Skocz do zawartości

Kemping Polana Sosny nr 38


KarawaningPl

Rekomendowane odpowiedzi

Byliśmy na tym kempingu 15-17 lipca po maratonie na innych kempingach i wypowiem się bardzo pozytywnie o tym miejscu.

Cena za 2 dorosłych i 2 dzieci(dwa i siedem lat) przyczepa,auto,przedsionek,prąd i powołanie się na nasze forum to koszt 50zł,tyle wytargowałem :ok: więc cena bardzo dobra i nawet te prysznice po 5zł nie psują tej dobrej opinii.

Co ważne woda w każdym kranie gorąca od zaraz,sanitariaty zdecydowanie na plus,oddzielne pomieszczenie na mycie garów w którym jest gorąca woda,czajnik elektryczny na zaparzenie kawki lub kuchenka na prąd żeby coś sobie upichcić chyba.

Wszędzie blisko do podłączenia prądu,miejsce ogrodzone,oświetlone i zadbane na każdym kroku w bezpośrednim sąsiedztwie pięknego Dunajca z bardzo bogatą listą miejsc do zwiedzania.Na kempingu mini plac zabaw,restauracja żeby coś zjeść i co nas urzekło to cisza wieczorem i w nocy...

Polecam odwiedzić

-2 zapory na zalewie Czorsztyńskim małą i dużą(ta z malowidłem 3D) z pięknym widokiem na Tatry

-zamek w Niedzicy

-ruiny zamku  w Czorsztynie

-rejs po jeziorze Czorsztyńskim

-j. Czorsztyńskie z plażami do leniuchowania

To wszystko jak i wiele innych jest do 3,5km od kempingu.

Polecam koniecznie wyjazd do oddalonego o około 8km od kempingu miejscowośc kluszkowce na rollercoaster

zjazd 5zł od osoby

Na plus przejście graniczne ze Slovacją 400m od kempingu płacimy w złotówkach jak chcemy..

 

Szukając i oczekując trochę wyższego standardu od kempingu zdecydowanie polecam kemping Polana Sosny który zaliczyłbym do spokojnych kempingów dla rodzin z dziećmi na bardzo przyzwoitym poziomie sanitariatów i z bogatą bazą wypadową na kilka dni..

Szczerze polecamy to miejsce...

Edytowane przez schabo78 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 lat później...
  • Odpowiedzi 39
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • 1 rok później...

Kończę wakacje na tym kempingu. Jest 11 sierpnia 2023 roku, rozpoczyna się długi weekend i przeżywam niemal najazd Hunów. Wpominamy spokój w Tyrawie Solnej, sprzed tygodnia.... Żałujemy, że nie przenieśliśmy się do Słowacji ( ok 7 km dalej ) nad Czerwony Klasztor, gdzie jest camp nad Dunajcem z takim widokiem....

20230811_125454.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem świadomy, dlatego na ulubiony Łęg nawet nie próbowałem się wbijać. Jestem na Polanie Sosny od środy, po niezapomnianym wypadzie na Camper Park Gorący Potok, ale od wczoraj, a dziś to chyba kulminacja wolnej amerykanki ... Popandemiczny karawaning jest za ciasny  chyba dla mnie :lol:. Ale skoro rzut beretem na Słowację i jest luz..... Hmm długie weekendy w Polsce ok, ale karawaning wówczas poza nią !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był najazd i trzeba było sie tego spodziewać, w czwartek mozna było jeszcze w południe wybierać miejsca. A tak było w piątek, w sobotę jeszcze więcej. Brakowalo wody czasami. Ten parking ze zdjęcia był cały zajęty w weekend. 

IMG_8243.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.08.2023 o 23:10, rumpel napisał(a):

po niezapomnianym wypadzie na Camper Park Gorący Potok

A co sie dzialo? Pogoda  "dopisala" tak jak nam w Osieku? :D Mialem byc na Goracym Potoku od 09.08-11.08, ale jednak zostalismy dzien dluzej w Osieku, bo tutaj bylo co robic w tzw. niepogode i szybciej na Polane dobilismy.

Godzinę temu, Wąski P napisał(a):

Brakowalo wody czasami.

Ale jak juz byla to za to bardzo zimna i pod minimalnym cisnieniem, wcale nie dziwia te kolejki ktore sie ustawialy :) No i druga atrakcja to te zapchane zlewozmywaki, gdzie tez nie brakowalo chetnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.