Skocz do zawartości

Nasza Flaga.


jacek l

  

1 użytkownik zagłosował

  1. 1. Flaga czy proporzec

    • Proporzec
      10
    • Flaga
      29


Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich.

 

Po zlocie wydaje się, że powinniśmy mieć własną flagę, z różnych przyczyn zresztą.

Ja niestety nie znam się na grafice ale myślę, że wielu z Was ma o tym pojęcie.

 

Może byśmy do wakacji wymyślili projekt.

 

Wg. mnie powinien tam być tytuł Naszego Forum i w rogu albo innym miejscu

Flaga Narodowa, może taka z Orłem, bo jest piękna.

 

Co Wy na to ?.

 

Pozdrawiam, Jacek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 194
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Co Wy na to ?.

Swietny pomysl, zwazywszy, ze mamy juz swoje logo. Breloczki, koszulki tez latwo nam przyszly.

Przed moim wyjazdem Lepciak fotografowal moja wizytowke na przyczepie. Ma w zwiazku z tym propozycje ale nie bede zabieral mu glosu bo to jego pomysl, niechaj opisze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jacek I Mam kumpla plastyka który opracuje nam kilka wariantów klubowej flagi. Na razie czekam na propozycje i pomysły kolegów. Jak uzgodnimy co chcemy na fladze umieścić i gdzie to dam mu znać a on coś z tym zrobi.

Marcin T Chodzi mi po głowie wykonanie emblematu naklejonego na tyle przyczepy lub campera który byłby dla nas rozpoznawalny. Taki emblemat w odpowiednim rozmiarze ze swoim imieniem miał na zlocie w Zdworzu właśnie Marcin T.

f8242b6ace71ce46.jpg

Zmieniłbym tekst: Zdwórz 2007 na: www.forum itd... a ksywę każdy wpisałby własną. Wielkość emblematu: 7 na 10 cm lub 10 na 15 cm chyba będzie czytelna podczas zbliżenia przy próbie wyprzedzania lub jeździe w kolumnie. Można to zalaminować i nakleić na przyczepie lub umieścić za tylną szybą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi marzy się flaga którą nie dosyć że można by umieścić za szybą jako firankę na czas podróży, a podczas postoju na maszcik i do góry :ok:

 

Logo, które mamy jest miłe dla oka, więc musi zostać. Pomysł z barwami narodowymi też świetny :hop1: Może jedno na drugim ładnie by wyglądało?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skorzystajmy z pomysłu kolegów z Camperteamu i Małej Karawany i zróbmy takie

z " rękawem " na maszt i jednocześnie z troczkami do przywiązywania.

 

Ps. Moja to jeszcze musi mieć miejsce na doczepienie flagi piratów.

 

Pozdrawiam, Jacek.

 

Ps 2.

 

Szary, tzn. myślisz, że cała biało-czerwona i na tym logo ?, to nie wiem czy tak można

w naszym kraju zrobić bo możemy potem przez jakiś czas spotykać się tylko na spacerach, krótkich zresztą dosyć. W innych krajach to nawet czapki z flag robią.To może jednak tylko PL

napisać jakoś wyrażniej co ?. Ale szkoda nie dać Naszej Flagi z drugiej strony, jak czasami widziałem na kempingach to różni przyjeżdżają i takie nieduże swoje flagi wieszają , to myślę

Nasza powinna być.

 

Poradżcie coś, :ok: Jacek.

 

Ps 3.

 

Lepciak i Marcin T.

 

Emblemat jak najbardziej super tej wielkości. Zalaminować i za szybę ok. :hop1:

 

Ps 4.

 

Takie nalepki zlotowe też by się przydały np. `1 zlot albo 31 zlot karawaning. pl :hop1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja propozycja jest taka:

Po jednej stronie flaga jest biala a na niej nasze piekne logo z napisem www.karawaning.pl pod spodem, z drugiej zas strony nasze barwy znaczy sie flaga bialo-czerwona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech sie wpiszą wszyscy, którzy byliby chętni, bo zapewne od tego zależy cena, poza tym dla 3 osób nie będę tego robił :hehe: . Szczegółów dowiem się jutro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.