Skocz do zawartości

Zlot bis


Piotrek

Rekomendowane odpowiedzi

Tez jestem tego zdania, ze najpierw miejsce winnismy znac. Moze Borki?

Nie jest to nowosc ale przynajmniej nie trzeba ponosic kosztow zwiazanych z lustracja bo wyposazenie kempingu niespodzianki nie sprawi. Ponadto jest tam sektor, na ktorym spokojnie sie wszyscy zmieszcza stajac w koleczko.

Za dwa tygodnie bede na kempingu nr 115 "Moto-Raj", podobno jest potezny i ladnie polozony. Moge porobic zdjecia o ile okolice woj. Swietokrzyskiego tez wchodza w rachube?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 135
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

rozmawiałem dzisiaj z ośrodkem"dżwigar"camping nr.34 w sprawie zlotu.ośrodek znajduje się nad Bugiem w okolicach Zalewu Zegrzyńskiego.teren zalesiony(stare sosny).toalety,prysznice,prąd,możliwe wyżywienie,basen.

ceny:

kamper 18pln/doba

samochód 8

przyczepa 12

osoba 8

prąd 5

dla grupy zorganizowanej-zlotu ceny do negocjacji.możliwe upusty w zamian za reklamę na forum itd.

czy ktoś z kolegów z Warszawy i nie tylko jest zainteresowany wspólnym wyjazdem w celu dokonania "wizji lokalnej"?

czy taka lokalizacja wstąpnie kolegom pasuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozmawiałem dzisiaj z ośrodkem"dżwigar"camping nr.34 w sprawie zlotu.ośrodek znajduje się nad Bugiem w okolicach Zalewu Zegrzyńskiego.teren zalesiony(stare sosny).toalety,prysznice,prąd,możliwe wyżywienie,basen.

ceny:

kamper 18pln/doba

samochód 8

przyczepa 12

osoba 8

prąd 5

dla grupy zorganizowanej-zlotu ceny do negocjacji.możliwe upusty w zamian za reklamę na forum itd.

czy ktoś z kolegów z Warszawy i nie tylko jest zainteresowany wspólnym wyjazdem w celu dokonania "wizji lokalnej"?

czy taka lokalizacja wstąpnie kolegom pasuje?

 

 

Jak dobierzemy odpowiedni termin przyjadę :bukiet: Mam małą elastyczność czasową, ale coś może uda się wykombinować :hop1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę się wybrać zlustrować, ale cienko z czasem u mnie bo egzaminy :bukiet:. No ale w sobotę 30 czerwca będę już po i wtedy chwilkę bym znalazł :] , ale tylko chwilkę bo w niedziele w nocy wyjeżdżam :hop1::hop1::hop1::ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no Tomii, przecież Ty tam masz "rzut beretem"

 

No nawet chyba bliżej :bukiet:.

 

Brzmi sensownie. Trza tylko zlustrować porządnie

 

Ma się rozumieć :hop1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bukiet::hop1::hop1: nadmiar nauki szkodzi - w moim kalendarzu czerwiec ma 31 :ok::]:hmm:

 

Wiesz co to może za tydzień się umówimy w sobotę, ale to już w razie co na tygodniu będziemy się umawiać - zobaczymy jak mi nauka będzie szła :hop1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze dość ciekawe miejsce w puszczy Kozienickiej.Opisują dośc ciekawie , osobiście nie byłem , zna ktoś?camping 74

 

"Jakość obsługi i atrakcyjna lokalizacja znalazły uznanie wśród wielu turystów, którzy odwiedzili Nasz Kemping. Dowodem jakości naszych usług jest tytuł „Mister Camping” kilkukrotnie nadany przez PFCC (Polską Federację Campingu i Caravaningu). "

 

a tu ceny:

 

- pole namiotowe:

ustawienie namiotu - 5,00 zł/doba

pobyt 1 osoby - 4,00 zł/doba

samochód - 2,00 zł/doba

przyczepa - 7,00 zł/doba

 

- sauna - 16-osobowa

pierwsza godz. użytkowania - 61,00 zł

kolejne godziny - 36,60 zł

 

- kąpielisko strzeżone w sezonie letnim (zestaw basenów naturalnych na jeziorze) - wstęp wolny

 

- dwa kotry tenisowe

w dni powszednie - bilet normalny - 15,00 zł/godz.

w soboty, niedziele i święta - bilet normalny - 18,00 zł/godz.

w dni powszednie - bilet ulgowy - 6,00 zł/godz.

w soboty, niedziele i święta - bilet ulgowy - 8,00 zł/godz.

- wypożyczalnia sprzętu wodnego (kajaki, rowery wodne)

bilet ulgowy - 3,00 zł/godz.

bilet normalny - 6,00 zł/godz.

Bilet ulgowy przysługuje uczniom szkół wszystkich typów oraz studentom za okazaniem ważnej legitymacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.