Skocz do zawartości

Strona używa cookies (ciasteczek). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.    Nie pokazuj więcej tej informacji

Zdjęcie

Camping w Radawie

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
22 odpowiedzi w tym temacie

#16 haras

haras

Sympatyk karawaningu

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 182 postów
  • SkądPOLSKA POŁUDNIOWO-WSCHODNIA
  • Sprzęt:Przyczepa
  • Model:była ADRIA była BERGLAND 345 teraz nie ma NIC ale będzie
  • Holownik:BMW E39 2.0 + podtlenek LPG

Napisano 23 sierpień 2014 - 13:52

I tu sie musze zgodzić z kolegą JINX_Sanok sielanka jest tam od pon do piątku puzniej dyskoteka i wekendowe małolaty byłem tam od 18.08.- do 22.08. bylo spokojnie nie bylo żadnych burd, tylko ruszyła mnie jedna sprawa opłat moim zdaniem troche nie sprawiedliwa, za przyczepke jest opłata dobowa 35zl. w to jest wliczony miedzy innymi przyłaczenie do prądu, a za namiot opłata dobowa która nie obejmuje podłaczenia sie do prądu jest to 20zl a mimo to namiociarze sie podpinaja do pradu i kierownictwo na to zezwala, to jesli korzysta namiociarz z pradu niech byli tyle co ja z cepą, i po krutkiej dyskusji z zastepca kierownika tym sposobem dostałem nazwijmy to rabat w postaci gratisowej doby. Ps: zapomniał bym jeszcze o nowej rzeczy jaką jest internet OXY WIFI co nawet daje rade . :]  

#17 maka

maka

Miłośnik karawaningu

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 232 postów
  • Telefon:604707559
  • SkądPrzemyśl - Ostrów
  • Model:hobby 495
  • Holownik:honda CRV 2.2 ictdi

Napisano 12 marzec 2015 - 13:05

Ja byłem w Radawie w tamtym roku na zlocie i było super ,nowiutkie sanitariaty , dyskoteka i wójt który powiedział że będzie promował to miejsce.Duzo sie zmieniło i zostały wykorzystane do rozbudowy fundusze unijne. Mi to miejsce pasowało i polecam. Pozdrawiam

#18 norka9

norka9

Sympatyk karawaningu

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 189 postów
  • Telefon:602-517-561
  • SkądPrzemyśl
  • Model:Hobby 400
  • Holownik:Nissan X-Trail 2,2 DCI

Napisano 12 marzec 2015 - 17:20

Potwierdzam post kolegi Maka, spotkanie Camper-Teamu udało się znakomicie a Camping w Radawie pokazał się z jak najlepszej strony.

#19 maka

maka

Miłośnik karawaningu

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 232 postów
  • Telefon:604707559
  • SkądPrzemyśl - Ostrów
  • Model:hobby 495
  • Holownik:honda CRV 2.2 ictdi

Napisano 12 marzec 2015 - 17:48

Potwierdzam post kolegi Maka, spotkanie Camper-Teamu udało się znakomicie a Camping w Radawie pokazał się z jak najlepszej strony.

szczera prawda

#20 effka

effka

Sympatyk karawaningu

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 88 postów
  • SkądChełm
  • Sprzęt:Kamper

Napisano 22 wrzesień 2015 - 21:38

Byliśmy na zlocie w tamtym roku, byliśmy również w tym. Jak dla mnie Camping godny polecenia. Wójt słowa dotrzymał i jest już wybudowane miejsce do pobrania czystej wody jak również zrzutu szarej. 

#21 krisio

krisio

Weteran karawaningu

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 835 postów
  • Telefon:696476369
  • SkądKraków/Tarnów
  • Model:Adria Optima 485B/ N-126e
  • Holownik:Skoda Superb automat 1.9 TDI

Napisano 08 sierpień 2016 - 11:12

muszę się z dominikiem29 nie zgodzić, 

cena za przyczepkę (samochód + plus osoby 2+2, plus prąd) to 35 zł więc to chyba nie jest drogo,

nic też nie mogę napisać o ochroniarzach, bo ja po prostu nikogo takiego nie widziałem  :oslabiony:

co więcej, nie widziałem też nikogo innego, który by młodzieży okolicznej przeszkadzał w jakiejkolwiek formie "zabawy"

...ale nie uprzedzajmy faktów.

przyjechałem tam we czwartek, i od razu była sielanka, olbrzymi obiekt, doskonale wyposażony i utrzymany, pole namiotowe w lasku, stanąłem sobie w okolicy prądu i wody, bo nie było nikogo innego

dość fajny zalew, dookoła plaże (w tym też strzeżone) kilka placów zabaw, jakieś stragany z lodami i piwem, ogólnie wszystko super

niepokój pojawił się w piątek po południu, kiedy w lasku zaczęły się pojawiać samochody, z których wypadało po kilka młodych osób, wyciągało karton wódki i próbowało rozbijać namiot,

pogoda się poprawiła, deszczu nie było, więc namiotów pojawiało się coraz więcej, w końcu przyjechała druga przyczepka, też lokalna, po krótkim zapoznaniu dowiedzieliśmy się że to dopiero początek weekendowej zabawy  :bzik:

przez cały wieczór pojawiło się ok 30-40 namiotów, w każdym grupka lokalnej młodzieży, prawie przy każdym samochód z włączonym radiem i głośnikami basowymi, regulaminowa cisza nocna oczywiście jest od 22, jednak nic to nie dało, ok północy nie wytrzymałem i wyszedłem się przejść "po okolicy ", i to co zobaczyłem przypominało III Krąg Piekielny z Dantego, zabawa weszła pomiędzy namioty, przez alejkę odbywał się wyścig samochodowy, wszędzie wokoło kilka ognisk

tego było już dużo, szybko się spakowałem i wyjechaliśmy za bramę, tam było tylko trochę lepiej, basy z samochodów były trochę mniej uciążliwe, ale impreza odbywała się na całym terenie, nie tylko na polu namiotowym,

pojawiła się Policja, ale zrobiła sobie tylko nawrót na parkingu i odjechali, próbowałem się dodzwonić do Kierownika, lecz po kilku próbach, telefon po prostu został wyłączony, więc zainstalowałem się w stosunkowo cichym i mało uczęszczanym miejscu, na trawniku blisko wyjazdu i jakoś do rana przetrwaliśmy

całości dopełnia fakt, że w amfiteatrze odbywał się pokaz filmowy, również mocno naruszający ciszę nocną

podsumowując krótko: obiekt bardzo ładnie położony, doskonale wyposażony, utrzymany adekwatnie do ceny, jednakże przygotowany raczej do całonocnej, weekendowej zabawy młodzieżowej, niż do rodzinnego wypoczynku

pozdr

edit: literki

Nic dodać nic ująć!!!  

Dodam tylko od siebie , że spędziliśmy tam tydzień . Miejscówka tak jak pisał  JINX ładnie położona....Od poniedziałku do piątku do godz. 14 :)  spokój - 2 przyczepy i 2 namioty . W wekend ludzi baaardzo dużo, nie ma się co dziwić bo upał no i jeziorko . :) My jakoś przeżyliśmy ten weekend, obawiałem się że będzie gorzej :)

Minusem tego pola  ( Naszym zdaniem)  :

-  piach, który przy takiej ilości osób wędrujących i przemieszczających sie po polu unosi sie w powietrzu tworząc straszny kurz który jest wszędzie. 

- trzeba mieć przynajmniej z 50metrów kabla do prądu :)  tylko 2 lub 3 skrzynki 

-  tylko 4 toalety na polu - na weekend przydałoby się drugie tyle toalet  ( lub ze 3-4 pisuary na zewnątrz)   kolejka była cały dzień .

-umywalki na zewnątrz - ni to do mycia garów, ni to do mycia rąk czy nóg...służą niestety do różnych innych  rzeczy :(

- minimalny zasięg telefonu ( czasem to bywa plusem)

- płatne prysznice z zimną wodą

- bezsensowna muzyka z głośników od 8 do 22  ( jedna muzyka z tego ośrodka , druga muzyka z ośrodka obok - Bacówki ,  a w weekend dochodzi jeszcze z co drugiego samochodu :)  )

- wejście osób postronnych i parking na polu namiotowo - campingowym

więcej grzechów nie pamiętam.....:)  jak sobie przypomnę to dodam :)

Plusy  ( Naszym zdaniem)  :  

-Ścieżki rowerowe

- sporo atrakcji na samym polu ( Park linowy, tyrolka, boisko do siatki, wypożyczalnia sprzętu wodnego, place zabaw,

- w okolicy jest ponoć mini zoo

-sklepy w zasięgu ręki

- jazda konna

- imprezy organizowane w weekend ( dyskoteka, koncerty, kino) - dla niektórych to minus a naszym zdaniem plus.

zdjęcia zapodam w najbliższym czasie .

Kris+Aga = Iga i Szymon :thank:

#22 JINX_Sanok

JINX_Sanok

Karawaning user

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 689 postów
  • SkądSanok
  • Model:Swift Rapide 490/5
  • Holownik:Drakul 4x4 LPG

Napisano 08 sierpień 2016 - 20:07

http://www.nowiny24....ludzi,10493674/

W Radawie pijana 17-latka wjechała nissanem w ludzi

ŁUK, KWP

AKTUALIZACJA: 

8 sierpnia 2016 17:28

Do zdarzenia doszło w nocy na terenie parkingu jednego z ośrodków wypoczynkowych w Radawie w pow. jarosławskim.
17-letnie mieszkanka gm. Rakszawa, kierując nissanem wjechała w dwoje pieszych. W zdarzeniu ucierpiała kobieta, która z niewielkimi obrażeniami trafiła do szpitala. Policjanci wykonując czynności na miejscu zdarzenia sprawdzili stan trzeźwości kierującej. Jak się okazało miała ona ponad 0,6 promila alkoholu w organizmie. Dodatkowo 17-latka kierowała samochodem bez uprawnień. Młoda kobieta odpowie za popełnione wykroczenie oraz za kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości. 

Koniec cytatu.

W sumie nie jest podane gdzie dokładnie, ale może się ktoś orientuje ile jest ośrodków wypoczynkowych w Radawie w pow. jarosławskim.

pozdr

"Wszystko staje się trudne, kiedy się chce posiadać różne rzeczy, nosić je ze sobą i mieć je na własność." - Snusmumriken

#23 krisio

krisio

Weteran karawaningu

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 835 postów
  • Telefon:696476369
  • SkądKraków/Tarnów
  • Model:Adria Optima 485B/ N-126e
  • Holownik:Skoda Superb automat 1.9 TDI

Napisano 09 sierpień 2016 - 07:59