Skocz do zawartości

Czy ubikacja jest potrzebna w przyczepie


Mrsulki

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 90
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Nie no super ten patent!!! Można jednocześnie np: jeść i sr...., albo gotować i sr..., itp. :look::ok: Taki przyczepko-kibel, albo kiblo-przyczepka. :ok: Można jeszcze na drzwiach serduszko wyciąć :ok:

 

 

NIe odstraszaj młodych konstruktorów! :?:-]:look::ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no super ten patent!!! Można jednocześnie np: jeść i sr...., albo gotować i sr..., itp. :look::ok: Taki przyczepko-kibel, albo kiblo-przyczepka. :ok: Można jeszcze na drzwiach serduszko wyciąć :ok:

 

Ten żart Ci nie wyszedł.Tutaj jest reszta zdjęć tej przyczepy,chciałbym mieć taki jak to nazwałeś "przyczepko kibel".

:look:

 

 

 

c3d117a1058fba44.jpg

3abcde481642c982.jpg

1f8524b40ada8cad.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten żart Ci nie wyszedł.Tutaj jest reszta zdjęć tej przyczepy,chciałbym mieć taki jak to nazwałeś "przyczepko kibel".
Wyszedł nie wyszedł ale jak sobie wyobrażasz używanie tego kibelka? Fajnie musi woniać. Pomyśl tylko np: żonka gotuje obiad a ty w tym czasie sobie klocka stawiasz, sam miód!!! :look: Bez wątpienia z tego zestawu biorę holownik :look: Naprawdę wolałbym Niewiadówkę od tego czegoś. :ok:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Zwrócę Wam uwagę drodzy koledzy GDZIE stoi ten kibelek - otóż stoi on przy PIECU.

W mroźne dni przynajmniej nam d... nie przymarznie - ale za to w nocy jak się piecyk rozgrzeje to przy pełnym kibelku może być nieciekawie :look::look::ok::ok:

Pozdrawiam

Pabloo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwrócę Wam uwagę drodzy koledzy GDZIE stoi ten kibelek

W pierwszej wersji tej przyczepy kibelek był pod spaniem i trzeba było go wyciągać co było trudne w nocy stąd taka zmiana i taki pomysł ogólnie ok i nawet na dwór wsiąść można :look:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam a jak Ty zamkniesz się w swoin WC to w przyczepce może tylko fiołki czuć???
Nigdy nie używałem WC w przyczepie, bo dla mnie to bzdura smrodzić w niej kiedy do kibelka z wszelkimi wygodami mam 50m. Nie popadajmy w paranoję przecież jak jedziemy gdzieś bez przyczepy to kibelka ze sobą nie wozimy. a argument o bieganiu w nocy do kibelka mnie nie przekonuje, wolę biec do kibelka nawet 100m niż babrać się z opróżnianiem toalety :ok:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam a jak Ty zamkniesz się w swoin WC to w przyczepce może tylko fiołki czuć???
Nigdy nie używałem WC w przyczepie, bo dla mnie to bzdura smrodzić w niej kiedy do kibelka z wszelkimi wygodami mam 50m. Nie popadajmy w paranoję przecież jak jedziemy gdzieś bez przyczepy to kibelka ze sobą nie wozimy. a argument o bieganiu w nocy do kibelka mnie nie przekonuje, wolę biec do kibelka nawet 100m niż babrać się z opróżnianiem toalety :hop1:

 

 

Troche prawdy w tym jest. Też zawsze biegałem do kibelka... ale raz mieliśmy problem. Pojechaliśmy w ładne miejsce, ale kibelki były beznadziejne (nie czyszczone x lat chyba). Do okoła tylko przestrzeń. Ludzi sporo, krzaczków nie ma, wc chemicznego nie zabrałem i... jeździliśmy samochodem do najbliższego lasu za dnia (ok 1,5km).

 

Nic mądrzejszego nie wymyśliliśmy na tamtą chwilę...

 

A tak wogóle to z tych toalet podobno niewiele smrodu się uwalnia. W tym roku napewno przetestuje bo zamierzamy odwiedzić te pamiętne miejsce :ok::hop1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie używałem WC w przyczepie, bo dla mnie to bzdura smrodzić w niej kiedy do kibelka z wszelkimi wygodami mam 50m.

No nie mogę się z tobą zgodzić ,ktoś te kibelki wymyślił i tysiące osób je używa.Nikt nie każe ci ich używać kiedy masz 50m do wc ,ale jeśli nie masz albo masz ochotę się załatwić w centrum miasta, podczas trasy to nie masz problemu.

Nie popadajmy w paranoję przecież jak jedziemy gdzieś bez przyczepy to kibelka ze sobą nie wozimy.

No ale tego rodzaju ubikacji nie jest przeznaczona do samochodu.

 

Wiesz ja lubię mieć swoja pościel ,ręcznik,szczoteczkę do zębów i kibel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.