Skocz do zawartości

Kemping Alexa


KarawaningPl

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 41
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Byłem w Alexie w zeszłe wakacje, dostałem zniżkę za bycie forumowiczem karawaning.pl mimo że nie przewidują upustów dla tego forum. Ogólnie to dają zniżkę jak się było w zeszłym roku. Pole czyste i zadbane, sanitariaty czyste i ilość wystarczająca, atmosfera bardzo fajna, zejście na plaże pole ma własne - lepsze niż te zejścia ogólnodostępne. W zeszłym roku za komplet 2+2 wyszło za dobę 74 zł przy pobycie 10 dni, w tym roku będzie drożej - na ich stronie jest uaktualniony cennik, wprowadzili kilka nowych rozwiązań. 

Ogólnie pole z czystym sumieniem mogę śmiało polecić. Najlepsze na którym byłem, nawet mojej żonce bardzo się podobało - a jej nie łatwo dogodzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory jeździłem na camping Alexa co prawda pod namiot, ale też z czystym sumieniem polecam. Zawsze chętnie tam wracam, i z przyczepką na pewno też się tam wybiorę.

Ogólnie camping dobrze wyposażony, czysty. Wszystko co jest potrzebne jest na miejscu. Do tego obsługa na bardzo wysokim poziomie!

Polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Z Władysławowa są co najmniej 2 fajne ścieżki rowerowe - w kierunku Pucka i Helu. Ale do ścieżek trzeba kawałek dojechać po ulicy/chodniku.

 

 

Piszesz ok. 70zł za 2+2...mam pytanie czy tam są opusty czy cennik sztywny tak jak mają w swojej www?

Z lektury www to chyba wychodzą korzystniej niż Lazurowe i więcej mają zieleni (drzew).

Wybieram się do Władysławowa pierwszy raz więc podjąłem próbę ożywienia tego wątku.

Pozdrawiam. :jump:

 

Jesli chodzi o zniżki to dostaliśmy je ze względu na to, że pole było dość pustawe - konkurencja spora i jeszcze byliśmy w 2 załogi.

Na Horyzoncie w tym roku też dostaliśmy zniżkę - około 10 %

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witajcie :) W tym roku bylam u alexa z namiotem i mimio nietrafionej pogody bylo super :) łazienki spore toalety pelnowymiarowe i bardzo czyste, nakładki na toalety itp. Duzo miejsca o niebo lepiej niz na Lazurowym no i taniej na pewno :) My mieslimy znizke 10 % na karte duzej rodziny na przyszły rok dorzucili jeszcze 5 % fajnie że to sumują. A pozatym uwazam że są bardzo uczciwi bo dojechałam tam w pon do poldnia płacąc za 10 dni a pogoda wygoniła nas w piatek kolo 15 i zwrucono nam wszytkie pieniądze za niewykorzystany pobyt :) pobrano oplate tylko za 4 doby. niestety w Lazurowym tak nie było..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Jestem na Alexa i po 1 dniu pobytu mogę polecić.

Obsługa rewelacyjna. Ciepła woda non-stop.

Kolejek do prysznicy brak. Czysto.

Parcela duża: przyczepa, przedsionek i ze 2 samochody się zmieszczą.

Odprowadzenie szarej wody jest bezpośrednio do rury na parceli.

Cicho i spokojnie.

Plac zabaw wystarczający. Animacje dla dzieci.

Zejście do morza - ufff. Za to widok ze skarpy wynagradza wszystko.

Rozważałem także Horyzont, ale szczęśliwie zrezygnowałem - małe parcele, problemy z prądem, hałas z dyskoteki (znajomi jeżdżą od lat i po raz pierwszy żałują).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na kempingu Alexa byliśmy kilka dni z dwójką małych dzieci. Plac zabaw rewelacja, łazienki czyste zadbane. Dobry dostęp do wody i prądu. Miło spędziliśmy tu czas i na pewno tu wrócimy. Z czystym sumieniem mogę polecić dla rodzin z dziećmi. Dzieciaki w ogole sie nie nudziły. Dodatkowo sa organizowane inne atrakcje jak zumba, wystepy klauna. Cudowny widok na morze. Teraz zmierzamy do Giżycka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jesteśmy na Alexa.Zadowoleni z pobytu.Camping naprawdę fajny.Wczoraj można było pranie sobie zrobić gratis.

Ja w tym roku byłam od 1 lipca do 9 sierpnia i pranie było co tydzień :) fajna akcja. W dalszym ciągu polecam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ceny dla mnie dla 2+2 z psem to...

 

 - 98 zł bez parceli

 - 125 na parceli

 

Drogo i nie drogo :hmm: ... ale wygląda fajnie. Może na przyszły rok?

Powiedzcie jeszcze czy trzeba w sezonie robić rezerwację.

 

nie wykluczam, że zawitam za kilka dni, jak będą pomyślne wiatry :) może zdążę przed zamknięciem 15.09. Ciekawe jest to, że sezon nad Bałtykiem umarł jakieś 10 dni temu, a w bieżący weekend to już zwijają wszystko jak leci, asfalt, chodniki itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.