Skocz do zawartości

identyfikatory....


kiszon

Rekomendowane odpowiedzi

no wlasnie .. jak w temacie... proponuje na zlot zabrac identyfikatory. jak na zdjeciu ..a ja wszystkim co tylko do srody powiedzmy do godz. 22 dadza mi znac wydrukuje co na nim ma byc.... np dla mnie byloby kiszon pod spodem piotr i nizej lub obok- zalezy ..bylaby miejscowosc..,,, moja zona byloby zona kiszona i dalej imie i miejscowosc ..

 

co wy na to???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 51
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Witam !

 

moja zona byloby zona kiszona ..

 

 

Kiszon, a tym bardziej Twoja Małżonka nie gniewajcie się, ale nie mogłem się podstrzymać, z czym te Żony będą kiszone ...... ? :look::look::ok::ok:

 

Pozdrawiam

 

 

 

 

Sorki również, ale... :ok: :ok: :laugh: ...dobre :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Comic Sans MS , jeżeli byłoby zapotrzebowanie mogę zrobić wszystkim i podesłać pliczek lub jeżeli miałbym potwierdzenie to mogę przygotować i przywieźć na zlot, będę 28.04 rano, więc od początku... Doczytałem, że plakietki już są :look: , ale takich do samochodu nie ma :look:

post-16776-imported-b1a8369a-07e0-4162-8ba1-ebc2a814c4ed_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.