Skocz do zawartości

Camping w Radawie


norka9

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Kolega Norka9 napisał, że jest "podłączenie do prądu" także myślę, że miał na uwadze cepki. Ale jeśli się mylę to poproszę o sprostowanie lub zorientowanie się przez kolegę norka9 czy faktycznie można z budką. W końcu ma niedaleko. :yes: Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Byliśmy, widzieliśmy, nocowaliśmy !

Jest to raczej pole biwakowe niż kemping z prawdziwego zdarzenia.

Znajduje się na terenie Gminnego Ośrodka Rekraacji i Wypoczynku w Radawie http://www.wiazownica.com/?c=mdTresc-cmPokaz-152 .Gminny Ośrodek to duży kompleks sportowy (liczne boiska)położony nad niewielkim zalewem,z miejscami do wypoczynku typu zadaszone wiaty z grillami, lawki, stoły, oraz z dużym placem zabaw dla dzieci.Zalew to idealne kąpielisko dla dzieci - niski poziom wody, oraz kilka zjeżdzalni. Co do samej wody... to cóż nie jest przejżysta... Ale nie śmierdzi i jest badana i dopuszczona do kąpieli przez Sanepid.W samej Radawie można wypożyczyć rowery i gokarty, jest park linowy, można pojeżdzić konno, wynająć bryczkę a nawet przejażdżkę przedwojennym automobilem !

 

Pole biwakowe usytuowane jest w znacznej odleglości od głównego kompleksu przez co zyskujemy na spokoju i przebwaniu osób postronnych.Sanitariaty to niewielki domek z czterema schludnymi, wykafelkowanymi kabinami oraz zlewo-omywalkami na zewnątrz bubynku.Brak wyszczególnienia gdzie myć ręce "po" a gdzie myć naczynia.Brak zlewni kaset WC - tylko muszle. Na środku pola dodatkowy kran z wodą. Naliczylem dwie skrzynki do podpięcia prądu. Prysznice usytuowane są w głównym budynku ośrodka więc kawalek trzeba deptać.Ciepła woda non stop.

 

Pomimo kilku braków w infrastrukturze kempingowej miejsce godne polecenia !

 

Ps: Zdjęcie mi przypomniało: na terenie ośrodka zozlokowane są "kolchożniki" (głośniki) z którwch rozlega się dyskretna muzyka. Szkoda ,że codzień ta sama...

post-6371-0-89097500-1374039113_thumb.jpg

post-6371-0-31774900-1374039386_thumb.jpg

post-6371-0-21937700-1374039403_thumb.jpg

post-6371-0-05703600-1374039416_thumb.jpg

post-6371-0-31425700-1374039448_thumb.jpg

post-6371-0-25468800-1374039499_thumb.jpg

post-6371-0-57391400-1374039526_thumb.jpg

post-6371-0-93591100-1374039566_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

:]  bylem w tym roku w radawie koncem sierpnia i tak jak kolega adrian opisuje tam jest ale jest spoko mozna jechac smialo choc przylacz pradu do cepki kiepskie jak by bylo wiele przyczep  to pajeczyna na ziemi nie samowita musi tam byc :hmm: od przedłuzaczy doba za przyczepe 35zl. Od osoby i za samochod sie placi nie pamietam ile ale jedno razowo klimat fajny mozna polecic :yay:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
  • 3 miesiące temu...

własnie dziś 13 sierpnia 2014 byłem w radawie jest tam beznadziejnie drogo  zdzieraja i szukam 2 dziewczyn kture zostały pobite przez tutejsza ochrone za nic mam zdjecia i nagrany film dziewczny z rzeszowa chce wam przekazać materiał pomoże wam to oczyscić sie  radawa 13.07.14  nie warto tu jechać ceny wyższe niż w zakopanym. ale pracownicy GOWIR mówią że to wó...t ustala ;)

Edytowane przez dominik29 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

muszę się z dominikiem29 nie zgodzić, 

cena za przyczepkę (samochód + plus osoby 2+2, plus prąd) to 35 zł więc to chyba nie jest drogo,

nic też nie mogę napisać o ochroniarzach, bo ja po prostu nikogo takiego nie widziałem  :oslabiony:

co więcej, nie widziałem też nikogo innego, który by młodzieży okolicznej przeszkadzał w jakiejkolwiek formie "zabawy"

 

...ale nie uprzedzajmy faktów.

 

przyjechałem tam we czwartek, i od razu była sielanka, olbrzymi obiekt, doskonale wyposażony i utrzymany, pole namiotowe w lasku, stanąłem sobie w okolicy prądu i wody, bo nie było nikogo innego

dość fajny zalew, dookoła plaże (w tym też strzeżone) kilka placów zabaw, jakieś stragany z lodami i piwem, ogólnie wszystko super

niepokój pojawił się w piątek po południu, kiedy w lasku zaczęły się pojawiać samochody, z których wypadało po kilka młodych osób, wyciągało karton wódki i próbowało rozbijać namiot,

pogoda się poprawiła, deszczu nie było, więc namiotów pojawiało się coraz więcej, w końcu przyjechała druga przyczepka, też lokalna, po krótkim zapoznaniu dowiedzieliśmy się że to dopiero początek weekendowej zabawy  :bzik:

przez cały wieczór pojawiło się ok 30-40 namiotów, w każdym grupka lokalnej młodzieży, prawie przy każdym samochód z włączonym radiem i głośnikami basowymi, regulaminowa cisza nocna oczywiście jest od 22, jednak nic to nie dało, ok północy nie wytrzymałem i wyszedłem się przejść "po okolicy ", i to co zobaczyłem przypominało III Krąg Piekielny z Dantego, zabawa weszła pomiędzy namioty, przez alejkę odbywał się wyścig samochodowy, wszędzie wokoło kilka ognisk

tego było już dużo, szybko się spakowałem i wyjechaliśmy za bramę, tam było tylko trochę lepiej, basy z samochodów były trochę mniej uciążliwe, ale impreza odbywała się na całym terenie, nie tylko na polu namiotowym,

pojawiła się Policja, ale zrobiła sobie tylko nawrót na parkingu i odjechali, próbowałem się dodzwonić do Kierownika, lecz po kilku próbach, telefon po prostu został wyłączony, więc zainstalowałem się w stosunkowo cichym i mało uczęszczanym miejscu, na trawniku blisko wyjazdu i jakoś do rana przetrwaliśmy

całości dopełnia fakt, że w amfiteatrze odbywał się pokaz filmowy, również mocno naruszający ciszę nocną

 

podsumowując krótko: obiekt bardzo ładnie położony, doskonale wyposażony, utrzymany adekwatnie do ceny, jednakże przygotowany raczej do całonocnej, weekendowej zabawy młodzieżowej, niż do rodzinnego wypoczynku

 

pozdr

 

edit: literki

Edytowane przez JINX_Sanok (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.