Skocz do zawartości

WC w przyczepie/kamperze


Mark1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 414
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Och ...piotras ! Gdybyś jeszcze wiedział o co chodzi.Dopiero byś zrobil furorę.

 

Pozdrawiam - Robin..... ;)

 

. ... .......................... ..eurekalo4.gif

 

P.S.

Żarówka jest oczywiście chińska...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robin, ten tekst to nie mój, tylko z anegdoty ... jakoś tak to było:

... babka klozetowa do babki klozetowej ... Stasiu, co tem pan tak ci sie kłaniał a ty jemu?

Aaaa to stara historia, dawno temu srywał u mnie ... THE END

 

Tak więc będę srywał kulturalnie i to w dodatku bez ograniczeń czasowo-terenowo-zaludnieniowych ;) Proste, choć ... ta szczota mnie zmartwiła ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shogun - są jeszcze takie nakładki-worki na kibelek do których możesz ;) narobić(!?) Potem wyrzucasz. Kibelek pozostaje czysty, zbiornik pusty - więc się nie pochlapiesz przy opóźnianiu ;)

 

ps

możesz też użyć do przerabiania chińskich żarówek (Robin ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na zlocie tak Cię spiję,że do klozetu nie trafisz.A potem.......... będziemy pić dalej.

Trudne to będzie bo ja w bojach na wschodzie zaprawiony na ich niejszym samogonie, ale ... już Cię lubię ;);) ;)

są jeszcze takie nakładki-worki na kibelek do których możesz ...

Tak, ale to tylko awaryjnie ;)

Jestem zabitym wędkarzem-spiningistą-sandaczystą i pewnego lipcowego dnia w samo południe, przy istniej żarówie z nieba bujałem sie na pontoniku i męczyłem mych ulubieńców. Na brzegu, jak to w słonaczną, wakacyjną niedzielę gotowało sie od ludzi leżących pilackiem i kąpiących się w wodzie. No i tak sobie łowię i w tem ... wrrrrrr ;) Zacisnąłem właściwe mięśnie, zzieleniałem i ... udało sie, przetrzymałem pierwsze natarcie. Myślę ... trzeba wiac do brzegu, bo zapaskudze ponton, ale jak na nim bezpiecznie wylądować, skoro tyle tam widzów i co będzie jak mnie znowu natrze ;) ;) Jeszcze dobrze ta myśl się nie zakończyła i ... kolejny atak, tym razem byłem już bez szans ;) Przypomniałem sobie, że w mojej czarodziejskiej torbie mam wszystko i nawet worki na śmieci-ryby. Dalej już znacie ... akcja zakończona sukcesem ;););)

Wniosek ... miejcie zawsze przy sobie worek na ... ryby ;)

 

I w taki oto sposób w tym gównianym temacie zaczeliśmy od płynów a skończyli na workach na ryby ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnego lipcowego dnia w samo południe, przy istniej żarówie z nieba

Shogun chyba wiem co się stało.Zapamiętałeś może jakiej firmy była ta żarówa ?

Wpadłem na to gdy przeczytałem ,że zzieleniałeś i ....przetrzymałeś pierwsze natarcie.

Pozdrawiam - Robin....piwotc1.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Mam pytanie odnośnie toalety. Czy ktoś jest w stanie odpowiedzieć ile płynu mam wlać do dolnego pojemnika do toalety kasetowej Thetford do przyczepki Hobby 400C De luxe z 88roku. Nie chodzi mi tu o proporcje płynu do wody tylko ile na sam początek trzeba wlać tego roztworu by prawidłowo użytkować taletę. Jeśli ktoś ma jakieś instrukcję obsługi do tej toalety w formie elektronicznej to prosiłbym o e-mail. Z góry wielkie dzięki. pdudus1980@interia.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.