Skocz do zawartości

Lista członków Hobby Club :)


konrad_b

Rekomendowane odpowiedzi

Witam proszę również nas dopisać do szcownego grona.

Rozpoczęliśmy przygode z karawaningiem angielką,służyła nam wspaniale przez 3 sezony ale nadszedł czas na zmiany.

Od listopada zeszłego roku jest z nami  śliczna Hobby excellent 560  2008r  :yay:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 4 tygodnie później...

Może smartfon chciał powiązać Mańka z Fredem? :hmm::yay:

 

Żadna z tych cepek nie jest z Warszawy :ee:

 

Hobby 420 ("Mamusia") pochodzi z Holandii, przywieziona do Polski w 2014 r. przez firmę "Stamserwis", kupiona później przez znajomego z Kij w woj. świętokrzyskim i wypożyczona dla nas na objazdówkę po Skandynawii. Jako, że znajomy zawieszał biznes to postanowiłem ją kupić- w końcu sprawdziła się w czasie 6-tygodniowej wyprawy, bez problemu przejechała niecałe 10 tyś. km więc w sierpniu 2015 roku zawitała u nas na podwórku.

 

A ta po prawej, Hobby 460 ("córeczka") pochodzi z Będzina, zakupiona w salonie w Bieruniu u Klai w 2010 roku i od połowy czerwca 2016 roku jest z nami. Udało nam się już ją sprawdzić na tygodniowym wypadzie do Sopotu, może jeszcze coś uda się zapodać pod koniec sierpnia po powrocie z mojej drugiej ojczyzny :]

 

A czemu pytasz jeśli można wiedzieć? Jesteś zainteresowany kupnem, wynajmem? Jeśli to drugie to wal Pan śmiało, 2-ga połowa sierpnia jest jeszcze wolna dla 420...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie... :)

tą szarą identyczną widziałem w rękach starszego małżeństwa notariuszy w zeszłym roku - wspominali coś o chęci jej sprzedaży.

Była wychuchana i dopieszczona - nawet jeszcze folia na kibelku - bo nie korzystali.

Stąd byłaby to niezła okazja - stąd moje pytanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzegorz - u mnie:

 

 92 BartoszK -  Hobby 10D (420)

 

- Hobby juz nie ma, ale milo ją wspominam poza kilkoma mankamentami, na razie jest LMC 495K, ale jak bedzie mnie stac na Hobby La Vita 460 z 2012/2013 roku to kto wie....

 

Mogę jak cos pomoc nt 420 Hobby bo swoja 2 razy rozebrałem na czesci pierwsze ;-) i oczywiscie o LMC także..

GregorY, wybacz bo to na pewno nie na miejscu świeżo po wypadku BartoszaK ale w jego wypowiedzi w tym wątku napisał, że "...ale jak bedzie mnie stac na Hobby La Vita 460 z 2012/2013 roku to kto wie....". Na dzień dzisiejszy BartoszK na pewno ma na głowie tysiące innych rzeczy ale myślę, że jak się wszystko pozytywnie zakończy to na pewno ruszy w teren w celu poszukiwania nowego sprzętu a wtedy kontakt do starszego małżeństwa na pewno by się przydał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.