Skocz do zawartości

WC w przyczepie/kamperze


Mark1

Rekomendowane odpowiedzi

Nie chodzi mi tu o proporcje płynu do wody tylko ile na sam początek trzeba wlać tego roztworu by prawidłowo użytkować taletę.

Nie pamiętam proporcji, ale jak dolny zbiornik masz np 30l i wg instrukcji masz wlać 100ml płynu na 10l wody to lejesz do pustego zbiornika 300ml płynu i trochę wody ja bym wlał max 1l. Reszta wody będzie dostarczona wczasie użytkowania toalety. :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 414
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

No to już sam nie wiem czy 2L i 150ml płynu czy 1L wody i 300ml płynu :ok: Albo znajdę jakieś optimum i wleję 1,5L wody i 225ml płynu
"Lej do smaku" :)

 

[ Dodano: Nie 25 Lut, 2007 19:04 ]

A tak w temacie to mam troszkę płynu do odsprzedania. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja podałem przykładowe proporcje.Szczeguły masz na opakowaniu z płynem. Proporcje dotyczą zbiornika jak już będzie pełny. Wlewasz trochę wody + płyn wg recepty z butelki - :ok: na początek, tak by to co tam wpadnie miało w czym się ruzpuścić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

hi hi super temat...ale tak na seri UWAGA i tu nastapi troszke historii(mojej-naszej) w przeszlosci z jeszcze nie doszla moja zona bardzo duzo podrozowalismy - na motorze - i tylko z namiotem.. nmigdy ..nigdy ! i jeszcze raz nigdy nie mielismy problemu jak zalatwiac swoje no powiedzmy problemy po przyjemnosciach (czytaj jedzeniu) -chm moze duzo mlodsi bylismy :banned: ...od czsu urodzenia syna bywalismy tylko w bardzo cywilizowanych osrodkach wiec nie nurtowal ans ten problem ale juz od zeszlego roku jezdzimy z kampem (wczesniej pozyczonu) i zawsze na miejscu biwakowania mielismy ibelki... WIEC czy wy kofani zatrzymujecie w takich miejscach gdzie nie ma nic... i z tad ten problem czy po prostu nie chce wam sie chodzic do ogolnego? mam taki namiocik jak ktos wszesniej oodal czyli namiot kibelek ale nie mam kibelka i tu moje pytanie na co zwrocic uwage przy wyborze... czy koniecznie nowy? i czy az tak bardzo jest przydatny??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Czy używał ktoś płyn marki Laplaya. To jest coś takiego jak w linku

 

http://moto.allegro.pl/item205515544_super_cena_za_2l_plynu_niebieskiego_do_toalet.html

 

 

Kupiłem go przypadkiem w Auchan za śmieszne 19.99zł za 2 litry. Miał ktoś taki? Jak się sprawował?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to będziesz pierwszy go "testować" :bukiet:.

Zauważyłem, że w supermarketach pojawiło się kilka innych od Tethforda płynów do toalet - i to w bardzo konkurencyjnych cenach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy używał ktoś płyn marki Laplaya. To jest coś takiego jak w linku

 

http://moto.allegro.pl/item205515544_super_cena_za_2l_plynu_niebieskiego_do_toalet.html

 

 

Kupiłem go przypadkiem w Auchan za śmieszne 19.99zł za 2 litry. Miał ktoś taki? Jak się sprawował?

Wzeszłym roku kupiłem też w Auchanie Jest OK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.