Skocz do zawartości
KarawaningPl

Bachotek k/Pokrzydowa - Kemping Stepol

Rekomendowane odpowiedzi

Irek S

O ile sobie przypominam czytając forum to zlot był w Stepolu a wtedy jeszcze chyba nie miałem przyczepy. W Stepolu jest o tyle lipa ze strasznie daleko jest do wody żeby zatankować sobie  przyczepe. W 

W zeszłym roku zatrzymałem sie w Stepolu  bo nie było miejsca w PTTK  po czym pieszo do PTTK  i powrót z przyczepą  bo się zwolniła fajna miejscówka sentyment jednak pozostaje;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Irek S

Jeśli chodzi o PTTK to sanitariaty ogólne z przysznicami są odnowione woda ciepła 24h i jest ich sporo a w hotelu w zeszłym roku przysznice jednak jak za komuny za to non stop woda ciepła  i za darmo bierzesz prysznic kiedy chcesz . Obiady w stołówce można wykupić sklepik piwo na miejscu pomost wielki czego nie ma w Stepolu  i chyba trzy pływajace dość duże  mnie się w każdym razie podoba. Może wybierasz się tam?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Lepciak
Napisano (edytowane)
18 godzin temu, Irek S napisał:

Może wybierasz się tam?

Mnie wszędzie po drodze. A Twoje pytanie jest na czasie i do przemyślenia. Jak możesz to podaj namiary na PTTK. Krysia na razie jest w pracy i wraca na początku sierpnia. Wtedy możemy zadecydować.   

Znalazłem PTTK. Irek masz rację. Jest o wiele ciekawiej niż w Stepolu.

Edytowane przez Lepciak

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Irek S

Super że Ci sie podoba. Ja ze swoją małżowiną pewnie bedę tak od 16 lipca cale 3 tyg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi