Skocz do zawartości
KarawaningPl

Chłapowo - Kemping Alexa

Rekomendowane odpowiedzi

reflexes

To prawda. Jestem na weekend w Stegnie na Camp 180 i jest już mizernie. Dużo bud pozamykanych ale o to nam chodziło. Tylko ceny nadal są jak w szczycie sezony. Za przedłużenie pobytu powyżej godziny 12.00 życzą sobie 35 plnów chociaż na kempingu miejsca pełno.

reflexes z tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
madzia80

Ceny dla mnie dla 2+2 z psem to...

- 98 zł bez parceli

- 125 na parceli

Drogo i nie drogo :hmm: ... ale wygląda fajnie. Może na przyszły rok?

Powiedzcie jeszcze czy trzeba w sezonie robić rezerwację.

Niestety lepiej mieć rezerwację, W tym roku było bardzo dużo chętnych na pobyt u Alexa ale bez rezerwacji nie przyjmowali chyba ponad 2 tygodnie :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
BartekM

Byliśmy w weekend na Alexa.

Camping bardzo fajny, czyściutki, toalety super, plac zabaw dla dzieci, mini golf itd.

Właściciel bardzo życzliwy: zapomniałem przedłużacza - zorganizował, zapytałem o knajpy - polecił te z naprawdę dobrym jedzeniem, nie miałem gotówki przy sobie jak się meldowałem - nie było problemu, zapłaciłem przy wyjeździe....itd, niby niewiele, ale jakednak dużo..

Polecamy :)

W weekend 16-18 września na camping były 2 przyczepy, 2 campery I namiot :) we Władku I na plaży pusto!!! :):):):)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
maarec

nie wykluczam, że zawitam za kilka dni, jak będą pomyślne wiatry :) może zdążę przed zamknięciem 15.09. Ciekawe jest to, że sezon nad Bałtykiem umarł jakieś 10 dni temu, a w bieżący weekend to już zwijają wszystko jak leci, asfalt, chodniki itd.

mnie udało się dotrzeć do Władysławowa i zabawić dużej niż planowałem :). Wylądowaliśmy jednak na Horyzoncie. Polecam camping jak i Władysławowo przed i po sezonem. W sezonie nie chciałbym tu być nawet za darmo :).

Byliśmy w weekend na Alexa.

Camping bardzo fajny, czyściutki, toalety super, plac zabaw dla dzieci, mini golf itd.

Właściciel bardzo życzliwy: zapomniałem przedłużacza - zorganizował, zapytałem o knajpy - polecił te z naprawdę dobrym jedzeniem, nie miałem gotówki przy sobie jak się meldowałem - nie było problemu, zapłaciłem przy wyjeździe....itd, niby niewiele, ale jakednak dużo..

Polecamy :)

W weekend 16-18 września na camping były 2 przyczepy, 2 campery I namiot :) we Władku I na plaży pusto!!! :):) :):)

no i się minęliśmy minimalnie 17.09 o 9:00 opuściłem Horyzont.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
BartekM

mnie udało się dotrzeć do Władysławowa i zabawić dużej niż planowałem :). Wylądowaliśmy jednak na Horyzoncie. Polecam camping jak i Władysławowo przed i po sezonem. W sezonie nie chciałbym tu być nawet za darmo :).

no i się minęliśmy minimalnie 17.09 o 9:00 opuściłem Horyzont.

to już drugi raz w tym sezonie... :) najpierw Cikat teraz władek :) do trzech razy sztuka -> trzeba chyba kalendarze na przyszły sezon ustalić :)

Byliśmy na Horyzoncie na spacerze w sobotę po obiedzie:)

" Polecam camping jak i Władysławowo przed i po sezonem" -> mamy tak samo :)

Edytowane przez BartekM

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Bercik

Byliśmy na kempingu  Alexa ostatni tydzień czerwca 2+2 super kemping, same plusy POLECAM 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
WojtexJanex7

Również polecam ten camping, byliśmy 2+1+pies od 25.06-09.07.16 miejsca w dych dniach bylo sporo także do wyboru do koloru :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi