym sezonie tak ale teraz niestety :(, pod prysznicami niskie ciśnienie i woda słabo leci poza tym niestety chłodna, cieplejsza ciut jest na zmywaku w kranie, co do reszty ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy jestem właśnie na polu. Pole jest super sektory sa naprawde duże wszyscy wiedza jaką mam przyczepe dla tych co nie pamieteja 8m mogłem zmiescić się w kazdym sektorze bez problemów (dla przypomnienia w Alexie) rok temu miałem miejsce tylko na wjezdzie przy myciu naczyn. W każdy sektor można wjechać bez żadnych problemow bez względu na dlugośc przyczepy, co najzwazniejsze plaza jest czysta i w miare szeroka, zejscie jest bezschodowe i krotkie! naprawde polecam, wifi na calym polu. Macie pytanie piszcie.pozdrawiam z Horyzontu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam. Byliśmy na tym polu dwa lata pod rząd i nic złego nie mogę powiedzieć. Pole jest dość nowe z ciągle rozwijającą się infrastrukturą . Woda ciepła jest, toalety do przyjęcia, choć kotary w prysznicach trochę mnie irytują ale da się wytrzymać, parcele spore i przepiękny widok z klifu na morze :-). Bardzo miła obsługa i sympatyczny chłonny porad, wskazówek i sugestii właściciel pan Piotr. W pełni sezonu dużo młodzieży więc na rodzinną sielankę nie ma co liczyć, ale już po połowie sierpnia jak najbardziej. Moja ocena w skali 1-10 to mocne 7. Polecam

Magzyg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam ponowmie. Jak pisałem wcześniej że cały czas to pole się rozwija i w tym roku pan Piotr rozbudował infrastrukturę i posiada kilka stanowisk z pełnym wezłem wodno-kanalizacyjnym, a to co by nie mówić to duży extrass!!! Raz jeszcze polecam tem kemping-warto tam zawitać.

Pozdrawiam-Magzyg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Witam.

W sobotę zakończyliśmy dwutygodniowy urlop we Władysławowie na polu „HORYZONT”.

Nie ukrywam, że jesteśmy bardzo zadowoleni. Pole naprawdę warte polecenie. Generalnie nie mamy się do czego przyczepić, wprawdzie nie mamy wielkiego doświadczenia by móc porównać z innymi polami tego rodzaju ale to co zastaliśmy i co nam zaoferowano to nas w pełni usatysfakcjonowało.

Zacznę od początku. Przyjechaliśmy i od razu się nami zajęto, zakwaterowanie poszło sprawnie i cieszę się, że pamiętano o naszych prośbach co do miejsca które zastrzegłem w momencie rezerwacji. Obsługa od razu zaoferowała swoją pomoc podczas parkowania przyczepy, pomogli nam wepchnąć przyczepę jak i zadeklarowali pomoc w dalszych instalacjach co nie było konieczne ale miło, że nie zostawiają gości na pastwę losu. Na dzień dobry okazało się, że brakuje mi istotnej części przewodu do prądu, mianowicie przejściówki (Anglia-polska) by wpiąć się do puszki. Załatwiono nam zastępczą na czas aż nie kupię swojej i wskazano dokładnie gdzie mogę szukać takich części. Obsługa cały czas miła i pomocna, ani razu nie zdarzyło się byśmy nie otrzymali wsparcia. Mieliśmy miejsce z prądem i wod-kan. Kanaliza sprawnie działała i nie było z niej czuć nieprzyjemnego zapachu. Kran z wodą bez końcówki więc na przyszłość wiem, że trzeba zabrać bogatszy zestaw do podpięcia się. Niemniej jednak nie sprawiało to kłopotu gdyż i tak nie mam bezpośredniego wpięcia w przyczepę tylko woda dostarczana jest za pośrednictwem baniaka, niedogodność z tego tytułu była taka, że musiałem przenosić zbiornik by napełnić go wodą.

Samo pole rewelacyjne, czyste, zadbane i świetnie położone. Niesamowity klif z widokiem na może, piękny widok i cudowne wschody słońca.

Toalety cały czas sprzątane, czysto i schludnie. Ani razu nie zabrakło ciepłej wody, wprawdzie nie korzystaliśmy co dzień gdyż w przyczepie mamy pełnowymiarowy prysznic i toaletę więc raz tu raz tu ale na tyle razy ile byliśmy to wszystko było OK. Niestety bardziej beznadziejni są użytkownicy którzy nie potrafią zachować się w takich miejscach niż obsługa.

Jedyne co nie do końca spełniało moje oczekiwania to fastfood w barze na polu… masakra… na szczęście tylko dwa razy dojadałem w ten sposób wieczorem.  Nie wiem jak inne jedzenie.

Podobało nam się, że kontrolowano ruch na wejściu i wyjściu z pola, dawało to poczucie bezpieczeństwa.

Ogólnie jesteśmy bardzo zadowoleni i z czystym sumieniem możemy polecić to miejsce.

 

A jeśli chodzi o inne miejsca we Władysławowie to bardzo smacznie i w miarę nie drogo można zjeść w knajpie „FALA” http://bar-fala.wladek.pl/wczasy-wladyslawowo_434.html

Ryby świeże i wędzone oraz przetwory można kupić w sklepie  firmowych „SZKUNER” w porcie ul. Portowa. Smaczne i świeże.

Serwis przyczep znajduje się na wylotówce w stronę Helu, ulica Portowa w lewo (na narożniku) między rondem a marketem LIDL .

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BYłem na tym kempingu z rodziną 2 lata temu. Dla mnie najwazniejsze było zejście naplażę wąwozem, bo byłem wtedy z 8 tygodniowa córką i nie uśmiechało mi się znoszenie i wnoszenie wózka po schodach codziennie. Kemping uporządkowany, utwardzone alejki, wyznaczone parcele całkiem spore. Plac zabaw, ogrodzony teren i kontrola na wejściu też ma duże znaczenie dla rodzin z dzieńmi. Jest spokojniej wiedząc że nigdzie same nie wylezą. Sanitariaty czyste, ale wtedy jeszcze droga bezpośrednio przy łązienkach była piaszczysta, więc w sanitariatach bez przerwy na noszone piachu co nie wyglądało zbyt dobrze. teraz pewnie jest lepiej bo kemping się rozwija.

Edytowane przez starykot (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Sanitariaty czyste, ale wtedy jeszcze droga bezpośrednio przy łązienkach była piaszczysta, więc w sanitariatach bez przerwy na noszone piachu co nie wyglądało zbyt dobrze.

 

Witam.

Teraz są tam kamienie więc jest w miarę porządek, oczywiście i tak się nanosi ale Panie cały czas dbają by było jak najczyściej. Zejście faktycznie przyjazne tym bardziej, że samo pole jest dość wysoko nad poziomem morza. Dla tych którzy nie chcą chodzić po piasku jest klif na którym są ławeczki i piękny widok na morze. Parcele bez problemu mieszczą duże przyczepy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byliśmy na Horyzoncie ponad tydzień od 10 sierpnia.

Plusy:

  • bardzo przyjemna, uczynna i pomocna obsługa,
  • ogrodzone i oświetlone boisko oraz plac zabaw (dla mnie to wielki PLUS - 3 dzieci),
  • pole oświetlone w nocy (nie na tyle mocno żeby przeszkadzało, ale nie trzeba chodzić z latarką),
  • zejście na plażę bez schodów,
  • kontrola na wejściu,
  • czyste toalety,
  • ciepła woda 24h w sanitariatach i na zmywaku,
  • zrzut wody szarej i chemii z toalet,
  • po każdym odjeździe sektor jest sprzątany a trawa przycinana,

Minusy:

  • mało kabin prysznicowych w męskiej łazience (przy pełnym obłożeniu może być kolejka),
  • brak możliwości regulacji temperatury wody,
  • niezbyt duże parcele, ale podobno są mniejsze (Alexa),

Byliśmy bardzo zadowoleni - POLECAM. Oceniam na 5- (w skali od 2 do 5). Pewnie w przyszłym roku zawitamy.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na sąsiednim forum pisałem o swoim pobycie na tym kempingu w maju b. roku http://www.camperteam.pl/forum/viewtopic.php?t=15511&highlight=horyzont .  Pozytywnie pisałem ... ;)

Atrakcją jest możliwość podpatrzenia siebie z kamery internetowej online http://www.pole-horyzont.pl/kamera

W czasie wakacji niewątpliwie jest tam tłoczno ale miejsce szczególne rzeczywiście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Byłem w tym roku kilka dni na Horyzoncie.

Generalnie oceniam podobnie jak Alexa - czyli pozytwnie. Z plusów:

- fajne boisko do piłki i plac zabaw

- czyste toalety, ciepła woda cały czas

- czysto generalnie

- miła obsługa

 

Minusy:

- wyjście na plażę - (na Aleksie chyba mniej przyjemne jest ale z kampu prosto)

- brak sensownego sklepu w pobliżu (poza monopolowym)

- wielkość parceli - z moim przedsionkiem 3,5 m miałem problem się rozłożyć

 

Gdybym miał jeszcze raz jechać to mialbym wątpliwości czy Alexa czy Horyzont są lepsze - zależy kto co lubi, ja obu dałbym po 7,5/10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Przy okazji pobytu na Alexie zajrzeliśmy na Horyzont i Lazurowe. Horyzont spodobał się nam na równi z Alexą. Ładnie zorganizowany, przestronny, na bardziej równym terenie. Na minusik mały, że z mniej miejsc widać morze, brak własnego zejścia nad wode (ale jest blisko pola i to bardzo wygodne).

 

Lazurowe najmniej przypadło do gustu. Choć tylko subiektywnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

:skromny: byliśmy w lipcu na polu HORYZONT i ogólnie fajnie,woda ciepła, dziewczyny sprzątają sanitariaty,duże parcele- a mamy duży zestaw ok.9 m z pola ładny widoczek na morze, do plaży ok.300 m,droga powrotna trochę trudna ale ogólnie spoko,trzeba uważać z liczeniem dób bo jakoś dziwnie liczą ale ogólnie wrócimy tam, świeże pieczywo na miejscu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.