Skocz do zawartości

BORKI 2007


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 43
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Kemping w Borkach jest OK i można tam jechać z zamkniętymi oczyma.

 

Ale ta impreza - zlot nie dla mnie i mojej żony. Jak przeczytaliśmy program, a w nim m.in.: kapele, bal gałganiarzy do białego rana, pieczenie kiełbasy i picie piwa, ryk silników samochodów podczas prób sprawnosciowych, to nam krew zmroziło. To nie dla nas.

Jechać ileś tam kilometrów, by siedzieć w hałasie, dymie z ogniska i w oparach piwa i jeszcze za to zpłacić?.

Jeżeli już byśmy się ruszyli z domu do Borek, to chcielibyśmy ponownie popatrzeć na żubry w rezerwacie w Smardzewicach, sycić wzrok kryształowo czystą wodą w rezerwacie Niebieskie ┼╣ródła, czy też pochodzić podziemnym labiryntem z łożem Madeja, wyrytym w piaskowcu w jednym ze wzgórz k. Tomaszowa Mazowieckiego, czy też z melancholią popatrzeć sobie na żaglówki prujące dziobami wodną toń Zalewu Sulejowskiego i łopoczące żaglami. Żadnych wrzasków i hałasów, te mam na codzień i to za darmo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pochodzić podziemnym labiryntem z łożem Madeja, wyrytym w piaskowcu w jednym ze wzgórz k. Tomaszowa Mazowieckiego
Już dosyć dawno nie ma dostępu do tych atrakcji.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ta impreza - zlot nie dla mnie i mojej zony.

Kazdy robi to co lubi :-]

Z najwiekszym szacunkiem ale ja pytalem kto jedzie a nie kto nie jedzie. To celowo bo wtedy watek jest czytelniejszy :hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin T, zrozumiałem o co pytałeś, ale nie mogłem się powstrzymać od wyrażenia swojego zdania.

Woec atencji, jaką darzone są zloty nie mogę się oprzeć chęci napisania kolejnej opinii, rodzaj manifestu. Dlaczego?. Blisko 20 lat zajmowałem się społecznie organizowaniem i obsługą turystyki kwalisfikowanej górskiej i nizinnej, dla młodzieży szkolnej i zakłądów pracy. Organizowałem i obsługiwałem dziesiątki imprez turystycznych, w tym o charakterze ogólnopolskim (w których brało udział i po 250 osó:hehe:, ale jako organizator nigdy bym nie wpadł na pomysł ściągania ludzi z całego kraju na zlot/rajd/złaz/wędrówkę, tylko po to by popić piwa, pośłuchać kapeli i popląsać przy ognisku. Mnie i moim bliskim z którymi współpracowałem w turystycei zawsze przyświecała idea, by proponować ludzim ruszenie się z domu i przybycie na naszą imprezę to tylko po to by krzewić krajoznawstwo, by poznawać lokalne tradycje, zabytki kultury materialnej i osobliwości przyrodniczych. Jeżeli zostało zapalone ognisko, to tylko po to, by tworzyło nastrój magii podczas rozmów, o tym co się widziało, jak się to odebrało i co by się jeszcze chciało zobaczyć.

Sorry za OT, ale nie mogłem się pohamować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

 

Proponuje osobny wątek - n/t Co preferujemy podczas wypoczynku. Będzie to bardzo pomocne podczas organizowania kolejnego spotkania Forumowiczów. Wywołajmy dyskusję właśnie na ten temat. Może w ten sposób łatwiej będzie wybrać także miejsce spotkania :hehe:

 

 

Pozdrawiam

 

PS Czy admini mogą przenieść posty n/t temat do osobnego wątku ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA

 

Lodzki Klub omylkowo podal w ulotkach stary nieczynny nr konta bankowego, na ktory nalezy wplacac naleznosc za zlot.

Nowy nr otrzymalem pod nr telefonu komorkowego podanego jako kontakt do Klubu. Na stary rachunek oplaty byc moze przyjmowane sa ale beda po czasie zwroty z bankow.

 

Aktualny numer konta to 69102033780000160201095074

Reszta danych nie ulega zmianom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No witojcie kochani :jump:

 

my też wybieramy się do Borek i cieszymy się że znowu się spotkamy chociaż z częścią forumowiczów :jump:

 

Do zobaczyska wkrótce. :hop1:

 

P.S. jak widać na avarcie zmieniliśmy prycepkę z hobby na knausa. Więcej fotek po niedzieli bo komunię synka mamy i brak czasu na wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.