Skocz do zawartości

Zlot bis


Piotrek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 135
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Tak zaplanujcie pobyt aby w dn.19-22 lipiec być w Sułominie/Wolina na X WESTERN PIKNIK.TO MOŻE BYĆ NASZE NASTĘPNE SPOTKANIE.

 

Masz na mysli te impreze na wykoszonym szczerym polu bez kawalka cienia, z jednym Toy-Toy na kilka tysiecy osob? O takich luksusach jak pradzie, czystej wodzie mozna pomarzyc...

 

Kolega tam zajechal skuszony reklama, bodajze w zeszlym roku i zwijal sie czym predzej jak zobaczyl miejsce i standard...

 

:hehe:

 

PS. Kazdy termin kolejnego zlotu w wakacje dobry, byle nie 17-19.08.2007r. No i miejscowka im blizej poludnia tym lepiej, to moze uda sie wpasc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam; BoMBowiec owszem wykoszone pole-łąka,Toy-Toy dużo więcej niż Twój kolega widział. Prąd jest, natryski na terenie posesji.Podaj mi namiar na Twego kolegę to może wyjaśnimy te niedopatrzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będzie termin będe próbował się dopasować... miejsce nie ważne - ludzie tak. A jak WY będziecie napewno będzie extra :hehe:

 

 

PS. Jacek l i Jolu l - trase dojazdu umówimy w międzyczasie :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zazdroszczę Wam ludziska takich problemów - długie wekendy , urlopy - gdzie i z kim się spotkac , zlocik w centrum , na północy czy na południu polski !!! A co ja mam powiedziec - bez urlopu , bez długich wekendów "taki charakter pracy" pilnuję jak ten samotny wilk zachodniej rubieży tak jak szary 11 wschodniej ( tylko , że On trochę nabrowarzy i może jechac - ja nie ) - to może troszkę bardziej na zachód jakieś spotkanko - może Boszkowo " jest na naszej liście exstra kempingów - nigdy tam nie byłem ale wielu moich znajomych mówi , że jest tam pięknie - co Wy na to !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez urlopu , bez długich wekendów "taki charakter pracy" pilnuję jak ten samotny wilk zachodniej rubieży tak jak szary 11 wschodniej ( tylko , że On trochę nabrowarzy i może jechac - ja nie )

 

 

Tylko już na wakacjach nie dostane urlopu :hehe: Będe skomlał by wyrwać jakiś dodatkowy jeden dzionek do 2 dni jakie mam pseudoweekendowe i takie będą moje wyjazdy. I to po nocy w pracy... lepszy rydz niż nic.

 

 

A może zaczniemy uprawiać karawaning zimowy? Zimą łatwiej u mnie o urlop :-] :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Halo Szary, Halo Filip! No to ja też pilnuję rubieży. Wobec tego pozdrawiam serdecznie. Szery, gdzie jest to Boszkowo. Warto wiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Halo Szary, Halo Filip! No to ja też pilnuję rubieży. Wobec tego pozdrawiam serdecznie. Szery, gdzie jest to Boszkowo. Warto wiedzieć.

 

 

Pomiędzy Leszne, Bytomiem i Wolsztynem na oko mówiąc :bzik:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się - to wielkopolskie pojezierze - omyłkowo podałem , że ośrodek " nazwy nie pamiętam ale ją znajdę" wyszczególniony jest na naszej stronie ale sprawdziłem no i sobie przypomniałem że znalazłem go w wyszukiwarce - bardzo przepraszam za słabe przygotowanie logistyczne :bzik: - poprawię się - znajdę :bzik: i zapodam - w każdym bądż razie lasy, woda czyściutka - podobno raj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.