Skocz do zawartości

Bieruń - Center Camp


Tomii

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, kalapan napisał:

Nie będę ani ganił, ani chwalił Center Camp w Bieruniu.Mieszkam  niedaleko nich i ładnych parę razy już tam byłem. Przyczepki owszem mają stosunkowo ładne, ale i tam zdarzają się zgniłki. Nie zapomnę jednej, oglądanej w trakcie poszukiwań.Być może przypadek, różnie to bywa. Owszem mają tam serwis i pewnie robią dobrą robotę, skoro dają zawsze pełną gwarancję. Ja niestety z ich usług nie skorzystałem, bowiem cena usługi powaliła mnie z nóg. Jak już w innym miejscu pisałem kupiłem nówkę mover i chciałem u nich zamontować. Zapytałem jednak o cenę montażu - powiedziano mi tylko ponad 600 zł netto, a więc od 744 zł brutto. oglądałem już parę filmików z montażu movera i to w różnych warunkach.Nie widziałem aby komuś czynność ta zajęła więcej jak 3 godziny, o ile robił to w powiedzmy miarę przyzwoitych warunkach. Wychodzi na to, że liczą sobie od 250 zł za godzinę pracy jednego mechanika. Nie uważacie, że to przesada? Dodam tylko, że w Niemczech zaproponowano mi montaż za 250 Euro, niestety nie miałem przyczepy ze sobą. No cóż, może i drożej jak u nas, ale nie będę się w tym miejscu skupiał nad wysokością zarobków tu i tam. Jedno wiem, na mnie Bieruń już nic nie zarobi, a mover zamontuję sobie sam jak się trochę cieplej zrobi, choćbym miał pod nim leżeć nawet 10 godzin.

 

W 3 godziny nie ma szans nie zamontowanie moovera. Sam zamontowałem ich już 5 sztuk i nijak nie  byłem w stanie zmieścić się w w 7  godz. nawet z pomocą właściciela przyczepy. Co do cen przyczep e Center Camp zasada jest prosta "jestem za biedny żeby kupić byle co". Oczywiście przy targowaniu się. Pono handel bez tego to nie kupowanie.

Edytowane przez ed (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 153
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie



........... trzeba by być ostatnią sierotą żeby zapłacić ponad 750 zł...........


A potem jak coś się stanie to kłopot bo źle zamontowane, bo nie tak założone, bo to, bo tamto. Jadę normalnie do warsztatu na rozrząd i mam pełną gwarancję na części robociznę i wiem kto za to odpowiada.

Wysłane z mojego Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, ed napisał:

W 3 godziny nie ma szans nie zamontowanie moovera. Sam zamontowałem ich już 5 sztuk i nijak nie  byłem w stanie zmieścić się w w 7  godz. nawet z pomocą właściciela przyczepy.

No cóż - nie wiem jak się starałeś, ale w Niemczech mojej córce mover Go2 montował jeden mechanik w ciągu  dokładnie 1,5 godziny. Ledwie po 2 kawy zdążyliśmy wypić i parę przyczep pooglądać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz są tacy którzy nie mają czasu ani miejsca na takie zabawy, ale mają kasiorę i właśnie dla nich jest ta cena. 
Czasem warto przeliczyć, bo może lepiej przez 8 godzin zarobić na montaż i jeszcze zostanie parę groszy, zamiast samemu męczyć się. Oczywiście można samemu podłubac dla przyjemności

Wysłane z mojego Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, kalapan napisał:

No cóż - nie wiem jak się starałeś, ale w Niemczech mojej córce mover Go2 montował jeden mechanik w ciągu  dokładnie 1,5 godziny

A w Niemczech to co innego :blagac: tam to w 1,5 h domy budują :jump:

Teraz, chris_66 napisał:

Czasem warto przeliczyć, bo może lepiej przez 8 godzin zarobić na montaż i jeszcze zostanie parę groszy, zamiast samemu męczyć się.

Time is money :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, chris_66 napisał:

Czasem warto przeliczyć, bo może lepiej przez 8 godzin zarobić na montaż i jeszcze zostanie parę groszy, zamiast samemu męczyć się. 
 

Hmm - w 8 godzin 750 zł ( i jeszcze czapka drobnych zostanie) zarobić to niezły wynik. Podaj firmę gdzie tak płacą, to mimo, że już nie muszę pracować - to z chęcią jeszcze się zmobilizuję i wtedy rzeczywiście będę częstym gościem w Bieruniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoń do pierwszej z brzegu firmy, która świadczy usługi w zakresie remontów mieszkań/domów ;) Goście kasują 2000zł za 3-4 godzinne zlecenie i jeszcze nosem kręcą, że trzeba 10 km za miasto wyjechać ;)
Albo zostań kominiarzem, ci to już w ogóle są panami świata, jednego błagam od pół roku żeby przyszedł wyczyścić kominy za 500zł, to albo nie odbiera albo nie ma czasu, albo jest pijany. A jak dzwonię do innych, to mi daje telefon do tego pierwszego że to jest jego rejon i oni sobie w rejony nie wchodzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Łza Włóczynutka napisał:

Zadzwoń do pierwszej z brzegu firmy, która świadczy usługi w zakresie remontów mieszkań/domów ;) Goście kasują 2000zł za 3-4 godzinne zlecenie i jeszcze nosem kręcą, że trzeba 10 km za miasto wyjechać ;)

Chyba jednak zbyt krótko na tym świecie żyję, choć już emeryturka panie, bo do dziś nie wiedziałem żeby każdy pracownik w branży budowlanej zarobił w 3-4 godziny 2000 zł. Muszę zapytać sąsiada, bo w budowlance  właśnie jako murarz robi, czy rzeczywiście zarabia 100000 zł na miesiąc. Chociaż patrząc się na niego i jego życie, to raczej zadałbym mu głupie pytanie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm - w 8 godzin 750 zł ( i jeszcze czapka drobnych zostanie) zarobić to niezły wynik. Podaj firmę gdzie tak płacą, to mimo, że już nie muszę pracować - to z chęcią jeszcze się zmobilizuję i wtedy rzeczywiście będę częstym gościem w Bieruniu.
Rozejrzyj się wokół, firm jest sporo.
A 1000 za 3-4 godziny pracy to też nie jest jakiś wyczyn.
Ale nie róbmy OT

Wysłane z mojego Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, chris_66 napisał:

Rozejrzyj się wokół, firm jest sporo.
A 1000 za 3-4 godziny pracy to też nie jest jakiś wyczyn.
 

Życie już prawie przeżyłem, ale do dziś nie wiedziałem, że jestem całkowitym głupcem. Nigdy mi nawet do głowy nie przyszedł pomysł żeby zmienić firmę na taką jakie tu sypiecie z rękawa. Fajnie by było pracować u kogoś i zarabiać za 3-4 godziny choćby te nędzne 1000zł. Widać  w Warszawie czy innych dużych miastach to nawet norma, a ja durny utknąłem na zapadłej wsi. Kurcze ludzie jak ja Wam teraz zazdroszczę, aż mi żal dupę ściska. Przez tyle lat w internecie pierdoły czytałem, że normalny człowiek ledwo ze 3 tysiące na miesiąc wyciągnie , a tu takie kwiatki? Co za załgany naród z tych Polaków jest, ciągle tylko płacz, że w kraju tak źle, a na zachodzie tak dobrze jest. Tylko dlaczego tylu z kraju wypaliło za chlebkiem na obczyznę, po jaką cholerę? Coś tu w tym wszystkim nie gra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Życie już prawie przeżyłem, ale do dziś nie wiedziałem, że jestem całkowitym głupcem. Nigdy mi nawet do głowy nie przyszedł pomysł żeby zmienić firmę na taką jakie tu sypiecie z rękawa. Fajnie by było pracować u kogoś i zarabiać za 3-4 godziny choćby te nędzne 1000zł. Widać  w Warszawie czy innych dużych miastach to nawet norma, a ja durny utknąłem na zapadłej wsi. Kurcze ludzie jak ja Wam teraz zazdroszczę, aż mi żal dupę ściska. Przez tyle lat w internecie pierdoły czytałem, że normalny człowiek ledwo ze 3 tysiące na miesiąc wyciągnie , a tu takie kwiatki? Co za załgany naród z tych Polaków jest, ciągle tylko płacz, że w kraju tak źle, a na zachodzie tak dobrze jest. Tylko dlaczego tylu z kraju wypaliło za chlebkiem na obczyznę, po jaką cholerę? Coś tu w tym wszystkim nie gra.
Nie wiem gdzie gdzieś i kto ledwo 3k wyciąga. Z takich ciekawostek to Lidl w Warszawie na dzień dobry kasjerowi płaci 3750 brutto + dodatki różne. Chętnych do pracy w zasadzie brak. Wielkie ogłoszenie przy wejściu do Lidla wisi non stop.

Tak więc chyba u nas nie jest tak źle jak kiedyś było :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, jacek00 napisał:

Nie wiem gdzie gdzieś i kto ledwo 3k wyciąga. Z takich ciekawostek to Lidl w Warszawie na dzień dobry kasjerowi płaci 3750 brutto + dodatki różne. Chętnych do pracy w zasadzie brak. Wielkie ogłoszenie przy wejściu do Lidla wisi non stop.

Tak więc chyba u nas nie jest tak źle jak kiedyś było :-)

Warszawa to jednak nie cały kraj zdaje się ... hmm. Centra centrami, a za miedzą inaczej bywa czasem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.