Skocz do zawartości

Refleksje po zlocie


Tomii

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 86
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Marcin, Dzidas, Marek, Lepciak :hehe: i Kiszon też :-] i dzięki za identyfikatory.

 

Też myśle, że było to bardziej spotkanie Forum.

 

Pozdrawiam, Troll

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

własnie spotkanie to dobra nazwa tego co się zdarzylo .Z Lepciakiem był gril i wspólne pogawędki ,breloczek zaprojektowany przez Kiszona noszę przy kluczykach -więc po co te przepychanki, wiadomo wnioski trzeba na przyszłosć wyciagnąć ale powoli bez emocji....napewno było super a czy mogło być lepiej -tego niewiemy ,może następne spotkanie pokaże?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że temat należy zakończyć bo może dojść do niepotrzebnych nieporozumień i kłótni, które często wychodzą z niedopowiedzeń, czy z niezrozumienia.

W każdym razie spotkanie było jak najbardziej udane i widać, że wszyscy są zadowoleni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze jedną refleksje trzeba na 100% zrobić zrzutę przed spotkaniem na różności typu ,maskotki ,kiełbaska itp.wtedy na pewno wiele rzeczy wyjdzie przykład koszulki :-]:hehe::-] Piotrek.

 

P.S.

Nie chodzi o kłótnie ale o wyciągnięcie wniosków tak mnie się wydaje :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że następnym razem zrobi sie jakąś niewielką składkę na drobne gadżety typu breloczki czy smycze (razem z identyfikatorem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Część breloczków które przywiozłem powinien mieć Tomii, ale gdyby nie miał to mogę jeszcze pare sztuk dorobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrek, a zrobisz taką statystykę, kto był i kiedy mniej więcej, co ?

Bo to potem się może zapomnieć, w końcu było to spotkanie założycieli spotkań. :hehe:

 

Pozdrawiam, Jacek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kofani po prostu pragne zwrocic uwage ze nastepny spocik czy zlocik jak zwal tak zwal nie moze odbyc sie bez scislej czolowki organizacyjnej i tyle....ja calym serduchem, wiedz i umiejetnosciami przyczyniac sie bede aby kolejne ( mam nadzieje ze bedzie ich wiecej) beda lepsze i coraz lepsze... nikt nie jest orlem od razu.. uczymy sie zcale zycie (tylko nie dodawac ze i tak glupi umieramy)... oj oj koncze bo burza u nas jak czort kompa trzeba wylaczyc... pozdrawiami jesli ktos sie poczul urazony moja krytyka to przepraszam ale wezmy sobie doswiadczenia nasze do serca .. w koncu wszyscy jestesmy zajefajni .. nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś na zlocie oferował się, że ma znajomego, który rozumie język Duński. Kto to był :hehe:

Przyznać się :-]

 

Ja. Ino nie oferował, a przypadkiem wyszło :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.