Skocz do zawartości

Lista członków Hobby Club :)


konrad_b

Rekomendowane odpowiedzi

Się narobiło, sprzedałem posiadaną Hobbystkę i nabyłem w jej miejsce Knausa.

Zatem proszę o wykreślenie mnie z listy członków clubu Hobby, poz. 19

pozdrawiam

 

chyba wykasuje tą wiadomość ... jak myślicie ? hehe%281%29.gif

:hej: i niech nowa budka służy :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki koledzy za zrozumienie :) i wykreślenie z klubu.

Gdybym kupował przyczepkę w 2011 r. to moim faworytem była Hobby 460 Ufe La vita Bionda, którą oglądałem na wystawach. Ale ponieważ po sezonie 2010 nie znalazłem kupca na Hobbystkę (wichura wyrwała mi w 2010 r. szybę przednią, a nie mogłem takiej nigdzie kupić na wymianę i nikt z uszkodzona szybą nie był zainteresowany zakupem. Dopiero późną wiosną 2011 nabyłem nową szybkę, więc przyczepki już nie sprzedawałem bo zbliżały się wakacje.

 

 

W 2012 r. okazało się, że interesujący mnie model Hobby już nie jest produkowany (chociaż były jeszcze do nabycia egzemplarze u dilerów niemieckich) ale napawał mnie lękiem tylko 2. letni okres produkcji tego modelu, ponadto obawiałem się udziwnionych kształtów szyb bocznych oraz morza plastików z przodu i na dachu przyczepy (chodziło o skutki ewentualnego gradobicia). Także zniechęcił mnie brak reakcji firmy Smolicz z Poznania, która na zadane mailem pytania nie raczyła w ogóle odpowiedzieć. Stąd wybór padł na Knausa 500 Fu, bo jako jedyny producent gwarantował w przyczepie wysokość wnętrza 196 cm (syn ma 193 cm). Przyczepy Bürstnera, które też wchodziły w sferę moich zainteresowań miały wnętrze o wysokości ledwie 192 cm – więc też dyskwalifikacja.

Edytowane przez powolniak (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bujałem się z N126E od 1985r z holownikem tej klasy co Moskwicz 412,potem był Polonez 1500(który nadawał się raczej do tanca niż holowania) potem niezawodny Mitshubisi 1.8 D a od trzech lat Peugeot 206 1,4 75KM z ogonem Hobby De Luxe 400 c(742kg).Narazie stoję w Mikołajkach ale jak mnie dopiszecie to chyba odswieżę łożyska.Pozdrawiam Was mili podróżnicy nie tylko z klubu Hobby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

witam .Dobrze trafiłem ? puk puk HOBBY to tu ? Ja i moje HOBBY prestige 520 choć wiekowe jak ja pukamy do tych drzwi .

 

... zapraszamy do srodka ;)

Edytowane przez bodzioklb (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.