Skocz do zawartości

Kemping Relax nr 187


KarawaningPl

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 miesiące temu...

byłem i pewnie wrócę ale.... ceny w miarę choć, nie najtaniej ale można negocjować - prąd masakra 10zł!.(spawarki nie wożę) szczególnie polecam dla rodzin z małymi dziećmi...dłuuuugo się idzie a woda nadal do kolan;) .jest sprzęt pływający rowery, kajaki itp.

minus ceny - w sklepie 10 min. drogi wysokie, w okolicy do 20 km masakra!!! jak ktoś nie lubi wydawać lepiej zrobić zakupy u siebie. jest bar a w nim zapiekanki hot-dogi itp. 6 zł piwko 0,4L 5zł. ogólnie spoko teren zamknięty, bezpiecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również byłam. Teren owszem ciekawy, zamknięty tylko częściowo bo wiadomo jezioro. Najgorsze są weekendy bo zjeżdża zbuntowana młodzież z Płocka i okolic. Generalnie to nic ale strasznie duzo hałasują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 7 miesięcy temu...

odwiedziłem to miejsce na zakończenie sezonu 2012,

kemping ma potencjał, ładne miejsce, na weekendowy wypad wydawałoby się idealne, nic bardziej mylnego

warunki sanitarne są tragiczne,zarządca bierze kasę, ale zasadniczo nic nie inwestuje, strach wpuścić dzieciaka do tzw. "toalety", prysznice to jakaś maskara

 

pojechałem tam na próbę i nie wybieram się ponownie, zdecydowanie odradzam, chyba że ktoś ma ochotę na "hardcore" i jeszcze jest skłonny za to płacić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...

Widzę, że ceny strrrasznie wywindowali w górę. Cztery lata temu płaciłam 90 zł za domek. Byłam w takim domku u nich. Totalnie głęboki komunizm. Brak nawet czajnika żeby się herbaty napić. Jeśli przyczepą to tylko z kuchnią, prysznicem i własnym WC.

Edytowane przez mazowszanka (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że ceny strrrasznie wywindowali w górę. Cztery lata temu płaciłam 90 zł za domek. Byłam w takim domku u nich. Totalnie głęboki komunizm. Brak nawet czajnika żeby się herbaty napić. Jeśli przyczepą to tylko z kuchnią, prysznicem i własnym WC.

Koledzy! Albo nie umiem albo... Jak otwieram mapę kempingów w katalogu kempingów to za cho.... nie wyswietlają mi sie żadne lokalizacje a mapa pozostaje czysta! Co robie nie tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam Wszystkich i serdecznie pozdrawiam.

 

Ja z moją drugą połową wróciliśmy właśnie dzisiaj z tego kempingu ( długi weekend ) i chcę powiedzieć, że wcale nie było tak źle.

Nie wiem co prawda jak jest w tzw. pełnym sezonie ale Nam się podobało.

 

Do plusów tego miejsca można zaliczyć: 

  • dużo wolnej przestrzeni - łatwość ustawienia przyczepy,
  • bardzo sympatyczna obsługa,
  • ładne tereny - takie mini Mazury....,
  • całkiem niezłe jedzenie serwowane w barku,
  • ogólnie spokój i cisza, nie odnotowaliśmy żadnej agresywnej młodzieży zamieszkującej Płock i okolice,
  • toalety ogólnie trochę komunistyczne ale w miarę czyste i bez zapachowe.......

Na chwilę obecną jedynym minusem była duża ilość krecich kopców, które Nasz pies ochoczo rozgrzebywał  :yay:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Dziś podleciałem zobaczyć jaki stan campa, niestety nie chciałem płacić wejściówki, więc poznałem tylko cennik, zestaw 2 osobowy z autem i prądem 51/doba, na polu kilkanaście przyczep, za to przy plaży wielki parking aut jak przy marketach, zjechali kocowniki.

W Zaciszu też ciasnota, plaża zawalona kocownikami, przyczep też było, widzę małe inwestycje, posadzone świerki określają kwatery - za małe jak dla mnie, ogrodzona łazienka - dla gości wejście na kartę, dla kocowników na monety, nowe domki, nowe magazyny na sprzęt wodny. Niski poziom wody, na końcu pomostów do kolan. Cena za ten sam zestaw 41zł

Pole na Zaciszu Bis nie zwiedzałem, wystarczył mi kurz jaki podnosi przejeżdżające przez camp auto. Sam piach. Cena ta sama jak w Zaciszu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

Wróciłem wczoraj z Relaxa i muszę te krzywdzące opinie sprzed kilku lat obalić. Bardzo dużo miejsca, bardzo czysto, czyste kibelki i prysznice ( i to darmowe i z ciepłą wodą cały czas). Obsługa bardzo miła, ceny w barze dość przystępne i jedzenie smaczne. Plaża trawiasto- piaszczysta, woda w jeziorze ciepła i płytka. Za weekend z podłączeniem do prądu zapłaciłem 120zl (dwie osoby dorosłe+ dziecko). Piwo w barze 6-7 zł. Zestaw obiadowy 15-19 zł. Minusem jest to, że w niedzielę chyba pół Płocka zjechało na plażę i robiły się kolejki ;) Ogólnie polecam tego campa, jeszcze kiedyś pewnie wrócę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.