Skocz do zawartości

Kemping Alexa


KarawaningPl

Rekomendowane odpowiedzi

To prawda. Jestem na weekend w Stegnie na Camp 180 i jest już mizernie. Dużo bud pozamykanych ale o to nam chodziło. Tylko ceny nadal są jak w szczycie sezony. Za przedłużenie pobytu powyżej godziny 12.00 życzą sobie 35 plnów chociaż na kempingu miejsca pełno.

 

reflexes z tapatalk

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 41
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ceny dla mnie dla 2+2 z psem to...

 

 - 98 zł bez parceli

 - 125 na parceli

 

Drogo i nie drogo :hmm: ... ale wygląda fajnie. Może na przyszły rok?

Powiedzcie jeszcze czy trzeba w sezonie robić rezerwację.

Niestety lepiej mieć rezerwację, W tym roku było bardzo dużo chętnych na pobyt u Alexa ale bez rezerwacji nie przyjmowali chyba ponad 2 tygodnie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Byliśmy w weekend na Alexa.

Camping bardzo fajny, czyściutki, toalety super, plac zabaw dla dzieci, mini golf itd.

Właściciel bardzo życzliwy: zapomniałem przedłużacza - zorganizował, zapytałem o knajpy - polecił te z naprawdę dobrym jedzeniem, nie miałem gotówki przy sobie jak się meldowałem - nie było problemu, zapłaciłem przy wyjeździe....itd, niby niewiele, ale jakednak dużo..

Polecamy :)

W weekend 16-18 września na camping były 2 przyczepy, 2 campery I namiot :) we Władku I na plaży pusto!!! :):):):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wykluczam, że zawitam za kilka dni, jak będą pomyślne wiatry :) może zdążę przed zamknięciem 15.09. Ciekawe jest to, że sezon nad Bałtykiem umarł jakieś 10 dni temu, a w bieżący weekend to już zwijają wszystko jak leci, asfalt, chodniki itd.

 

mnie udało się dotrzeć do Władysławowa i zabawić dużej niż planowałem :). Wylądowaliśmy jednak na Horyzoncie. Polecam camping jak i Władysławowo przed i po sezonem. W sezonie nie chciałbym tu być nawet za darmo :).

Byliśmy w weekend na Alexa.

Camping bardzo fajny, czyściutki, toalety super, plac zabaw dla dzieci, mini golf itd.

Właściciel bardzo życzliwy: zapomniałem przedłużacza - zorganizował, zapytałem o knajpy - polecił te z naprawdę dobrym jedzeniem, nie miałem gotówki przy sobie jak się meldowałem - nie było problemu, zapłaciłem przy wyjeździe....itd, niby niewiele, ale jakednak dużo..

Polecamy :)

W weekend 16-18 września na camping były 2 przyczepy, 2 campery I namiot :) we Władku I na plaży pusto!!! :):) :):)

no i się minęliśmy minimalnie 17.09 o 9:00 opuściłem Horyzont.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie udało się dotrzeć do Władysławowa i zabawić dużej niż planowałem :). Wylądowaliśmy jednak na Horyzoncie. Polecam camping jak i Władysławowo przed i po sezonem. W sezonie nie chciałbym tu być nawet za darmo :).

no i się minęliśmy minimalnie 17.09 o 9:00 opuściłem Horyzont.

to już drugi raz w tym sezonie... :) najpierw Cikat teraz władek :) do trzech razy sztuka -> trzeba chyba kalendarze na przyszły sezon ustalić :)

 

Byliśmy na Horyzoncie na spacerze w sobotę po obiedzie:)

 

" Polecam camping jak i Władysławowo przed i po sezonem" -> mamy tak samo :)

Edytowane przez BartekM (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 rok później...

byliśmy na majówce i polecam ;) , kemping zadbany , z placem zabaw i innymi atrakcjami dla dzieci, zaplecze sanitarne na bardzo wysokim poziomie,  widok na morze najfajniejszy :)

+ info  dla posiadaczy karty ACSI, za parcelę w pierwszej linii od morza za nasz zestaw i czteroosobową rodzinę płaciliśmy z kartą 63 zł (maj 2018r)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Byliśmy w tym roku przez 2 tygodnie, powtórzę to co napisano wcześniej, bardzo zadbany kemping, sanitariaty na 6, animacje dla dzieci od 16 do 21, sklep, piekarnia, warzywniak przy bramie, restauracja Miedzianka lub Obiady domowe na wprost kempingu po prawej. Trasy rowerowe bezpieczne, oddzielone od chodnika przy samym kempingu, w lewo do Helu cały czas ścieżka rowerowa, natomiast w prawo do Jastrzębiej Góry a dalej aż do Karwi i Dębek. Dodam że brakuje odcinaka Jastrzębia - Karwia i trzeba ok 4 km drogą. Polecam, dzieciaki nie chciały wyjeżdzać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam. Kemping na mega wysokim poziomie byliśmy od 01-08 lipca. Dzieci były zachwycone nawet tym że na terenie kempingu jest kostka i można jeździć na rolkach, hulajnodze itd. Sanitariaty super mimo dużej ilości gości na kempingu nie ma żadnych kolejek pod prysznic i do toalet. Piekarnia przy samym wjeździe i sklep robi robotę ?. Był to nasz pierwszy wyjazd z przyczepą i myślę że zaczęliśmy od razu z górnej półki ??. Jeżeli chodzi o rezerwację to faktycznie lepiej zrobić wcześniej bo potem może być ciężko z miejscem. Byliśmy składem 2+2+mały pies ?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Ja w tym roku miałem przyjemność być na kempingu Mały Horyzont, nie na ,,parcelach ''lecz trochę dalej na ,,łączce'' ,pełen luz,widok z przyczepy na wschody i zachody słońca nad samym morzem super. Łazienki i toalety nowe duży plus, ale duży minus za jeden pojemnik z mydłem przy umywalkach ( wiecznie zalana mydłem podłoga - niebezpieczeństwo poślizgu ogromne,oszczędność żadna) i oczywiście duży minus za jeden pojemnik z papierem toaletowym ( najgorszej jakości)na zewnątrz a nie w kabinach i oczywiście wieczny brak papieru toaletowego( okropne dziadostwo) świadczy  moim zdaniem o wielkim skąpstwie właścicieli kempingu. Zejście na plażę strome ok.180 schodków.Ogólnie wszędzie (sklepy ,bary itp)blisko.Do Władysławowa 3 km.Ogólnie polecam ,za 4 osoby dorosłe,przyczepa z przedsionkiem,samochód,prąd 128 zł doba.W nocy ochrona bardzo taktowna i uprzejma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, ja w poniedzialek wróciłem z Alexy. Kemping bardzo nam się podobał, sanitariaty czyste, parcele różnej wielkości, my akurat mieliśmy z plusem więc dość dużą, spokojnie przyczepa, przedsionek i auto się mieściło. Na kempingu spokój, ludzie na poziomie czego nie można powiedzieć o wczasowiczach z Władysławowa, którzy nawet mieli problem kiedy jechałeś rowerem po ścieżce i ośmieliłes się dzwonkiem ostrzec jak ktoś po niej szedł.
Prywatne zejście do plaży też super, miejsca na niej sporo. Restauracja która należy do kempingu też bardzo dobra, szczególnie polecam placki ziemniaczane z gulaszem - mega! 777191c603d5f06b7bb9f6362100d344.jpgab0fba65beadfbef7ad69a440d10325f.jpg7dfd949435536dbff0170439a6667d0e.jpgcd0d0e82e6a90b41e31c20495b8a614d.jpgc34940da2e1350c10c39b94643380012.jpg

Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.