Skocz do zawartości

Hobby De Luxe 430


danek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich!!

 

Jestem zainteresowany kupnem przyczepy Hobby De Luxe z roku produkcji 1995 ( 430 dł),i mam do was wielką prośbę czy mogli byście mi powiedzieć ( udzielić informacji) gdyż moja wiedza jest bardzo ogólna coś na temat tego modelu, czy wart jest uwagi, na co zwrócić uwagę przy zakupie.

 

Przyczepa jest do kupienia w Niemczech ma przegląd i jest prawdopodobnie w BDB stanie ( ma nowe opony) ma namiot zakładany na zewnątrz( przedsionek)

itp..,

Tą przyczepę chciał bym kupić nie na handel ale na własne potrzeby, z uwagi na to iż będzie to moja pierwsza przyczepa zwracam sie do Was o pomoc.dodam ze cena za którą mam do kupienia to 3500 EURO.

Z góry dziękuje za szczere odpowiedzi...

post-17231-imported-1151cebc-c69c-47ac-89b4-f6c282a95d70_thumb.jpg

post-17231-imported-1e494493-45bb-45df-842e-8d50b9107e84_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Witam

trochę to trwało ale wiem już mniej więcej coś o tej przyczepie.Stan przyczepy jest bdb posiada ogrzewanie, wc prysznic, ciepła woda, kuchenka i lodówkę.Zewnątrz jest troszeczkę zmatowiona przez to że długo stała ale w środku bez zarzutu (mało używana) .Do przyczepy jest również duży przedsionek.

Mam prośbę aby mi ktoś doradził bo nie mam rozeznania ile takie przyczepy mogą kosztować ??

Z góry wielkie dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie,

 

dzięki bardzo za radę, zawsze się czegoś dowiem bo jestem jeszcze zielony :hehe: w temacie przyczep.Z tego co wiem to zawieszenie jest ok , opony wymienione. Jedyny problem to zaciek w środku w rogu przyczepy (podobno to standard w tym modelu ) .Myślę ,że sobie poradzę z naprawą tego przecieku.

 

Pozdrawiam i wielkie dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla sprzedawcow kazda wada jest standardem - byle wcisnac klientowi. danek, ten przeciek to usterka podobnie jak cieknacy dach w domu. poprostu trzeba to zlapac jak najszybciej o ile juz nie jest za pozno i nie trzeba rwac kawalu sciany aby wymieniac listwy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z przedmówcami - jaki standard??? :hehe:

Ja mam 98 rocznik i nie mam żadnych zacieków - przyczepa sucha i "twarda" w każdym miejscu.

Taki zaciek to okazja do obniżenia ceny - targuj się!

Pozdrawiam i życzę powodzenia

Pabloo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj .danek :-] - mam u siebie na przeglądzie Hobby de lux od gościa z Warki- :hehe: chce ją sprzedać -w cenie b. korzystnej :-] .Jest zarejestrowana i opłacona - gotowa do wyjazdu. Jak byłbyś zainteresowany to podeślę parę fotek.Pozdrawiam .Andrzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź Maxpolalu ale ta którą chcę kupić jest również w atrakcyjnej cenie.Tylko zastanawiam sie ile będzie kosztować naprawa tego rogu i czy to jest duża usterka :hehe: .Bo ogólnie to przyczepka jest w stanie bdb . :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki jeszcze raz za zainteresowanie .Więc to jest w rogu przyczepy jak się wchodzi po lewej stronie. Przeciek wyszedł tylko po środku na górze jest czysto i sucho.Sprzedawca mi mówił że to trzeba jakoś na gorąco zrobić :hehe: i że to jest na łączeniach "twierdzi że to częsta usterka w tych modelach " ale na forum sie dowiedziałam że to chyba ściema . :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.