Skocz do zawartości

Kemping Pod Brzozami


KarawaningPl

Rekomendowane odpowiedzi

No jeszcze nie byłem na żadnym z tych obiektów ale róznica w cenie jak dla mnie dość istotna.

Moja załoga Pod Brzozami- 70 zł Trymas- 103zł a dodatkowy spacer na plażę po roku wożenia się samochodem to tylko zaleta;)

Oczywiście kolego spacer ważna rzecz, co do ceny to różnica była 15 zł. Nie chce porównywać tych dwóch Campingów bo nie w tym rzecz porostu podzieliłem się moimi spostrzeżeniami z wakacji 2014.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No jeszcze nie byłem na żadnym z tych obiektów ale róznica w cenie jak dla mnie dość istotna.

Moja załoga Pod Brzozami- 70 zł Trymas- 103zł a dodatkowy spacer na plażę po roku wożenia się samochodem to tylko zaleta;)

 

Do kempingu nic nie mam bo ugościli nas tam bardzo dobrze , ale zobacz w kamerce internetowej na plażę tzn.jej szerokość .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sezonie, przy tak niskich cenach, i dobrej pogodzie (której w sezonie 2014 nie brakowało)  bywają problemy z dużymi parcelami na przyczepy, jednak dla gości, którzy chcą mieć pewność otrzymania dużej ilości miejsca mamy przygotowane boksy, które można rezerwować na wiele miesięcy przed przyjazdem. A co do pracownic recepcji, to są to trzy przemiłe, doświadczone i pomocne kobiety. Zawsze w godzinach szczytu zdarzyć się może jakaś niefortunna wypowiedz, ale ogólnie nasi pracownicy postrzegani są jako najmocniejsza strona Brzóz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jeszcze nie byłem na żadnym z tych obiektów ale róznica w cenie jak dla mnie dość istotna.

Moja załoga Pod Brzozami- 70 zł Trymas- 103zł a dodatkowy spacer na plażę po roku wożenia się samochodem to tylko zaleta;)

Byłem u trymasa w tamtym roku z żoną i z dwójką dzieci i płaciłem po negocjacji 83 pln. za przyczepę , przedsionek i auto + prąd. Wyjazd z kempingu bezkolizyjny o każdej porze ,dla mnie rzecz istotna bo lubie pozwiedzać inne obiekty lub miasta w poblizu. A jechałem z myślą o kempingu pod brzozami z telefonoczną rezerwacją, a na miejscu kicha , ledwo tam wjechałem bo tłok i miejscówka na wprost sanitariatów. Więc poszukiwania innego kempingu , znalazłem pare innych ale trymas konkret. To jest moja opinia . Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sezonie, przy tak niskich cenach, i dobrej pogodzie (której w sezonie 2014 nie brakowało)  bywają problemy z dużymi parcelami na przyczepy, jednak dla gości, którzy chcą mieć pewność otrzymania dużej ilości miejsca mamy przygotowane boksy, które można rezerwować na wiele miesięcy przed przyjazdem. A co do pracownic recepcji, to są to trzy przemiłe, doświadczone i pomocne kobiety. Zawsze w godzinach szczytu zdarzyć się może jakaś niefortunna wypowiedz, ale ogólnie nasi pracownicy postrzegani są jako najmocniejsza strona Brzóz. 

Nie chce w żadnym przypadku robić antyreklamy być może wtedy była to faktycznie niefortunna sytuacja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W każdym razie wszelkie uwagi przyjmujemy, nie jesteśmy doskonali - uczymy się na błędach i ciągle doskonalimy, a głos naszych Gości jest dla nas ważny. Myślę, że wszelkie nieprzyjemne sytuacje najlepiej wyjaśniać od razu, bo po roku ciężko wyciągnąć jakiekolwiek konsekwencje. 

Od tego sezonu nasi pracownicy będą - oprócz firmowych koszulek - nosić w widocznym miejscu identyfikatory z imionami, więc wszelkie uwagi będzie można kierować do mnie personalnie, a ja będę lać naszych pracowników pejczem po nagich plecach (ewentualnie polecę po wypłacie).

Serdecznie wszystkich pozdrawiam i dziękuję za wszelkie spostrzeżenia - menadżer Marta :serce:


Do kempingu nic nie mam bo ugościli nas tam bardzo dobrze , ale zobacz w kamerce internetowej na plażę tzn.jej szerokość .

 Niestety całe zachodniopomorskie znika :( Co roku jest to temat szeroko dyskutowany zarówno na forum gminy, jak i województwa, co roku koparki głębinowe poszerzają plaże pomorza zachodniego, niestety przy obecnych zasobach finansowych jest to nierówna walka. Na naszym wybrzeżu rządy sprawuje przyroda. Najszersze plaże mamy zimą i wiosną. Latem polecamy krótką wycieczkę i plażowanie w okolicach czerwonej rzeczki. Szeroko, spokojnie, no i nawet jak woda w morzu zimna, to można się okąpać w rzeczce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W każdym razie wszelkie uwagi przyjmujemy, nie jesteśmy doskonali - uczymy się na błędach i ciągle doskonalimy, a głos naszych Gości jest dla nas ważny. Myślę, że wszelkie nieprzyjemne sytuacje najlepiej wyjaśniać od razu, bo po roku ciężko wyciągnąć jakiekolwiek konsekwencje. 

Od tego sezonu nasi pracownicy będą - oprócz firmowych koszulek - nosić w widocznym miejscu identyfikatory z imionami, więc wszelkie uwagi będzie można kierować do mnie personalnie, a ja będę lać naszych pracowników pejczem po nagich plecach (ewentualnie polecę po wypłacie).

Serdecznie wszystkich pozdrawiam i dziękuję za wszelkie spostrzeżenia - menadżer Marta :serce:

Ok po tym poście u mnie wszystkie złe wspomnienia minęły i jak odwiedzę jeszcze raz tą przepiękną miejscowość jaką jest Ustronie Morskie odwiedzę Camping Pod Brzozami :yes:  :no:

 

Pozdrawiam Camping Pod Brzozami

Edytowane przez norka9 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Niestety całe zachodniopomorskie znika :( Co roku jest to temat szeroko dyskutowany zarówno na forum gminy, jak i województwa, co roku koparki głębinowe poszerzają plaże pomorza zachodniego, niestety przy obecnych zasobach finansowych jest to nierówna walka.

Jak dla mnie to zaleta- bliżej do wody :ee:  Wolę pływać w chłodnej wodzie niż się smażyć na piaskowej patelni :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Witam ja dołożę trzy grosze zaszły tydzień byłem na kempingu bursztynek w grzybowie ogólnie ładne pole ale chęć zysków kosztem komfortu obozowiczów to lekka przesada (zimna woda itp. nawet po rozmowie z właścicielką nic nie dało) więc trzeba było zmienić miejscówkę i tu ciężki wybór bo po komentarzach trzeba patrzeć z przymrużeniem oka :hmm: ale wybór padł na ustronie pod brzozami , obecnie jest na tym polu i akurat czytałem wcześniejsze posty ,moje spostrzeżenia to super miejsce jakość bez porównania do grzybowa pod względem sanitariatów (tam za czasów komuny się zatrzymało , nawet nowy sanitariat nie pomoże) co do pracownic pod brzozami miałem do czynienia z dwiema i były bardzo miłe , obecnie nie ma pogody więc nie mogę sprawdzić plaży ale jest bardzo wąska .A najważniejsze przy płaceniu ,za tą cenę po otrzymaniu rabatu jak na razie to najlepsze pole na jakim byłem (wliczając klif Rewal) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Byliśmy w długi weekend na tym kempingu. Obsługa profesjonalna i stara się utrzymywać dobry kontakt z gośćmi. Kemping położony w miasteczku, więc co za tym idzie, dość ciasno. Powierzchnia kempingu niezbyt duża, co za tym idzie przyczepy i kampery stoją dość blisko siebie. Do tego miejskie zamieszanie - nie jest to miejsce dla lubiących kontakt z naturą, ciszę i spokój (nie do końca nam to odpowiadało, ale to nasz problem - nie wybraliśmy idealnie). Z drugiej strony można nawiązać kontakt z sąsiadami, córka może poznać rówieśników i dobrze się bawić - to też jest przecież ważne. Cena - myślę, że w porządku. Nie wiem jednak dla kogo tak naprawdę jest ten kemping. Plaża w Ustroniu jest naprawdę bardzo wąska, jeśli ktoś chce siedzieć nad morzem, musi wcześnie atakować, moment nieuwagi i trudno nawet przejść wśród parawanów te kilkadziesiąt (kilkaset?) metrów wzdłuż plaży żeby znaleźć sobie miejsce. Pod tym względem kemping Trymas na pewno prezentuje się korzystniej. Jest tam bardziej zacisznie, do plaży dużo bliżej, plaża szeroka i prawie pusta. Do tego cały kemping ocieniony wysokimi drzewami. Ostatnia rzecz jaka mnie Pod Brzozami zaskoczyła to... sposób traktowania gości przez obsługę. Nie w bezpośrednich kontaktach (te były spoko), ale pośrednio. W sanitariatach nie ma w ogóle papieru toaletowego, "bo jak daliśmy papier to cała podłoga była nim zawalona". Na ścianach i w kabinach głupie wierszyki o hignienie i czystości, zacytuję tylko jeden:

"Podczas sikania nie bądź dzieciakiem, nie machaj swoim siusiakiem. Zbigniew Herbert."

Aż chciałem dopisać "Drogi Zbyszku, gdy sikałem, myśli Twej nie doczytałem. Tyłem stałem. Czesław Miłosz". 

Gdzieś przy zlewach do mycia naczyń zobaczyłem też wierszyk o segregacji śmieci, ale segregacja na kempingu jest tylko pozorna. Jest wydzielony kosz na puszki aluminiowe i butelki zwrotne, czyli to za co nałatwiej dostać jakieś pieniądze. Reszta idzie hurtem do jednego kosza, nazwanego dla niepoznaki "śmieci ogólno organiczne", co wielu gości wprawiało w konsternację. 

Możliwe że to specyfika polskiego Bałtyku, że tam przyjeżdża takie towarzystwo, które trzeba traktować jak idiotów, bo inaczej nie da się nad nimi zapanować. Ale my czuliśmy się na początku trochę nieswojo z tego powodu. 

Podsumowując - kemping czysty, ładnie utrzymany, wygodny, ale do ideału troszkę mu brakuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Byliśmy w sierpniu 2018 na zakończenie sezonu na pięć dni.

Obsługa bardzo miła i pomocna .Młodzi ludzie z pasją.

Sanitariaty na 5+ czysto i pachnąco.

cisza  i spokój .

A teraz minusy.Stacjonarne przyczepy które już dawno powinny zostać zezłomowane psują efekt wizualny.

Nie wyobrażam sobie pola w czasie pełnego obłożenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 10 miesięcy temu...

Dla nas pole ok, choć faktycznie w sezonie  może być małe.

Czysto. Segregacja śmieci też bez zarzutu (nie pisałabym o tym, gdyby nie posty powyżej).

W  okresie koronawirusowym dostępne środki dezynfekcyjne.

Plac zabaw i świetlica. 

Obsługa pomocna i sympatyczna. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.