Skocz do zawartości

Kemping okolice Łeby


grzechu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Toalety sa bardzo zadbane, tam sprzataczka jedzie z tym koksem non stop. Prysznice nie mialy wtedy automatow i nie uiszczalo sie dodatkowej oplaty, mam nadzieje, ze tak jest do dzis. Woda ciepla jest przez caly czas. W zmywalni naczyn czasami trzeba upolowac bo sa tam zwykle bojlery 80L i nie wszyscy umieja oszczedzac aby sasiadowi starczylo.

W 2005 roku byly tam dwa place zabaw, jeden dla maluszkow z domkiem z klockami i takie tam, drugi dla starszych i z boiskiem do siatkowki, hustawkami. Teraz podobno ten maly przeniesiono bo stoi w tym miejscu jakis budynek. Na terenie osrodka jest sklep spozywczy wiec idac szorowac zabki kupujesz swieze pieczywo :hehe:

 

Przepraszam za kolory i jakosc tych zdjec ale nie znalazlem nikogo, kto umialby za pieniadze zeskanowac porzadnie slajdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten kemping sasiaduje z Ambree, jest za plotem.

Tam tylko sie orientowalem w cenach (jest podobnie) lecz tylko czesc kempingu jest podzielona na stanowiska. W pozostalej czesci cycepki stoja troche na chybil trafil.

http://www.camping.leba.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AMBRE jest naprawde super, może nie najtańszy ale warto. Nie pamietam w jakim stałem sektorze, ale przyczepa, przedsionek, stolik i samochód mieściły się z powodzeniem. Ja rezerwacje zrobiłem już wyjeżdżając do domu w zeszłe wakacje, wybrałem miejce w którym stałem.

Kemping jest spokojny, oddzielny sektor dla namiotów, ochrona.

Naprawde polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam; Dareks20 u Ciebie w Golubiu "stałem "w byłej stanicy wodnej. Miejsce fajne, ciche ale troche "zapomniane" myśle,że swoje lata świetności miała ( stanica) w minionej epoce. Generalnie może być,ceny przystępne (natrysk na automat).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Irek3 to miejsce u mnie to zadupie. Jedynie jak są organizowane spływy kajakowe to się tam coś dzieje. No może jeszcze jak jest turniej rycerski na zamku.

My miejscowi raczej z tego nie korzystamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
a gdzie jest informacja lub mapa tych sektorów i jak to rezerwować tel wystarczy

 

byłem na kampingu w weekend majowy i zrobiłem fotkę mapy tych sektorów-jeżeli by się komuś przydała to prześlę na emaila

(ewentualnie niech ktoś popdowie jak to zdjęcie tu wkleić)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kratki ze zlaczka wody i odprowadzeniem sciekow

Chyba nie na wszystkich stanowiskach. A moze zaszly jakies zmiany?

Podczas mojej ostatniej wizyty takie bajery byly tylko na sektorach "A"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to poszli do przodu, inwestują. Tak trzymać. Z tego co widze to jedna taka studzienka jest na dwa stanowiska tak?

 

dokładnie tak.

w ogóle to ostro tam robili-wszystko co było mozliwe:płoty ,sanitariaty,malowali plac zabaw i non stop podlewali trawkę zraszaczami.

byłem pod wrażeniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.